האנשים שלא יהיו שם...

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י בועז, ‏29/5/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם לדעתי, אבל זה מבהיר ומדגיש (לא שיש צורך) עד כמה הוא מאמן רע.

השחקן היחידי שלגביו יודעים בוודאות שאי זימונו לא קשור משהו מקצועי הוא ליצ'ה אגב. לגבי השאר, הכל השערות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/10
  2. xavi6 Member

פפ לקח 6 תארים ובא לקבוצה מפורקת. מרדונה עוד לא זכה בכלום. פפ הביא שחקן נבחרת שהציג יכולת מרשימה. פפ הביא חלוץ אימתני באיטליה ויש האומרים הטוב בעולם. בנוגע לקייטה-פפ לא שיתף אותו כמעט במשחקים בעונה שעברה. ההרכב החזק שלנו היה למעשה בלי בוסקטס וקייטה, העונה הם נכנסו בגלל פציעות של איניסטה והאליפות אפריקה של טורה. העניין עם טורה זה באמת נשגב מהבנתי ומהבנת כל אוהד ברסה, למרות שיש האומרים שטורה נחלש באימונים+פפ רוצה יותר שחקני בית בהרכב לשנים הבאות.

לא לתת לקמביאסו להיות במונדיאל, זה שווה ערך ללא לתת לפיקה להיות בסגל ברצלונה לסגל שיהיה בליגת האלופות.

לדעתי הזימונים צריכים להיות נטו מקצועיים. מיילא אם המחליפים היו ראויים, מיילא אם באמת היה לו תחרות קשה, עם שחקנים בעלי שם עולמי ובעלי ניסיון, אז הייתי אומר ניחא אבל באמת שכל עיוור רואה שקמביאסו צריך להיות בהרכב הפותח. לפני מסצ'רנו. מרדונה עיוור אם הוא אשכרה לא תופס ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא כל עיוור כנראה, בפורומים הארגנטינאים שאני חבר בהם הדיעה הזו רחוקה מלהיות הרווחת כמו פה. למרות שבהחלט יש רוב, האמת שלא גדול כמצופה, שלא מבין למה הוא לא בסגל.

אני מכבד את הדיעה שלך, אבל שים לב שעל מאמנים אחרים עם זימונים תמוהים, נוסח הביקורת היה שונה לרוב.

4. riquelme1 Member

כל מאמן שלא היה מזמן שחקן שנמצא בכושר הכי טוב בקרירה שלו, שחקן שלקח את ליגת האלופות ונתן עונה נדירה, עוד חסרים שחקנים בתפקיד שלו, היה מקבל על הראש.

ומה נגיד על באנגה שנתן עונה אדירה בולנסיה? עם הזימונים של דייגו עם על רגע מקצועי חוששני שההבנה שלו בכדורגל לוקה בחסר.

יש הרבה דברים חמורים מהזימון של קמביאסו שמארדונה צריך לקבל על הראש, כמו שהוא מעשן סיגריה באימון(מקצועית לשמה!), מזמן למעלה מ100 שחקנים בפחות משנתיים בתפקיד, מעלה הרכבים הזויים, מקלל במסיבת עיתונאים כמאמן שצריך גם להיות בן אדם מוסרי.

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  5. ManUtd Fan Member

יחסית לכמעט כל השחקנים בליברפול, כן הייתה לו עונה טובה, אבל זה לא אומר שקמביאסו לא היה צריך להיות מזומן. אני לגמרי איתך בדיעה שקמביאסו אפילו צריך להיות בהרכב. בכושר הנוכחי שלו, הוא אפילו הקשר האחורי הטוב בעולם, מה שעוד יותר גורם לי לתהות על אי זימונו.

אליאס, מה זאת אומרת מראדונה לא מעריך אותו כשחקן כמו אחרים? למה?
    אחרי העונה הנהדרת שהוא עבר, כאשר רבים מחשיבים אותו לקשר האחורי הטוב בעולם נכון לעכשיו, איזו סיבה יש לא לזמן אותו?

6. benos Member

כנראה שדייגו לא חושב שהוא יכול להצליח בנבחרת, אחרי האכזבה מכל ההזדמנויות שניתנו לו אפשר להבין למה הוא לא זומן למרות שקשה לקבל את זה אחרי הכושר האדיר שקאמביאסו היה בו לכל אורך השנה.

עוד דבר שיכול להיות זה שדייגו לא מחזיק ממנו כשחקן שיכול לשחק ליד מסצ'ראנו, הוא מעדיף שם שחקנים יותר יצירתיים ממנו ולכן נתן לגאגו ולורון הזדמנויות למרות שהראשון שחקן הרבה הרבה פחות טוב ממנו ועל השני עוד אפשר להתווכח.

7. מראדונה Member

קאמביאסו וזאנטי עשו פדיחות בנבחרת.
    הדובלה סינקו של ארגנטינה עם קאמביאסו ומאסצ'ה פשוט נכשל.אי אפשר לחזור לזה.
    זאנטי זכור לי מול בוליביה מה קרה.
    אם אני לא מכיר את השחקן הזה אני חושב שהוא מכר את המשחק.

תנו קצת כבוד למראדונה.הוא חדש בעסק ועדיין קשה לשפוט.
    אחרי המונדיאל תתנפלו כמה שאתם רוצים.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מראדונה התבטא בנושא קאמביאסו עוד במהלך המוקדמות, אני לא זוכר את הציטוטים המדויקים אבל הובן בפירוש שמקצועית הוא לא מעריך אותו, לפחות לא כמו שמאמנים אחרים מעריכים אותו. יש סיבות נוספות שהוזכרו כבר במספיק דיונים, אפשר לא להסכים איתם אבל להציג את ההחלטה כגחמה זה לא מדויק בעיני.

בתקופת באסילה ליצ'ה לא קיבל הזדמנות למרות שהראה יכולת אדירה בפורטו ובנבחרת היה משבר של מספרי 9 באותה תקופה (ראבאק דניס קיבל הזדמנות). איזו סיבה הייה לו לא לזמן אותו? מן הסתם היו לא, רק שאני ורבים אחרים לא מסכימים איתן. כנ"ל לגבי פקרמן ב-2006 שהלך עם שחקנים שהוא מעריך על חשבון כאלו שדעת הקהל דרשה.

לא באותה צורה ואתם ניסוחים. תמיד יש ביקורת ולא טענתי שיש פה צביעות או משהו כזה, פשוט שמחפשים נימוקים ללמה ליפי\דונגה\טאבארס\דומנק... לא זימנו שחקן מסויים, בוחרים לציין נימוקים רציונלים יותר כביכול מאלו שמייחסים לדיאגו. זה הכל.

זו גם לא האשמה, רק נקודה למחשבה, שכן דיאגו עצמו מעודד תגובות כאלו.

9. 亚历山大帕托 Member

התרכזתם יותר מדי בויכוח על קמביאסו, כאשר אחד השחקנים הטובים בעולם העונה - קיר שאי אפשר לעבור ושור שאי אפשר לקחת ממנו את הכדור - נשאר בבית ואין איך להסביר את זה. אי אפשר שלא להסתדר איתו מבחינה אישית. מדובר במקצוען למופת, השחקן הכי מנוסה, מנהיג אמיתי. השחקן הכי טוב של ארגנטינה היה חסר אונים מולו! לא משנה את מי תוציא מהסגל, הכללת זאנטי תמיד יהווה שדרוג.

10. RealStretford Member

לא יודע למה, אבל יש לי הרגשה שהנושא הזה יהיה הכי "חם" מחר!

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מישהו מסויים שאתה צופה שיודח עד מועד סגירת הסגלים הסופיים?

12. מראדונה Member

אילו נבחרות סגורות על ה-23?

13. RealStretford Member

תיכף נגלה מי לא נוסע (רייט-פיליפס למשל?), אך בינתיים במפתיע ג'ון מנסה מסנדרלנד כלול למרות אין ספור פציעות, בנבחרת גאנה. גם קווין-פרינס בואטנג בסגל, וכאן יש הרבה אירוניה, הוא נולד בגרמניה, שיחק עבור גרמניה עד גיל 23, חיסל את בלאק בגמר הגביע האנגלי והוציא אותו מן המונדיאל (וזאת לאחר פרובוקציה טיפשית כרגיל של הגרמני) ועכשיו הוא נוסע למונדיאל עם גאנה. אולי ימצא בזה נחמה על פקשוש הפנדל נגד צ'לסי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/10
  14. 亚历山大帕托 Member

לאף אחד לא אכפת מרייט פיליפס.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אדם ג'ונסון צפוי להיות בין שבעת המודחים של קאפלו, יש עדיין סיכוי שאחד מהם יישאר אבל אני לא אופתע אם שני שחקני אגף ימין של סיטי יחזרו הביתה כי קאפלו הרי מעדיף את וולקוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx