הביזיון בנבחרת נמשך (כנסו)...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏28/1/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה פעמים כבר אפשר לומר את זה.
    כמה פעמים כבר ימשיכו לדפוק את הקבוצה הכי טובה בליגה,כמה אפשר המשיך לדפוק את הדרום.
    ניסתי למחות,לקלל,לצעוק,להסביר הכל אולי המשל הבא(מבית היוצר של דודו עזריה)יסביר הכי טוב מה קורה בנבחרת:
    להלן התיאוריה לגבי בית הכנסת שאגת גבריאל הידוע בכינוי "נבחרת ישראל ",אני חייב להגיד שאפילו אוהדי קבוצות אחרות הסכימו איתה (או לפחות לא הצליחו לשבור אותה) .
    בבית הכנסת "שאגת גבריאל" מכרו כיסאות ,העשירים שבקהילה קנו את הכיסאות ככה יש כמות כיסאות ששיכים ללוני (ברומר פצוע ? יאללה סטרול לך ) ,כאלו ששיכים לתאומים (גרשון פצוע ? יאללה דומב שחק אותה) וכאלו ששיכים לשחר ויש כאלו שנרכשו ע"י עשירים מהעולם.
    לא כל שבת כולם הולכים לבית הכנסת ולכן לפעמים כל מיני עמך מוצאים מקום פנוי (מי אמר עבד ראבח) בבית הכנסת .
    מצד שני בחגים ,כוווווולם באים לבית הכנסת וכמובן שרק בעלי הכיסאות ישבו ,שהרי הכיסאות שלהם הם .
    עד שזינו לא יקנה כיסא בבית הכנסת?(מי מוכר כיסאות?) או לחילופין ימכור איזה יניב אלול לחיפה ,אין מצב שהוא ישחק בנבחרת .

2. AFC Member

נו באמת!

גרנט צודק!

את מי הוא יזמין לנבחרת? תן לי שחקן אחד מב"ש שמסוגל להיכנס לנבחרת (אסי רחמים הוא בדיחה לעומת שטראובר ואלימלך, ורמי אליהו הוא בדיחה בפני עצמו. יניב אלול אם כבר צריך לשחק באולימפית והצעירה).

3. burning soil Member

כבר דובר על העניין הזה מספר פעמים,הדיון מיותר לדעתי..

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה אתה צודק לחלוטיין.
    מה לעזאזאל עשתה הפועל באר שבע השנה?
    בסך הכל אם התקציב השישי בליגה ניצחה את מכבי חיפה ,את מכבי ת"א פעמיים כאשר הניצחון השני הוא בבלומפילד והוא ניצחון מאוד קטן בסך הכל 3-0 אם כדורגל חלש,בנוסף היא אם 7 משחקים ללא הפסד 6 מהם ניצחונות ונראת כרגע הכי טוב בליגה כאשר היא במקום הרביעי ובטווח נגיעה מהמקום הראשון.
    באמת לא מגיעה לה למה איזה הגנה יש לה?
    מה ההגנה הכי טובה בליגה???????
    לא יכול להיות אהה כן זה גם רק במיקרה??????????
    ושוב אני חוזר כיצד אואט החלש מקבל זימון ואסי רחמים היציב והנהדר לא?
    כיצד אבי נמני שלא מקבל דקות במכבי ולא נמצא בכושר מוזמן ותומר חליבה שנמצא בכושר פנטסטי לא מוזמן?
    כיצד יכול להיות ששמורים כיסאות בנבחרת?
    ברומר פצוע סטרול מוזמן,ואם לא סטרול אז בן חיים,כיצד יכול להיות שבן חיים,חרזי וז'אנו מוזמנים והבלם הטוב בליגה(יניב אלול) לא מוזמן?
    כיצד יכול להיות שגרנט מדבר על שיווין ועל הזמנת השחקנים בכושר הכי טוב והוא לא מזמין שחקנים מהקבוצה בעלת הכושר הכי טוב בליגה ומעדיף להזמין שחקנים פצועים(בנין במחנה שעבר)?
    האם לא מגיע לשחקנים כמו בונפלד,חליבה,רמי אליהו,אסי רחמים,אופיר חיים ויניב אלול זימון?
    עד מתי ימשיכו להתעלם מהדרום?
    אני כותב פעם אחרי פעם כי זה פוגע,כואב,אני מרגיש כאילו בגלל שאני מבאר שבע אני לא חלק מהמדינה.
    למה אין לי צעיף בבית של הנבחרת?
    אני לא שר את התקווה בכל משחק?
    אני לא מוכן לעשות הכל בשביל המדינה?
    אני לא משלם את חובתי למדינה?
    אז מדוע מתעלמים ממני?בגלל שאני גר בבאר שבע ולא בצפון?
    כי ברור לכולם שאם אלול היה במכבי חיפה,מכבי ת"א או הפועל ת"א הוא היה מזמן בנבחרת.
    עד מתי ימשיכו לזלזל בנו ולא להסתכל מקסטינה על שחקנים לנבחרת?
    אחרי זה מתפלאים למה הנבחרת לא מצליחה,ברגע שבמקום פורטקציות ומי שקרוב לצלחת יזמינו שחקנים לפי היכולת והכושר אז תהיה נבחרת טובה ומצליחה.
    כולכם מתעלמים מהנושא של אי הזימון ואז עולה השאלה:
    האם כשאומרים שקר מספר פעמים הוא הופך לאמת?
    תגובות?

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו בחיית
    תבין, זה ממש לא משנה כמה דיונים תפתח על זה, זה לא יעזור.
    מספיק פתחת דיון אחד, לא צריך להציף את הפורום

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין את הטענות לריבוי טופיקים בעניין הנבחרת ולכן זאת ההצעה שלי:
    לכתוב טופיק שנקרא לו "נבחרת ישראל" ובו נכתוב הכל על הנבחרת.
    מכיוון שהנבחרת זה לא דבר חולף ונפגוש אותה במשך השנה אני מציע להפוך את הטופיק לדביק ככה שבכל תקופת זמן של זימון/משחק נוכל לדון בעניני הנבחרת.
    מסכימים?

7. קופירוק Member

הצעתי את זה כבר וסגרו אותו...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה צודק..
    אני לא ממש מוצא שחקן של באר שבע שיכול להיות בנבחרת..באר שבע קבוצה טובה מאוד בגלל שהיא קבוצה..היחיד שהוא מעל כולם לדעתי זה בלסינג קאקו והוא לא יכול לשחק בנבחרת..

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני נאלץ להסכים עם זה....

חוץ מיניב אלול שלו כן יש מקום בסגל.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היית גרנט היית לוקח את יניב אלול או את חרזי בנאדו או ברומר...
    גרנט צריך יותר מביצי פלדה כדי לוותר על אחד השחקנים האלה..
    חוץ מזה הוא צריך לתת אמון וביטחון בשחקנים שהוא הזמין ולהזמין את אלול לדעתי יראה חוסר ביטחון בשחקנים הקיימים..

11. AFC Member

די!!!

כתבתי לך תגובה כל כך מושקעת אבל האקספלורר ה-@$*%@%*#)#$*% נתקע כמובן אז אני נאלץ לוותר על התגובה משנאה עזה למחשב הזה יימח שמו וזכרו.

אולי פעם אחרת...יואו!!!

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה לך פה...למי התכוונת..

13. AFC Member

התכוונתי למשה אוחיון...

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד היום לא קיבלתי תשובה ברורנ למדוע אין שחקן מהפועל באר שבע בנבחרת?
    מדוע אואט עדיף על אסי רחמים?
    מדוע ז'אנו(שלא מקבל דקות מחיפה) עדיף על רמי אליהו?
    מדוע אבי סטרול או רבאח או תמיר בן חיים עדיפים על יניב אלול הנהדר?????
    מדוע טל בנין שלא בכושר ואבי נמני שלא מקבל דקות במכבי עדיפים על בונפלד ועל חליבה מהפועל?
    מדוע שחקן כמו אלברמן הוזמן ובזמנו אבו לאבן לא?
    מדוע הולצמן כן ואופיר חיים לא?
    איך יכול להיות שהקבוצה שנמצאת בכושר הכי טוב בליגה(6 ניצחונות מ7 משחקים כאשר ה7 היה תיקו) לא מוזמן ממנה שחקן,הקבוצה אם ההגנה הכי טובה בליגה לא מוזמן ממנה שחקן?אם זה לא קיפוח אז מה כן?

נ.ב
    וידוקה אני עדיין מחכה לתגובה ענינית שלך או של מישהו אחר בנושא.....

15. AFC Member

טוב, בזכות בעיית הקליטה החמורה של משה אוחיון, שלא הבין שאני רשמתי לו תגובה מפורטת אבל ברוב טפשותי לא גיביתי אותה, חזר לי החשק להגיב לו.

קודם כל אני אומר לך שאתה צודק בכך שזה לא הוגן ששחקנים מהתל אביביות ומכבי חיפה ינהרו לנבחרת. ככה זה היה כבר חמישים שנה, אז אל תצפה שזה ישתנה.

את אותו הדבר בדיוק אפשר לומר על מכבי נתניה ומכבי פ"ת (ואתה יכול להיות בטוח שהתקציב שלהן קטן יותר משל ב"ש). במכבי פ"ת אסולין וקובי רפואה לא שירתו בצבא ולכן מועמדותן יורדת אוטומטית, ומלבדם אין אף שחקן אחר שמגיע לו לקבל את הזימון לנבחרת (וזה כולל את הבדיחה העצובה גל אלברמן). מכבי נתניה עוד יותר קטלנית בבית, אבל גם ב"קופסא" אין אף שחקן שראוי לזימון מהנבחרת. ראובן עטר לא יכול להיכנס יחד לנבחרת עם אבוקסיס, נמני ובניון לאותו הרכב וגיא צרפתי הוא בושה לכדורגל הישראלי. אז איך הקבוצות האלו מצליחות כל כך? בגלל שיש להן מאמנים מצויינים שגורמים לקבוצות לשחק משחק קבוצתי שמתבסס על עבודה קשה.

פה יכול להיות שאתה צודק, אבל אתה באמת במקום גרנט היית מזמן את אסי רחמים על פני איציק קורנפיין, לירן שטראובר ושביט אלימלך? ומה עם אוהד כהן? כל השוערים הנ"ל עולים על רחמים. אסי רחמים הוא שוער טוב ומעלה, אבל זה לא מספיק לנבחרת, במיוחד כשיש משבר חמור בעמדת השוער, צריך עקביות. ולרחמים אין את זה. גם אין בו את שביב האלוהיות שהיה למשל בקורנפיין בעונת הסיוטים, או את של שטראובר השנה.

חח תומר חליבה? האם יש לך מושג כמה שחקנים טובים ממנו בכל הליגה יושבים על המשבצת שלו?

פה אתה צודק ב100%. לא ייתכן שתירוץ לבלם כמו בן-חיים, בלם אפור כמו בנאדו וחרזי המנומנם יזומנו לנבחרת ללא שום קשר ליכולתם, אלא על סמך דיעתו של שלמה שרף בטור שלו או סיכומים של רני פרידמן.
    בכל מקרה, לדעתי שחקנים כמו אלול, אברמוביץ', מליקסון, וסיהון וכו' צריכים לבלות קצת זמן באולימפית לפני ביקור בסטאד דה פראנס.

אייל בונפלד - הבחור לא מקבל מספיק דקות משחק בב"ש, וגם כך הוא לא עושה כלום העונה, כך שזה תואם את טענתך לגבי אבי נמני.
    רמי אליהו - לא מספיק שאת ההגנה המסכנה של הנבחרת שלנו מאיישים בנאדו ובן-חיים, אתה ממש רוצה לפרוש שטיח אדום לרגליו של תיירי הנרי (למרות שאני חושב שגם אם נשים לפניו את כל ההגנות הישראל אז נקבל איזו חמישיה)?
    אופיר חיים - עונה לא רעה, נכון, אבל באמת אתה יכול לראות את אופיר חיים המושיע של נבחרת ישראל? יש עוד מספר חלוצים בארץ שייעלבו מעצם זימונו של חיים.