הביזיון הגדול של דודו טופז

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏27/11/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

שלשום ראיתי בלית ברירה את התוכנית שלו(בייביסיטר), והופתעתי כמה תוכנית אחת יכולה לרכז בתוכה כזאתי כמות של זבל.
    ראשית, היו שם כמה אבות שהשפילו את עצמם, אין מילה אחרת לזה, בריקודי בטן, ריקוד בלט, והופעה כדראג קווין. ועל מה כל המהומה? בשביל שאיזה שני ילדים מסכנים, שלא יודעים מילה באנגלית, שלא נדבר על עיברית, שסכום הגילאים שלהם לא עולה על גילו של הצעיר מבין האבות, יבואו אליהם הביתה(או יותר נכון, אל הילדים האובר מתלהבים שלהם) לאיזה חצי שעה. לא השפלה?
    שנית, שני הילדים האלה שאני מדבר עליהם, הם במיקרה כוכבים של סידרה שירדה לפני שנתיים מהמסכים, אבל בגלל הטיפשות של גורמי השידור הישראלים, לא קרובה אפילו לסיום אצלנו(לצערי הרב. כמה ספרדית אפשר לשמוע בדקה אחת???). אולי כבר הבנתם, שאני מדבר על קטנטנות, סידרה שאהובה על הרבה מילדי ישראל הרכים בגילם ושיכלם. כל נשימה שלהם זכתה לקריאות עידוד אדירות שהחרישו אוזניים, ולא רק ע"י ילדים, אלא גם ע"י מבוגרים, ואפילו ע"י טופז עצמו!
    עוד דבר, הוא ה"סולחות" שמארגן טופז בתוכניות שלו. זה פשוט דבר מגוחך. מביאים אנשים, שלא מדברים בגלל סיבות מפגרות(ביום העצמאות היא לא נתנה לו את האוטו), ולפני התוכנית, מפגישים ביניהם, ואומרים להם להיות מופתעים בתוכנית עצמה, וכמובן להשלים, כי זה הרי יהיה ממש פדיחה אם הם לא יסכימו לסולחה. כמובן, שהם מתנשקים, ומתחבקים, ואם זה במקרה של הילדים, עושים גפ איזה פרצוף מופתע, ודודו נותן איזה 800 רמזים לידלה המפגרת שמפדחת את אמא שלה לפני כל עמישראל.
    עוד משהו, אחרון, זה תביעת דיבה שהגיש איזה אדם אחד שהשתתף בתוכנית, ובפרסומת נמרח עליו איקס. האדם טוען שזה בייש אותו. חמודי, אל תבכה לאחר מעשה. לא רצית שיביישו אותך- אל תבייש את עצמך, ותלך לזבל הזה.

2. איקר קסיאס Member

גם ספרדית הם לא יודעים...

3. Tomzo Member

ניצן אתה צודק במאה אחוז
    אם יש משהו שאני שונא זה את ההתלהבות מהסדרה חסרת החיים הזאתי!
    אני פשוט לא יכול לסבול אותה
    נראה לי שרק בישראל הם מצילחים בגלל המוח הפגר של הילדים בארץ
    חחח סתם אבל רציני זו תכנית מפגרת
    ועוד דודו טופז עושה מעצמו צחוק כשהוא מביא אותם
    אתה לא תאמין אבל אני מכיר את הילד שעשו איתו סולחה!!!!
    הוא הילד הכי מתלהב שקיים עליי אדמות!!!
    אני שונא אותו מוות ומה זה שמחתי שעשו לו בושות!!!
    תאמין לי עדיף פשוט מאוד לא להסתכל על כאלה תוכניות זה יעשה רק טוב לעצמך!!

4. מאיר ברד Member

לפני כ6שנים הבמי דורון צברי עשה עליו סרט,לפני שהסרט היה מוכן ערוץ 2 קנה את זכויות הסרט כי הוא חושב שדודו טופז יצא כאדם טוב ויעזור לעוד אנשים לצפות בתוכנית,הסרט יצא ובהקרנה הראשונה שהייתה לטופז חברתו הסוכן וכמובן הבמאי דודו אסר על פירסום הסרט ותבע את הבמאי מכיוון שהוא הראה את דודו טופז האמיתי מפלצת גזענית וחרמנית,ערוץ 2 כמובן החליט לא להקרין את הסרט מכיוון שמידה והוא יוקרן דודו טופז יאבד את הרייטינג שלו מכיוון שכל העם יראו איזה מפלצת הוא וילחיטו לא לראות את התוכנית,בכל מיקרה הזכויות שיכים לערוץ 2 עד שנת 2007 ועד אז מותר להקרין את הסרט רק בהזמנה.
    היה לי מזל לראות את הסרט והנה חלק מהדברים שהראו בו:
    דודו טופז מבקש מנערה בת 13 להוריד את החולצה הארוכה ולהישאר עם חולצה קצרה כדי שהיא תיראה יותר סקסית.
    דודו טופז אומר ואני מצטט:"אני גזעני,אני שונא מיזרחים ואני מאחל למותם,אני מזמין אותם לתוכנית ויוצא עם נשים אולי כדי להוריד מהמצפון שלי חלק מהמועקה".
    ועוד ועוד דברים שמעידים על דודו טופז ה"מפלצת"במידה שתרצה עוד פרטים על הסרט:תוכן וכדומה תכתובU כאן ואני אספר.

5. אבי נימני Member

דודו טופז הוא אדם גדול!!

(הערת מנהל: יכול להיות, דעתך היא דעתך ודעתי היא דעתי, אבל אנא ממך, בפעם הבאה תפרט קצת, אל תכתוב סתם שהוא אדם גדול, תגיד למה, תרחיב, ותכתוב הודעה נורמלית. אם זה יחזור על עצמו אני אאלץ למחוק.)

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שרוצה לראות את דודו טופז האמיתי מוזמן לצפות בסרט,אני מבטיח לכם שאחרי הסרט לא תאהבו אותו בכלל כי בסרט מראים את דודו טופז האמיתי.