הבעיות שעושים לרוסו עם הנבחרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Tomzo, ‏13/12/02.

1. Tomzo Member

ישי הזה עושה לנו בעיות עם אולי הדבר הכי טוב שקרה לנו בארץ
    ג'ובאני רוסו שאתם חיבים להודות שחקן ענק מת להיות בנבחרת אבל מה לעשות לא מרשים לו
    תראו איך כל הנבחרות הגדולות מביאות אזרחות לאנשים על ימין ועל שמאל קחו למשל את נבחרת צרפת יש להם בערך איזה שלושה צרפתים אמיתיים בסגל והם אלופי עולם בזכות זה
    אז פעם במיליון שנה אנחנו מבקשים מאידיוט הזה שייתן לנו (אוהדי הכדורגל בארץ) קצת נחת וייתן לשחקן ענק כמו רוסו לשחק ולתרום לנבחרת
    הבן אדם זכאי לזה יותר מהרבה שחקנים אחרים שלא ציוניים כמוהו בגרוש
    אם אתם שומעים את הראיונות שלו אתם שומעים שכל הזמן הוא אומר המדינה שלנו והוא מת להיות אזרח והוא מרגיש חלק מהמדינה הזאתי למרות כל הבעיות שבה
    אבל לא מה פתאום שישי ייתן לנו קצת נחת?! שיעזור לנו איכשהו?! מה פתאום הרי אנחנו אוהדי כדורגל ברברים מפרי מסורת!(מה שהולך בראש שלו)
    אז אני מקוה שלפחות הבחירות החדשות יביאו ממשלה יותר טובה שתרשה לעצמה לתת לציוני אמיתי את האזרחות שמגיעה לו!

2. burning soil Member

חחח אני נורא מצטער לאכזב אותך,אבל רוסו כבר שיחק בנבחרת קרואטיה משמעות הדבר-הוא אף פעם לא ישחק בנבחרת ישראל,בכל מקרה אם הוא כן היה מקבל אזרחות זה לוקח 5 שנים,והיינו יכולים לראות את רוסו בנבחרת בגיל 34,אגב,קראתי שלרוסו יש הצעה מאולימפיאקוס.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיון הזה כבר מיותר,לרוסו יש הופעה אחת בנבחרת קרואטיה(Aהוא ערך אותה לפני חודש) ולא יוכל לשחק יותר בנבחרת ישראל.

4. Tomzo Member

אני יודע
    אבל אני רציתי לעלות את העניין המסריח הזה!!
    זה כמו לדון במשחק שכבר נגמר

5. AFC Member

ג'ובאני רוסו? נבחרת ישראל?

אני מצטער, אבל מספיק שהטינופת זיהם את מדי בית"ר ירושלים ואפילו לבש את חולצה מס' 11 (אוי הבושה), הוא לא צריך להידחף לנו לנבחרת. שחקן כל כך מגעיל ומלוכלך, אישיות מזעזעת, שקרנות במצח נחושה, תאבת בצע (מי לא זוכר את הבכי שלו בגמר הגביע אחרי שהוא איבד את הפרמייה שלו) ויחסי אנוש מצמררים (כבר הספיק ללכת מכות עם כל שחקני מכבי חיפה, מה שמעיד על מעמדו החברתי בקבוצה).

אוי לבושה שבכלל חושבים על אפשרות של זימון הנבלה לנבחרת.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב וידוקה מדגים לנו כמה שטויות אפשר להכיל בפחות מעמוד אחד..כל הכבוד וידוקה שברת שיא..(תודה רבה (נערך))
    דבר שני כבר היה דיון כזה..

7. Tomzo Member

לא ידעתי שהיה דיון כזה
    איך אתה יכול להגיד שלרוסו יש אישיות מגעילה?????
    הוא נראה לי השחקן הכי נחמד שנחת בארץ.
    והוא כבר אמר איזה עשרים אלף פעם שהזמן שהיה לו בבית"ר היה הזמן הכי נורא בחיים שלו הוא בכלל לא נהנה ובגלל זה הוא שחק בהתאם
    תראה איך הוא מוסיף לחיפה ולנבחרת הוא היה יכול להוסיף מלא והוא היה מוסיף גם אושר במשחקים ובאימונים בניגוד למה שקורה בדרך כלל בנבחרת

8. לירן-ביתר Member

גם רונאלדו יכול להוסיף מלא לנבחרת. בוא נאזרח אותו. מה דעתך?

9. Tomzo Member

באמת
    אז דבר ראשון יש לך שחקן מעולה שמוכן להתאזרח בשבילך!!!!
    ושוב אני אגיד שמהרגע שהוא הגיע לקבוצה השחקנים התחילו להנות באימונים ולדעתי הוא יעשה את אותו הדבר לנבחרת

10. לירן-ביתר Member

כבר אמרתי מה אני חושב על זה. תרומה לנבחרת זאת לא סיבה לתת אזרחות.

11. Tomzo Member

סבבה כל אחד והדעה שלו

12. AFC Member

איזה אושר הוא נותן למכבי חיפה, אין מה להגיד...
    זה בשבילו חלום. לא מספיק לו ללכת מכות עם כל שחקני מכבי חיפה, הוא רוצה ללכת מכות עם כל השחקנים הטובים בארץ.

ובאמת, איזה אושר במכבי חיפה ממנו. אשכרה עשו עליו חרם, בנאדו לא מדבר איתו, אוואט לא מדבר איתו - לא סובלים אותו. בדיוק כמוני.

ומה לעשות אדון תום, שבית"ר זה לא מכבי חיפה, ובית"ר זה מועדון יותר רציני, שבו לא נותנים לרוסו להסתלבט באימון, לא לרוץ, להתאמן בתור שוער ולהחטיף כאפות. אני לא יודע אם המכות שהוא מכניס ליעקובו הן הסיבה ליכולת שלו במכבי חיפה, אבל כשאין לו למי להרביץ - ראינו מה קרה.

13. burning soil Member

בקשר לאזרחות מה לעשות שיש דתיים שמנהלים לנו את החיים,זה גועל נפש,תראה בפורטוגל נותנים שמה אזרחויות על ימין ועל שמאל לברזילאים כל הזמן..

חוצמזה שרוסו מוכן להשקיע בנבחרת אפילו יותר משחקנים שמשחקים ושיחקו בנבחרת,ודרך אגב שחקן שהביא את מדינת ישראל לכל כך הרבה הישגים,הוא היה צריך לקבל אזרחות,ועדיין אפשר לתת לו אגב,אז הוא לא ישחק בנבחרת מה לעשות..

14. המכור Member

לדעתי חבל שג'ובאני רוסו לא יהיה בנבחרת ישראל כי לדעתי הוא לא יוכל להזיק.....
    הכול בגלל השר שלנו...

15. GreenMan Member

אנשים! ההודעה הזאת באה באיחור עצום!

הפרשה הזאת נגמרנ מזמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

רק שתהיו בעניינים......רוסו כבר לא יוכל לשחק בנבחרת ישראל!
    זה מה שחשוב לדעת.............יותר מזה אין מה להרחיב