הגיע גם זמני...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏20/9/04.

1. שגיא Guest

אורן מנור היה המדריך שלי לחומרה, בדיוק סיימנו חומרה. ואם כבר אורן מנור, הוא לא בסגל של המחזור שלי אבל הוא לימד אותנו והאשים אותי בלעיסת מסטיק באמצע השיעור (משמעת, כן), למרות שלא לעסתי, והוא העביר את זה למפקדת קורס וכל הזבל הזה ואחר כך התברר שהיה בלבול אבל בגללו הסתובבתי בבסיס במשך יומיים מבלי להבין מה רוצים ממנו ומחשבות שבכח מחפשים אותי ומאשימים אותי סתם. זה נגמר בהתנצלות (לא שלו, של הסגנית מפקדת קורס). בכל אופן, הוא לימד אותנו.

לגבי שאר הסגל, יש לי מדריכה בשם מיכל משהו, וסגנית בשם ליאור כהן ומק"סית בשם נעמה פייס.

מה שמצחיק הוא שאיתי בקורס יש סמל אחד, שלצערו הרב צריך לקבל את המשמעת הזאת של אנשים שהם בסך הכל רב"טים...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, יש יותר מדי דברים מגוחכים בקורס הזה.
    בכלל, במבט מהצד זה נראה לי כמו קורס שאפשר לסיים בשבוע... לא?
    מה מלמדים שם על חומרה?

3. שגיא Guest

בטח שאפשר, הבעיה היא שיש מלא כאלה שבחיים שלהם לא נגעו במחשב ובכל זאת שמים אותם שם. בחומרה בסך הכל למדנו על הרכיבים וכל הזבל הזה. קצת BIOS, זכרון פנימי, חיצוני, מעבד וכל זה. דברים שידעתי עוד קודם.

מושכים לנו את הזמן שם כמו מטורפים, אנחנו יכולים לסיים יום בכיף בחמש אבל בכל זאת מתעקשים להשאיר אותנו עד 9 בשביל כלום. אין מה לעשות, מתמודדים.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן...

לצערי אני בלי קורס, אבל אני מקווה פשוט להשלים את החומר לבד ולקבל הסמכה, במקום לעבור את הקורס המעפן הזה.

5. שגיא Guest

אתה חייב לעשות את הקורס בשביל לקבל הסמכה. חבל לך לוותר על זה...

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, היו מקרים של מספיק אנשים שלא עברו קורס וקיבלו הסמכה.

7. שגיא Guest

אם אתה אומר....יש לך נסיון יותר גדול משלי מן הסתם.

בכל אופן, ההבדל הוא שאתה חי ותחיה הרבה יותר טוב ממני. כרגע אני בגן עדן מבחינת תנאי שירות. בסיס פתוח במרכז הארץ עם אוכל טוב, אחר כך אני הולך לגדוד 71 שם אני הולך לאכול הרבה מאוד חרא ובקושי לצאת הבייתה, ואין לי אפשרות לברוח מזה...

החיים קשים..

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור מפעיל מחשב - סליחה, מנהל רשת - לא תהיה לך יותר מדי עבודה.