הגיע הזמן להיפרד...

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שגיא, ‏30/7/04.

1. Julian Joachim Member

אני מאוד שמח לשמוע שאולי הצלחת להסתדר שגיא :)

נו, יש חברים חדשים או שהיית עסוק רוב הזמן בלהפוך לג'ובניק?

2. שגיא Guest

אני חייב לציין שהאנשים שם מובחרים אחד אחד. דואגים, עוזרים חברמנים, פשוט אנשים מצויינים שיהיה לי חבל לעזוב, למרות שכרגע עוד אראה אותם, בגלל שאנחנו באותו בסיס, אבל לא אהיה איתם באותה הפלוגה.

בכל אופן, זה שעברתי ל02 עדיין לא עצר אותי. אני מנסה לצאת לגמרי משריון.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סחתיין על האסרטיביות והעקשנות. לי זה נפל בשלב מסויים.

היום חזרתי מאבט"ש. אני לא מאמין לרמות הסירחון שצברתי. הייתי בבסיס פשוט מגעיל. כל כך שמח שזה נגמר.

4. שגיא Guest

שימו לב לזה:

התחלתי ביום ראשון טירונות 02 במחנה סיירים, ביסל"ש, חיל שריון. על כל פנים, הטירונות שם זה הטירונות היחידה שבה חוזרים כל שבת, מה שאומר שאני לא סוגר אף שבת בבסיס המעפן הזה. דבר נוסף, כבר שבוע מהטירונות ערב, ככה שנשאר בסך הכל עוד שבועיים וחצי, כשבשבועיים הקרובים חוזרים שישיי, ובשבוע האחרון - חמשוש. אמנם המפקדים מנסים להחדיר את המשמעת והכל, אולי ברמה יותר גבוהה מזאת בטירונות המקבילה בניצנים, אבל מנסים להתרגל. אחרי הכל אנחנו עושים את הטירונות הזאת במגורים עם מזגן ולא באוהלים מסריחים. ככה שבינתיים אני משתדל לא להתלונן. הבעיה היחידה זה מה יהיה בהמשך, לצאת משריון יהיה קשה מאוד, ואני מיועד לשרת ברמת הגולן, לא שיפור כלכך גדול מבחינת מרחק לעומת הבסיס הנוכחי. הגיע הזמן לנסות ולהפעיל קשרים שינסו לספח אותי למקומות אחרים. נקווה לטוב. בינתיים - עוד שבת בבית.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחשבה לטווח ארוך- שגיא, תעדכן פה כל שבוע ובסוף תחבר את זה לספר...
    אני מבין שלאט לאט מתרגלים לשגרה הזו נכון?

6. שגיא Guest

אין ברירה בסך הכל.

ולמרות שחצי מהמחלקה שלי הם אנשים מפגרים שלא אכפת להם מהזמנים, ובגללם אני טוחן בטן ומרפקים, אין מה לעשות, חייבים להתרגל. אני בכל מקרה כבר עברתי שבוע ונשאר רק שבועיים וחצי, נקווה שיעבור חלק כמו שצריך. העובדה שאני חוזר כל שבת רק מקלה על זה.