הגרלת הבתים לשלב הראשון של הצמפיונ'ס ליג:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Ilan, ‏29/8/02.

1. Ilan Member

בחמש שעון ישראל יערך הגרלת הבתים בליגת האלופות- לראשונה בשתתפות קבוצה ישראלית- כמובן מכבי חיפה.
    מכבי חיפה נמצאת בקבוצות מהדרג הרביעי ולכן היא תקבל קבוצה מהדרג ה1-2-3.

אלה הקבוצות האפשריות שהיא תקבל:

קבוצת דירוג 1: ריאל מדריד, באיירן מינכן, מנצ'סטר יונייטד,
    ברצלונה, ולנסיה, יובנטוס, ארסנל, אינטר.

קבוצת דירוג 2: דפורטיבו לה-קורוניה, באייר לברקוזן, ליברפול,
    גלאטסראיי, רומא, ליון, בורוסיה דורטמונד, פיינורד.

קבוצת דירוג 3: מילאן, פ.ס.וו איינדהובן, דינמו קייב, ספרטק
    מוסקבה, לוקומוטיב מוסקבה, אולימפיאקוס פיראוס, א.א.ק אתונה,
    איאקס.

קבוצות הדירוג של חיפה:
    קבוצת דירוג 4: רוזנבורג, לאנס, ניוקאסל, קלאב ברוז', אוקזר,
    גנק, מכבי חיפה, באזל.

אני עכשיו הולך לראות את ההגרלה, תכתבו את כל הניחושיםפרשנויות שלכם פה...
    אגב אני כבר אומר לכם: יש לי הרגשה גדולה שחיפה תוגרל נגד אינטר ולנסיה ופיינורד לקומוטיב... תזכרו ממי שמעתם את זה קודם!

2. Ilan Member

אוף אני לא יכול לערוך זה מעצבן- הקיצר רציתי להגיד שהיא תקבל קבוצה רוסית - לא דווקא לקומוטיב...

3. שגיא Guest

טוב, פתחנו אותו דיון באותה שניה....
    מחקתי את הדיון שלי, לא משנה...

בהצלחה למכבי חיפה

4. AFC Member

אני לא מבין...
    הדיון הוא על ההגרלה, רדליון אומר שהוא רוצה שחיפה תהיה מול רוסים ואינטר וקלייברט מאחל לה בהצלחה. זה לא קשור לדיון וזה אישית מרתיח אותי (וזאת הסיבה שהתפרצתי והכנתי את החתימה הזאת אתמול בערב).

5. לירן-ביתר Member

טוב אני לא יודע אם ההגרלה כבר התחילה אבל אני סתם מנחש 2 קבוצות מכל דירוג
    ריאל, ליברפול/פינורד, מילאן/אייאקס

6. AFC Member

היונייטד
    לברקוזן
    אולימפיאקוס
    מכבי חיפה!!!!!!!!!

יש אלוהים!!!!!!!!!

http://images.one.co.il/images/d/gg10737.Xxx
    משיח משיח משיח - איאיאיאיאיאי

7. Ilan Member

אוקיי... ממש לא ציפיתי לבית כזה... אבל תראו מה מצאתי... לינק שמוואי- נט לאחר המשחקים נגד בלשינה...
    רוסו אמר שנגיע לליגת האלופות- וקיים...
    ויותר מצחיק זה... קבלו ציטוט:המנהל איתמר צ'יזיק: "גם את מנצ'סטר יונייטד אפשר לעבור", ואת מי קיבלנו? נכון! מנצסט'ר יונייטד... אני מצפה שלא רק רוסו יהיה צודק אלה גם זייצי'ק... .
    אגב הנה הלינק:
    http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-20...2046273,00.html

ווידוקה... חבל... אבל מה לעשות... אנחנו נשחק באולד- טרפורד ואתם תשחקו... במלאבס

8. Kgt1 Member

בית א
    פתוווווווווווווח. אוקזר, אחת משתי הקבוצות בדרג האחרון שאף אחד לא רצה לקבל מזדחלת לבית שבו 3 הקבוצות האחרות הן ברמה שווה פחות או יותר, עם עדיפות מסוימת לאלופות אנגליה וגרמניה. ערסנל תמיד עולה לכן המאבק יהיה על המקום השני. הצהובים שחורים מעיר התעשייה יעשו את זה אני מאמין.

בית ב
    משעמם! ספרטק נכשלת שנה אחרי שנה כבר זמן די רב בצ´מפיונס ובזל תאפשר לולנסיה ולליברפול לשפר את מאזן השערים שלהם.

בית ג
    הכי חד צדדי. רומא וריאל בדיוק כמו בעונה החולפת לא ישאירו יותר מדי נקודות בקופה לבלגים וליוונים.

בית ד
    מעניין. אינטר הלוזרית נדפקת עונה אחרי עונה ולמרות הדירוג הראשון שלה בבית הזה היא מגיעה אליו כיחידה ללא אליפות מקומית בעונה שעברה. אייאקס אולי חוזרת לימים הגדולים וליון כבר מזמן נמצאת בהם. האם גם רוזנברג תשחזר את ההצלחה מלפני שלוש עונות? הימור שלי אייאקס וליון בשלב הבא.

בית ה
    ניוקאסל, הקבוצה הכי טובה בדרג האחרון מקבלת בית יחסית נוח מאוד. יובה חזקה ופיינורד נראיתה מאוד משכנעת מול פנר אבל הסיכויים קיימים. דינאמו קייב תסיים אחרונה והלוואי ואני אתבדה. הימור שלי ניקאסל ויובה עוברות.

בית ז
    בית המוות!!! איזה כיףףףףףףףףף!!!!! מזכיר לי קצת את הבית של מנצ´סטר, באיירן ובארסה ביחד עם ברונדבי מעונת 99, ולאנס הרבה יותר טובה מהקבוצה הדנית. הכל יכול לקרות. שתי הראשונות עדיין פייבוריטיות לעלות.

בית ח
    בארסה וגלטסראיי קיבלו חיים יחסית קלים. לוקומטיב אומנם משתפרת אבל עדיין לא מספיק טובה (הניצחון על ריאל בשנה שבעברה מתקזז בהפסד להפועל) וברוז´, למרות שעברה קבוצה טובה בשלב המוקדם, אפילו לא אלופת בלגיה...

ולסיום כמובן בית ו
    בית קשה מאוד לחיפה בלי סיכויים לעבור למעשה. על שני המקומות הראשונים יהיה מאבק בין שאר הקבוצות ואני חושב שלברקוזן תיכשל ותעוף לסיבוב השלישי של גביע אופ"א. עכשיו אני חייב לציין בקשה אחת פשוטה... שמישהו יעביר את המשחקים לארץ! אני לא רוצה לנסוע עד לקפריסין לראות את משא"א אבל אולי אצטרך! רוצה את בקהאם פה!!!!!!!!!!!!!!!

9. AFC Member

לצערי אתה אכן צודק....
    היונייטד משחקים כמו חבורת זונות, ואולימפיאקוס בליגת האלופות לא עושים כלום, ולברקוזן בכלל לוזרית.
    נו באמת נראה לך שתעלו לסיבוב הבא?

נ.ב אז מה אם תשחקן באולד טראפורד? אני מבטיח לך שלא תהנו שמה במיוחד...

10. Ilan Member

שמע, אני מבטיח לך- ותצוטט אותי... מכבי חיפה לא תיהיה פנ'ר שתיים... אולי הם יסיימו מקום אחרון- אבל הם יתנו פייט- ולא יובסו כל משחק... אתה תראה... אני לא מאמין שנסיים מקום שני ובטח שלא ראשון אבל שלישי זה ראלי ואם הפועל ת"א העיפה את צאסק"א, פארמה וצא'לסי ורק עם עזרת השופט היא הועפה על ידי מילאן אז מכבי חיפה שהיא קבוצה הרבה יותר מוכשרת יכולה להציג הופעה מכובדת מאוד בליגת האלופות...

ובקשר לקודם- וידוקה אני מתנצל פה, קצת הגזמתי באיך שתקפתי אותך בדיון של חיפה פשוט זה עלה לי על העצבים - השטויות שאמרת ששחר מושחט וכו'....

11. Kgt1 Member

רק לציין נקודה חשובה: שחר לא משוחט. הוא הכי מושחט שיש.

12. Ilan Member

נכון... עוד קנאי... לפחות אין לנו את כישלוני :shock: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx :!: :!: :!:

שחר הוא איש העסקים הכי טוב בכדורגל, לא קמצן ובנאדם חכם... אז לכל הקנאים...

13. Kgt1 Member

אני באמת מקנא! הלוואי שהיה לנו כזה יו"ר מצליח ולא את הליצן הזה למעלה. מה שלא משנה את העובדה ששחר מושחט ומאפיונר.

14. Ilan Member

חחחח כישלוני באמת ליצן... אבל לפחות הוא מנסה, הוא משקיע - צריך גם להעריך את זה... הוא הביא לכם העונה שלוש שחקנים חדשים גם במצב כלכלי לא טוב- ואתם צריכים לדעת להעריך את זה...
    אבל בוא נחזור לנושא...

15. Uli Uli Member

שחר הוא העסקן הכי טוב בכדורגל.....