הדברים שאדם יעשה בשביל הקבוצה שלו...

הנושא בפורום 'Asoccer Classics' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/9/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח חזק.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

2. NewcastleFan Member

אכן סיפור גדול סטרטפורד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    אני רואה ערב פסח הולך חזק פה. אתם זוכרים את ה4-3 הראשון של ניוקאסל באנפילד? גם הוא היה בערב פסח.שידרו אותו בערוץ הספורט פה. ואת הצעקות שצעקתי כל בני המשפחה לא ישכחו לעולם!"FUCK U STAN COLLYMORE!!!!!!!!!!"

3. VeXiS Member

הייתי צריך להוציא אזרחות אמריקאית באוקטובר שעבר ב-8 לאותו חודש ואמרתי שאני לא טס אם לא עוצרים באנגליה למשחק, ועוד היה תנאי שזה יהיה משחק בית... בסוף נכנעו ללחציי, שילמנו 1200 שקל על שני כרטיסים (85 פאונד לאחד) ועוד בזבזתי המון בחנות המועדון שמה... זה לא ממש מטורף אבל רוב האנשים (אני לא מדבר עליכם חבר'ה, לפחות לא על חלק מכם) ישר צועקים עליי למה לעזאזל בזבזנו כ"כ הרבה כסף על ניוקאסל והם כמובן לא מבינים גם אחרי שאני מסביר להם מה זה ניוקאסל בשבילי!

בכלל זה היה שווה המון כי זה היה הנצחון הראשון בעונה שעברה שהעלה אותנו על רצף נצחונות מעולה וגם שירר כבש באותו משחק מול סוטון את שערו ה-250 בפרמיירליג! כבוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. robson Member

מה הדבר הכי גדול שעשיתי למען הקבוצה שלי....?
    אממ...אין לי סיפור גבורה , רק מה שאני יכול לומר שלפחות פעם בשנה אני משתדל לטוס למנצ'סטר על מנת לראות את הקבוצה, והמוצרים של הקבוצה שיש לי הם מקוריים ולא חיקויים...זאת הדרך הצנועה שלי להיות עם הקבוצה.....
    חוץ מזה יוניטד מבחינתי דוחה כל חג, וכל ארוע....

5. elliott Member

הדברים שעשיתי עבור הקבוצה שאני אוהד:
    כל שנה אני חייב לבקר לפחות במשחק אחד בהייבורי.
    רכשתי מחנות הקבוצה מוצרים אורגינליים - דגלון שתלוי על המראה באוטו, עניבות עם הסמל של הקבוצה שאותם אני לובש כל יום לעבודה, סיכת מכסף לעניבה, תחתוני בוקסר עם סמל הקבוצה ועוד ועוד..
    לפני הרבה שנים הקמתי אתר אוהדים לקבוצה שקיים עד היום.
    בשנים הראשונות להיווסדה ארסנל נדדה במספר מגרשים מדרום לתמז ולכן ערכתי מחקר שבמסגרתו ביקרתי באתרים אלו.
    אני מתרגם לעברית בצורה מפרטת את ההסטוריה של המועדון. אני אוסף תמונות ישנות של שחקני עבר של הקבוצה, מנג'רים, מנהלים וכדומה.
    ועוד ועוד...

6. ScottishGunner Member

הסיפורים שלי מערבים מלא אומונות מוזרות... בכל לילה כל פריט של ארסנל אצלי בבית מקבל יחס ואיזה מילת עידוד לקראת המשחק הבא, במיוחד הבובות של השחקנים.
    אני מתקלח לפני כל משחק, כדי לטהר את עצמי ולהיות נקי למשחק... בפעמיים שלא עשיתי את זה בשנה שעברה היו המשחקים נגד מאן יונייטד בחצי הגמר גביע וצ'לסי ברבע גמר באלופות. לא סלחתי לעצמי על זה.
    מי שזוכר את ה-4-0 שלנו נגד לידס אני חושב בשנת 98, זה היה המשחק הראשון שלנו שראיתי בשידור ישיר, זה היה בערוץ 23 בכבלים. מאוד התרגשתי לראות את הקבוצה לייב בפעם הראשונה, לקחתי כוס חלב לשתות בדיוק כשעלינו ל-1-0, ועד הסיום דאגתי לשתות כל כמה דקות עוד כוס חלב ועוד אחת ועוד אחת. גם מאז יש לי תנועה כזאת שאני עושה אחרי כל שער שלנו, כאילו מתגלש על הרצפה בבית עם הברכיים, בשער השני של הנרי נגד ליברפול ב-4-2 העונה נתקעתי בארון ושברתי ת'אף (וזה כבר טימטום, אני מודה). ב-3-1 על מנצ'סטר יונייטד בהייבורי בעונת הדאבל של 2002, כיביתי ת'טלוויזיה אחרי השער של סקולס, הדלקתי אותה אח"כ ראיתי 1-1 ומיד כיביתי שוב וחיכיתי עד לסיום בלי לראות את המשחק.
    משחק גמר הגביע נגד ליברפול ב-2001 זה היה המשחק היחיד שבו לבשתי את הצעיף של ארסנל שלי (שיש לו מקום מיוחד בחדר וכל הנוגע בו בלי השגחה נענש!) כשראיתי משחק שאני בבית, עד קצת לפני ה-דקה -72 והשער של ליונברג הוא היה עליי, בגלל שנמאס לי מההחמצות שלנו ומרוב עצבים זרקתי אותו לריצפה. באתי להרים אותו ואז ליונברג כבש, מאז החלטתי שאני לא זז ועומד בדיוק איפה שאני עד סוף המשחק למרות שהייתי אחרי יום מפרך ביותר וכאבו לי מאוד הרגליים... הסבל בסוף לא השתלם.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

בחגים יש לי בעיה, כי עד היום לא היה לי ממיר בחדר, ודווקא כשיש משחקים של ארסנל בחגים החג הוא אצלנו בבית. אז בראש השנה נגד ניוקאסל וה-2-2 נגד יונייטד עונה שעברה בפסח לדוגמא הייתי צריך לעבוד שעה כדי שאוכל להדליק את הטלוויזיה וגם אז על מיוט, כולם היו שמחים באווירת החג ורק אני חושב בצד מבקש מכולם לא להסתיר ומדוכא בגלל החוסר אירגון שלנו באותם משחקים. הכי מעצבן הקורבי משפחה שמנסים להתעניין ואין לך ממש כוח להסביר להם מי זה מי...

יש לי עוד מלא סיפורים קטנים כאלה, כל משחק יש לו את העלילה שלו מבחינתי.
    גם אני מרגיש שאני חייב לבקר בהייבורי כל שבוע והכל, אבל בסכ"ה הייתי שם פעם אחת לפני כמעט שנתיים... עלה לי 3000 שקל, לא לי זתומרת, אבל עלה... לצערי אין לי אפשרות לנסוע לשם שוב. אבל אני פשוט זוכר כל צעד שלי באיצטדיון. הדרך להייבורי זה כמו ללכת לסופר מתחת לבית, אתה אולי מחליף רכבות פעם אחת בלונדון, אבל תוך עשרים דקות אתה שם מכל מקום בעיר... אבל מה שכן, הלכתי באבנל רוד לכיוון הפיש אנד צ'יפס ואיך שיצאתי משם מבסוט עם יופי של מנה הגיע האוטובוס של השחקנים לאיצטדיון... זרקתי ת'אוכל לפח ורצתי לכיוון אבל איחרתי וכך הלכה לה ארוחה אנגלית לפני המשחק וגם 5 פאונד, נו טוב, שוב אי אפשר להתלונן.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/04
  7. I M M O R T A L Member

גדול......גם לי יש קטע שאני חייב לנשק את הסמל של ארסנל על הפוסטר שלי מיד אחרי שריקת הפתיחה של כל משחק.

8. VeXiS Member

חחח ללכת לראות משחק זה לעשות משהו בשביל הקבוצה אבל לעשות לעצמך עינויים סיניים זה סתם דבילי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

9. Rudess Member

עשיתי השנה MEMBERSHIP לארסנל , אך מכיוון שאין לי ותק של עשרות שנים אין לי את האופציה לקנות כרטיסים למשחקי חוץ, וגם לא למשחקי בית.

אך למרות זאת הצלחתי לתחמן כבר 5 פעמים העונה את משרד הכרטיסים כמו ישראלי מצוי ולהזמין עם כרטיס החבר שלי כרטיסים למידלסברו,בלקבורן,צ'רלטון,בולטון, והיום רכשתי 2 כרטיסים למשחק בצ'מפיונס נגד איינדהובן.

אם אין לך חברות מועדון או קומבינות עם מועדון האוהדים של ארסנל, זה פשוט בלתי אפשרי להשיג כרטיסים למשחקים, והספסרים חוגגים עם מחירים מרקיעי שחקים, כך שאני שמח על כך שעשיתי את ה-MEMBERSHIP ועל כך שאני מנצל אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

רק האהבה תנצח!

10. ג'רמיין דפו Member

scottish gunner עמדת כמה דקות וכאבו לך הרגליים אז בוא תשמע...בערך לפני 11 שנים אני חייל ונשארתי שבת וכמו תמיד שמעתי את הBBC בשעה 5 ובשביל לקלוט את התחנה ולשמוע בבירור מה אומרים לפעמים צריך לזוז אז מה לעשות שדווקא בשירותים של הבול פגיעה הייתה קליטה נקייה....לפחות הבסיס היה שומם ככה שלא הזמינו לי את הקב"ן בסוף גם הגעתי לקב"ן אבל זה סיפור אחר...

11. Julian Joachim Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl: רובי אחלה סיפור וגם הזכרת לי שירותי בול-פגיעה שזה מצחיק בגלל סיבות שלא נפרט פה...

12. THE STRETFORD END Member

רובי קודם כל איפה אנחנו רואים את אנגליה בשבת?

אם כבר הגענו לזמן הצבא אז,
    הסיבה היחידה שלא הלכתי לקרבי זו יונייטד,לא יכולתי לשאת את המחשבה שבמשך 3 שנים אני לא אראה אותם כמעט,מה לעשות שהפרופיל הוא קרבי וגייסו אותי לגולני?
    בסך הכל 4 ק"בנים לפני הגיוס ובזמן הגיוס,מעצר,סירוב להתפנות,נפקדות היו רק חלק מהדברים,
    בסופו של דבר הבינו כי לא מדובר באדם מן השורה והגעתי לחיל האויר לשרת בת"א ככבאי,שבוע שבוע,
    עכשיו רק היה צריך להבהיר למפקדים שכשיונייטד משחקת אני לא יכול להישאר,
    בשבוע בבית לא היתה בעיה אבל בשבוע שהייתי צריך להישאר בבסיס זה משהו אחר,הבעיה היא שלצאת לראות את המשחקים זה אומר לשבור כוננות(פחות אדם במשמרת),
    יאמר לזכות המפקד שלי(שהוא עד היום חבר טוב)שהעלים עין כשיונייטד שיחקה ואישר לי בלי לומר מפורשות כי אני יכול לצאת לראות את המשחקים ומיד אחר-כך לחזור לבסיס,(הוא הבין שיש אישור אין אישור אני לא נשאר בבסיס,כל תחילת שבוע הייתי נותן לו את לוח המשחקים לשבוע הקרוב)
    בפעמים שהיו יותר מדי אנשים באיזור והיה קשה לאפשר לי "להבריז"למספר שעות כי הסיכוי להיתפס היה גדול הוא היה נשאר במקומי,נותן לי את המפתח לביתו שבת"א ומחכה עד שאחזור לבסיס חזרה.

וכך 3 שנים בצבא עברו מבלי להפסיד משחק אחד של יונייטד ששודר בטלוויזיה,
    שבוע אחרי השיחרור כבר הייתי כבר במשחק חוץ בניוקאסל,ניצחנו 1:0 משער של אנדי קול,עלה לי 180 פאונד לשבת עם אוהדי יונייטד אבל זה כבר סיפור אחר.

13. ג'רמיין דפו Member

השנה היא שנת 1991 ואני עובד בחופש בכדי להוציא לפועל תכנית מילוט מהארץ,היעד אנגליה או גאזה הזמן כריסטמס 91.האמת שהייתי אחד התלמידים היותר מופרעים באורט שפירא בכפר סבא כך עצם העובדה שהעלו אותי לכיתה יב כבר הייתה נס...היינו כמו קורס טיס בכיתה הזאת כל שבוע מישהו עף.בקיצור עבדיכים הנאמן שבקושי מבקר בב"הס שולף כרטיס טיסה בפני אביו ואימו שלא יודעים מה לעשות..."אני חוזר תוך שבוע מקסימום אני אשלים חומר"כשהחומר היחיד שהשלמתי באותה תקופה היה ירוק וגורם לחיוך ולחרמנות....חברי הטוב איסטלנדס שגדול ממני ב6 שנים ואוהד מילדות את הסיטי כבר גר במנצסטר חצי שנה כך שיש לי לאן להגיע. נחתתי במנצסטר כשהמשחק הראשון שלי באנגליה הוא הסיטי נגד טוטנהאם במיין רואד,הגענו אני ואיסטלנדס כבר ב10 בבוקר ולאט לאט התקרבה שעת המשחק ואני כולי רועד והאוטובוסים של אוהדי טוטנהאם מגיעים מלונדון עם דגלי ישראל עליהם,האוטובוס של הקבוצה מגיע וגאזה נכנס מהר אלוהים ראיתי אותו אני חושב לעצמי...נכנסתי ליציע החוץ עם אוהדי הספארס ואיסטלנדס מסמן לי מהקיפאקס יציע העמידה המפחיד של הסיטי,הקבוצות עולות לאיצטדיון וגאזה המשוגע מתחיל להעיף את כדורי החימום ליציע ואחד מהם הגיע לידיים שלי!עד היום אני כועס על עצמי שהחזרתי את הכדור הזה...בכל אופן גאזה עבר שני שחקנים כולל השוער אבל למרות שהובלנו הפסדנו 2-1 כשפיטר ריד היה מספר אחד בסיטי. שבוע אחרי טוטנהאם מארחת את היונייטד ואיסטלנדס העלה רעיון מצויין שאני אקנה את הכרטיסים במנצסטר עם אוהדי יונייטד ואפילו ארשם להסעה איתם,זה מה שעשיתי באמת,הגענו לבית המקדש ה"ווייט הארט ליין"הקסום ואני הלכתי לקנות בחנות של טוטנהאם וחזרתי ליציע של אוהדי יונייטד הבעיה הגדולה הייתה שקיבלתי מהחנות שקית ענקית עם לוגו של טוטנהאם ואז החלו ההתלחשויות ביציע של אוהדי היונייטד פתאום הם כולם הקדישו לי שיר מרגש האומר"הוא הולך למות בעוד רגע"...השוטר הראשי בליין ניגש אלי ושם לי שמירה צמודה כל המשחק...הסברתי לאוהדי היונייטד שאני אוהד אותם אבל קניתי לאח שלי מזכרות כי הוא אוהד טוטנהאם אז הם חיבקו אותי וכשהובלנו משער של ליניקר בפנדל עשיתי פרצוף עצוב..וכשיונייטד עשו מהפך בדקה ה90 כשבריאן מקליר כבש כולם השתוללו(אני מדבר על יציע עמידה)ואתם יכולים לתאר לכם בן אדם בוכה מעצב וקופץ משמחה....העיקר לחזור הביתה בשלום...ההמשך יותר מאוחר.

14. ג'רמיין דפו Member

במובן שכחתי לציין שהארכתי את הטיול לחודש וכשחזרתי לארץ הלכתי לעבוד בקטיף בגן חיים...נגמר עידן בית הספר...

15. THE STRETFORD END Member

מישהו יודע מה זה סיכוי 67,000-1?
    ובכן,לפני כמה שנים סיטי היו לקראת עלייה לפרימר ליג,איסטלנד נסע כמובן לעיר הקדוש,השאיר מאחוריו אשה בהריון מתקדם.
    אני נסעתי לעיר הקודש על מנת לקבל את גביע האליפות.
    שנינו ידענו כי כל אחד נמצא במנצסטר אבל לא ידענו מי,מה,איפה,
    משחק אחרון בעונה נגד טוטנאהם בבית,אני וחבר נוסף קנינו את הכרטיס מבחור שאני מכיר במנצסטר,
    איסטלנד וחבר אחר(אוהד טוטנאהם)החליטו גם הם להגיע למשחק,היו להם 2 אפשרויות היכן לשבת,ביציע הכבוד(קיבלו כרטיסים לשם,קאנטונה היה באותו משחק ויכלו לשבת לידו)או ביציע של יונייטד קרוב ליציע החוץ,בגלל שהחבר של איסטלנד אוהד טוטנאהם הוא רצה לשבת כמה שיותר קרוב לאוהדי הספרס,
    כל אחד השיג את הכרטיסים שלו ממקור שלא קשור אחד לשני!!!
    נכנסתי ליציע לראות היכן המקום שלי וחזרתי למטה לשתות לפני המשחק,2 דקות לפני פתיחת המשחק אני חוזר למקום ומי יושב לידי?כמובן איסטלנד!
    מתוך 67,000 אוהדים אנחנו יושבים אחד ליד השני,מיד איסטלנד טילפן לרובי לספר לו מי נמצא לידו(בטח לא האמנת אה)יש גם תמונה משותפת כי ידענו שאף אחד לא יאמין,
    ניצחנו 3-1,סולשיאר,בקהאם ושרינגהאם לנו,ארמסטרונג ליהודים,שמתי 5 פאונד הימור על התוצאה הנכונה,הרווחתי 50 פאונד!