הדג נחש נתפסו עם סמים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Dyer, ‏7/10/04.

1. Julian Joachim Member

הזכרת לי איזו כתבה שקראתי לפני לא הרבה זמן, על המילה אססניינס (רוצחים), ועל הקשר שלה למילה חשיש (יכול להיות שאני מבלבל פה בגדול אבל אני כותב כדי לראות אם יש מישהו שיודע על מה נאי מדבר ואם לא אז כשאני אהיה עירני יותר אני אנסה להבין למה התכוונתי...). מסופר בכלליות על כך שהלוחמים הכי אכזריים היו מגלגלים כמה ג'וינטים טובים לפני כל קרב...

2. ג'רי בית הלוי Member

זה לא משנה. יכול להיות שהם גם רצחו את הנשים שלהם לפני הקרב וזה מה שעזר להם לנצח.

ברגע שהחוק אורמ שאסור לעשן סמים, שלא יעשנו. במיוחד לא אם הם מודל לחיקוי להרבה אנשים.

3. ראול Member

אבל עברנו ממזמן את סוגיית העונש. הם צריכים להיענש רק מפאת החוק ותו לא. בלי קשר למודל החיקוי או לא.

השאלה היא האם אתם חושבים שהחוק מוצדק? האם צריך לאסור שימוש בסמים "קלים" או לעשות ליגליזציה?

ארתור, בלי צביעות בבקשה.

4. Julian Joachim Member

ניצן - בלה בלה בלה. החוק גם אוסר הורדת שירים באינטרנט, וגם אוסר מצב שבו אדם לא מקבל משכורת עבור עבודתו. אני לא רואה איך זה מפריע לכ-ל המדינה שלנו.

5. robson Member

JJ , קצת חומר רקע על מה שאתה מדבר..
    לא מדובר על לוחמים, אלא על "סוחרי הסמים" של העבר שהיו מעבירים את החשיש והיו ידועים
    באכזריותם הרבה. המילה אססיינס באה מלשון המילה חשיש...

6. Julian Joachim Member

או! הזכרת לי את הסיפור. אם אני לא טועה אותם חבר'ה טבחו בצליינים שניסו להגיע לארץ הקודש. אני חושב שהם כן היו לוחמים. אני אנסה למצוא את המקור...

7. robson Member

Julian Joachim, הם לא היו לוחמים במובן ה"הירואי" של המילה אלא סוחרי חשיש שהיו מומחים ברציחות
    והתנקשויות ומכאן באה ההשלכה של המילה חשיש על ה"אססינס".

8. Julian Joachim Member

אתה צודק רובסון.

9. ג'רמיין דפו Member

לדעתי מי שלא עישן גראס פשוט לא יכול להביע דעה בעניין. שינסה ואחר כך יביע דעה. לדעתי בגלל שאנחנו מדינה שהצבא זה הדבר הכי חשוב בה אז צריך להעניש בחומרה את מי שמעשן עד לסיום הצבא. אחרי הצבא כל אחד יכול לעשן מה שבה לו. לעומת זאת הכימיכלים והאקסטות הם סמי הזיות קשים ויש לי חברים שקצת התבלבלו בגללם...טוב אני חייב לגלגל משהו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Julian Joachim Member

רובי, מה הבעיה עם מי שעישן לפני הצבא?

אגב, כדאי להבהיר לכולם פה, שאי-אפשר לקבל עונש על עישון מחוץ למדינת ישראל. כלומר כל מי שגלגל קצת באמסטרדם, לונדון או לחילופין סיני ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), זה בסדר ואתם לא צריכים להתבייש בזה :)

11. ג'רמיין דפו Member

אני חושב שגראס יכול להזיק רק למי שלא יציב ומי שרואה איך ילדים בגיל העשרה מתנהגים(אני גר על הרחוב הראשי בכפר סבא)מבין על מה אני מדבר. הם מגיעים לצבא לא רציניים ומכניסים לצבא(אפילו הקרבי)את הסמים. לעומת זאת מי שכבר מבוגר בנפשו וקורע את התחת בעבודה אין בעיה שידליק גוינט או כמה גוינטים בסופי שבוע על מנת להירגע ולהרגיע...

12. ראול Member

תודה פולדש... הרגעת אותי..

ארתור, פאראנואיד.

13. Julian Joachim Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ארתור

רובי, בחייאת. הרי 90 מהצבא שלנו לא מי יודע מה שימושי. טוב אתה יודע מה נהיה נדיבים, 80 אחוז. מה אכפת לך שהם יגלגלו קצת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

ולגבי הילדים ברחוב שלך... נו, אתה גר בכפר-סבא, למה אתה מצפה?

14. ג'רמיין דפו Member

מה רע בכפר סבא?

15. ראול Member

90% הומואים, 10% כלים.
    נוראי.

ארתור, שכן.