הדיון של ארגנטינה, קולומביה, בוליביה וקוסטה ריקה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י idans10, ‏26/6/11.

1. Valencianista Member

אתם רציניים בנוגע ללאבצי? השחקן לא מתפקד מהמשחק הראשון שלו בנבחרת, אם יש שחקן שאני ממש לא סובל זה הוא. אין משחק אחד שאני זוכר שהוא באמת הוכיח שהוא צריך לקבל את חולצת ההרכב (הדבר החיובי היחיד שאני זוכר ממנו זה המסירה למסי נגד ברזיל בקטאר, וגם זה לא היה משהו יוצא דופן כל כך). יש לנו חמישה שחקנים ברמה אחת מעליו שיכולים לשחק במקומו, למה הוא זה ממש לא ברור לי.. באטיסטה פשוט מאוהב בו מסיבה שבכלל לא ברורה לי (אולי בגלל הקמפיין באולימפיאדה? למרות שגם שם הוא לא עשה יותר מדי). לפי דעתי יש לנו יותר מדי שחקני התקפה וזה בא על חשבון ההגנה, היה צריך להעיף את לאבצי \ מיליטו החלוץ או אפילו בעצם את שניהם ולהביא את אוטאמנדי (איך לא זימן אותו? ממש תמוהה) וגם את זה מגלאטסארי ששיחק בליברפול.. ברח לי הם שלו (מגן ימני אם אני לא טועה).

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מגן שמאלי חלש להחריד שעונה לשם אינסואה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. benos Member

Idan what do you think about Gomez statements in press conference that if colombia won´t cross the group stage he will leave? he also say that Costa Rica is the best in central America, it doesn´t look a little overreacted from hm?

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היי בן! good to see you again http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

שמע, אני בעיקרון נגד פיטורים של מאמן כזה או אחר בגלל הקופה, אני חושב שכל מאמן צריך לקבל את ההזדמנות גם למוקדמות. גומס קיבל פה בית מאוד חלש, עם שתי נבחרות שהוא חייב להוציא במינימום 6 נקודות, שלא לדבר על לעלות ולכן אני מבין את האימרה. הוא גם יודע שיקטלו אותו חי אם הוא לא עולה מבית כזה. אישית אני רוצה שהוא ימשיך בלי קשר (אני מאוד אוהב ומעריך אותו). הוא כמובן גם ידוע בהגזמות שלו כי כבר ראינו את קוסטה ריקה הבוגרים וזה לא היה מי יודע מה, שלא לדבר על הצעירה שהיא זו שתשחק מול קולומביה. לא רק שלוש נקודות, קולומביה צריכה פה הפרש שערים של 3 ומעלה לפחות לדעתי ובאמת עם כל הכבוד לקוסטריקנים החביבים.

5. Valencianista Member

באטיסטה החליט סופית שזה יהיה טבז ("החלטה מקצועית נטו, לא בגלל הלחץ שהפעיל העם") שיפתח מול בוליביה. בכל אופן, לא נראה לכם מוזר שאין מישהו שמשחק בצד שמאל טבעי? במיוחד במערך של 4-3-3. אני הייתי מחליף את לבאצי בדי מריה, כאשר מסי בימין וטבז בחוד, יכולה להיות שלישיה חבל על הזמן.

בנוסף אמר על המשחק הראשון: "כדי לנצח טורניר כזה חייבים להתחיל ברגל ימין. אנו מכבדים את בוליביה ואני לא הולך לדבר על מה שהיה (6-1 במוקדמות)", והוסיף "אני והשחקנים יודעים שהמשחק לא יהיה קל, אך אנחנו נבוא במטרה לנצח".

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/11
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לי לא מוזר שאין שחקן אגף שמאל טבעי בשלישיה הקדמית, כמו שאין שחקן אגף שמאלי טבעי במערך של המודל אותו באטיסטה מחקה - ברסה הנוכחית של גוארדיולה {או שפדרו שמאלי ואז אין שחקן אגף ימני? לא באמת משנה}. אולי זה 4-3-3, אבל לא "הקלאסי", שכן אין ממש שחקני אגף ואין חלוץ מרכזי כמו שניתן היה לראות במרבית המשחקים לאורך השנה האחרונה, או להבין מדברי צ'צ'ו עצמו.

לגבי הציוות, אני מאמין שכל שלישיה מהקאדר ההתקפי שיש באלביסלסטה היא חבל על הזמן.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ארגנטינה צריכה להמשיך בדרך שלה. הדרך נכונה והשחקנים נראים כמו כאלו שהתאמנו אחד עם השני, לא משאירים הרבה מקום למקריות, אלא כל אחד נראה שיודע מה תפקידו במגרש. שונה בתכלית מאותה נבחרת של לפני כשנה. הם רק צריכים עוד קצת זמן יחד, לא לאבד את הסבלנות והשקט במשחק שלהם אחרי תוצאה אחת לא טובה (שזה נשמע קל, אבל ממה שאני מרגיש על כמה חברים פחות מנוסים שם שזה לא כל כך קל). מול קולומביה זה הולך להיות קשה יותר ועניין העצבים והסבלנות ישחק פה תפקיד מכריע, כי לארגנטינה יש את כל מה שצריך כדי ללכת עד הסוף והם יודעים את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/7/11
  8. xavi6 Member

סלע, שאלה-איזה משחק ראית? דרך? שיטה? לא משאירים מקום למקריות? אתה רואה כדורגל יותר משבוע שבאמת ראית שם שיטה? השיטה הייתה לתת את הכדור לשקר כלשהו, והוא ירוץ עם הכדור לשקר כלשהו וינסה לעשות משהו לבד. להגיד שאתמול הייתה שיטה זה כמו להגיד שבנבחרת של מרדונה הייתה שיטה.
    במשך 90 דקות מסי יורד לקישור כאילו אומר לבאנגה "אתה חתיכת אפס, למה אני צריך לעשות את העבודה שלך?". ובנוסף האידיוט מכניס לשער שלו, מה לעזאזל ניסית לעשות שם אדון באנגה, לעצור את הכדור באלגנטיות, לעבור שחקן בצורה מעוררת היתפלאות ואז להרחיק?

ריקלמה צוחק בביתו, איימאר לעומתו סתם עצבני...

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/11
  9. Bensh Member

כן, כי ריקלמה היה שחקן כל כך גדול ועטור הצלחות. איימאר בכלל, יש לו כמה, 3 גביעי עולם בארון?

תפסיק כבר לדחוף את השחקנים הכושלים שלך לכל דיון

והיה משחק סבבה. לא טוב במיוחד ולא רע במיוחד. אני חושב שאם הנבחרת תצליח לדדות לשלבים המתקדמים הדבק יהיה הרבה יותר חזק

10. JR-Riquelme Member

בתקופת ריקלמה לפחות ראינו נבחרת ארגנטינה עם כדורגל איכותי לא נופלת מאף נבחרת בעולם.
    אין מה להשוות את הכדורגל של הנבחרת הנוכחית לנבחרת של ריקלמה ולכדורגל שהיא הציגה. עולמות שונים לגמרי.

11. xavi6 Member

בן, תנסה פחות לתקוף אותי ותנסה להגדיל ראש. עם איימאר וריקלמה הייתה שיטה, היה מי שינהל את המשחק. אולי לדעתך ריקלמה ואיימאר אפסים גמורים, אבל איתם הייתה דרך ואתה יכול להגיד מה שאתה רוצה-באנגה פחות טוב מהם.

12. Akdemia Member

אתה צודק, הנבחרת של ריקלמה הייתה שיחקה כדורגל יותר טוב ויותר קבוצתי. אבל מי אמר שזה בגלל שריקלמה היה שם? ההבדל היחידי מהתקופה ההיא לתקופה של מסי, זה שאז היו מאמנים על הקווים של הנבחרת...עכשיו יש כל מיני אנשים מוזרים שמגיעים לשם בגלל השחיתות של דון חוליו ימח שמו.

ברגע שיהיה פה מאמן ראוי ( ואם בשביל זה צריך לעשות בושות בקופה אז שיהיה!), הנבחרת הזאת לא תראה את הנבחרת ההיא של ריקלמה. ואם ריקלמה לא היה כזה כוסית כמו שהוא היה אז לבטח לא היה נוטש את הספינה בדקה 70 ברבע הגמר ההוא מול גרמניה, עאלק הנבחרת שלו..

אני חושב שיש יותר מדי היסטריה בגלל התוצאה הזאת, אני עדיין חושב שדברים כאלה קורים, כי פשוט מרוב שהתקשורת מנפחת קבוצה מגיעה מנופחת ואז כשלא הולך הלחץ משפיע. אני אומר בואו נחכה למשחק השני ואז נהיה חכמים יותר, שכן אני חושב שנבחרת עם קאדר כזה יכולה לזכות גם אם יש לה מאמן ברמה העלובה של באטיסטה.

13. cazzo Il Capocuoco

לא הייתי הכי מרוכז במשחק של ארגנטינה, אבל מתי שהם התמסרו ושיחקו ביחד (ולא עשו מהלכים אישים, "ראש בקיר" נקרא לזה) זה לא נראה גרוע במיוחד. קמביאסו לא כזה מוגבל, באנגה קשר מצויין, רק הם צריכים להמשיך באימונים עם המסירות הקצרות בשטחים קטנים וצפופים. לפי דעתי הם לא צריכים לקרוא עיתונים, אחרת תהיה פה בעיה מנטלית קשה שיהיה מסובך לפתור. טבס היח לבד ובאטיסטה צריך להחליט על השלישיה שלו (חייבת להיות שלישיה דווקא?!) עם התיאום האופטימלי ואני חושב שהמצב ככה ישתפר.

איזה נוף יש בחוחוי...

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/11
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בתקופת ריקלמה הייתה נבחרת, בעיקר תחת פקרמן, היום יש אוסף של שחקנים. אבל זה פחות קשור לשחקנים עצמם ובטח שלא לבאנגה שהיה מהיחידים שניסה לארגן משהו של משחק קבוצתי בחלק הקדמי.

15. xavi6 Member

הכעס על באנגה הוא נטו מקצועי, אני אפילו אתעלם מהטמטום שלו בגול העצמי. הוא פשוט לא טוב מספיק ואין לו את התכונות המתאימות להיות שם, כשחקן ההתקפי בקישור. הוא איטי להחריד, לא יודע להוביל, לא יודע לדחוף, לא יודע לעבור שחקנים (רק בחלק ההתקפי) ואפילו המסירות המדהימות שלו יצאו לחופשה. הוא היה גרוע, מאוד, ממש, הוא תקע את כל המשחק. מסי ירד אחורה לעשות את העבודה שלו כי הוא ראה שהוא פשוט לא עושה אותה. אני מעדיף לראות את ביגיליה שם, הוא באמת שחקן שצריך לבנות עליו לקישור בשנים הבאות. רק שיצא מבלגיה כבר.

כמו שאמרתי, ריקלמה בטח יושב לו בבית, רגל על רגל עם הילדים והאישה, עם בירה, חיוך מרוח על הפרצוף ואומר לעצמו "טוב שחסכתי לעצמי את הכאב ראש מהכפויי טובה האלה. קודם מרדונה קיבל בראש, עכשיו שכולם יראו מה הם שווים בלעדי. נאדה".