הדיון של ברזיל, ונצואלה, פאראגואי ואקואדור

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י עומר, ‏26/6/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מגן הוא לא, מקסימום שחקן קו במערך של שלושה בלמים, אבל בהחלט יש לו טורניר טוב. המשחקים במדי הנבחרת, עומדים בניגוד מוחלט ליכולת הרעה מאוד בניואלס שם הוא "חביב" האוהדים. מבחינת הכרטיס שחקן, הפוך, הוא בארגנטינה בהשאלה מצרפת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/11
  2. Magpie22 Member

קבוצה מכובדת יותר תקנה אותו אחרי טורניר כזה.
    הוא אפילו מתאים לאנגליה עם המהירות שלו. גם טכניקה לא רעה.

3. cazzo Il Capocuoco

התקנון אומר ששחקנים שנולדו לפני ינואר 1989 יהיו מיעוט בסגל האולימפי, אם משהו לא השתנה זאת אומר שנראה 3 שחקנים מבוגרים. רוב הסגל של ברזיל בקופה הוא צעיר בממוצע אבל לא מספיק צעיר בשביל לונדון 2012 ולכן רק המקום של גאנסו, ניימאר, סאנדרו, לוקאס ופאטו מובטח (אלא אם כן מישהו ייפצע או ישחק ממש רע).

שחקנים שלא הוזמנו לקופה אמריקה (והוזמנו ע"י מלך החמורים החדש) ומספיק צעירים בשביל לקבל מדלייה: נטו, גבריאל, רנאן, ברנו, רפאל, ז'וליאנו, קוטצ'יניו, דוגלס קושטה, לאנדרו דמיאו, אנדרה. בדיוק 15. עכשיו חסרים זקני השבט, הייתי בוחר בדויד לואיז, ראמיריס...מממ... בטח עוד איזה קאזמירו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/11
  4. Muurad Member

כן טעות שלי - הכוונה שלי הייתה שהבסיס איתו מאנו התחיל לשחק גם בקופה וגם במשחקי הידידות שאמור להיות חלק נכבד מהקבוצה ב-2014 ישחק באולימפיאדה, כמו שאמרת : ניימאר, דאמיאו, גאנסו, לוקאס, סאנדרו פאטו וכו', שמתוכם היו 3 מ-4 שחקני ההתקפה פותחים בקופה הנוכחית.

ביחד עם 3 המבוגרים זה יוצר מצב שכמעט כל ההרכב ששיחק בקופה יהיה באולימפיאדה(ההערכה שלי היא שגם טיאגו סילבה וגם דויד לואיז יוזמנו ביחד עם ראמירז - קאסמירו אומנם נראה זקן אבל הוא עדיין בן 19 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) ככה שמלבד השוער והמגנים זה אמור להיות השלד שהיה בקופה הנוכחית, ואלה שאמורים להיות ב-2014.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/11
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם לא מדובר במלחמה פסיכולוגית, רוקה סנטה קרוס ואאורלינו טורס לא יהיו כשירים לגמר, מכה קשה לפאראגוואי שתחסר גם את סנטנה (מצטער ג'וני, לא זוכר את שם משפחתה של אימך) המורחק ואולי בהמשך גם אורטיגוסה או שחקן אחר שהיה מעורב בתגרה בסיום אם הקונמבול יהפכו עורם.