הדיון של המשלחת הישראלית

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/7/12.

1. shlomydavid מנהלים

אוקיי, הגיע הזמן לסכם את היום של הישראלים, למי שבמקרה לא היה פה כל היום:

* נטע ריבקין קבעה תוצאה של 26.200 נק' במכשיר הכדור ו-27.450 נק' במכשיר החישוק.
    ריבקין מדורגת במקום ה-14 בסיום 2 מכשירים עם 53.650 נק'.
    מחר היא תתחרה בעוד 2 מכשירים, כש-10 המתעמלות הטובות ביותר בשיקלול 4 המכשירים, יעפילו לגמר הקרב רב.

* נבחרת ישראל (מורן בוזובסקי, נועה פלצ'י, פולינה ז'קולז'ני, אליאורה זולוקובסקי, ויקה קושל ומרינה שולץ) קבעה תוצאה של 26.500 נק' במכשיר 5 הכדורים.
    נבחרת ישראל מדורגת במקום ה-8 בסיום המכשיר ה-1. מחר יתקיים המכשיר השני והאחרון עם הסרטים והחישוקים, ו-8 הנבחרות הראשונות בשקלול שני המכשירים יעפילו לגמר הקבוצתי.

* יום סביר היה היום למשלחת הישראלית בלונדון. נקווה שמחר יהיה יותר טוב.
    בקרוב אעלה את תוכנית הישראלים למחר.

2. shlomydavid מנהלים

לו"ז ישראלים ליום שישי (10.8):

החל מ-14:00: נטע ריבקין - מוקדמות הקרב רב ביחידות, מכשיר האלות (מקום 11 בסדר המשתתפות).
    החל מ-15:18: נטע ריבקין - מוקדמות הקרב רב ביחידות, מכשיר הסרט (מקום 12 בסדר המשתתפות).
    החל מ-16:50: נבחרת ישראל (מורן בוזובסקי, נועה פלצ'י, פולינה ז'קולז'ני, אליאורה זולוקובסקי, ויקה קושל ומרינה שולץ) - מוקדמות הקרב רב בקבוצתי, תרגיל 3 הסרטים ו-2 החישוקים (מקום 11 בסדר המשתתפות).

* ערוץ 1 יעביר בשידור ישיר את נטע ריבקין וגם את נבחרת ישראל.

* באתר הזה יהיה ניתן לצפות בכל הישראלים.

** יש ללכת ימינה עם החיצים בשורה הראשונה עד הענף הרלוונטי וללחוץ עליו.

בהצלחה לכולם !

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבוד על הדבקות במטרה. שהאחרון יכבה את האור, ונראה לי שזה יהיה אתה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב שיש לנו את שלומי, בשום מקום לא ניתן להבין בכל יום מה קורה עם הישראלים ובכלל יותר טוב מאשר פה, בהחלט כל הכבוד על העבודה. אין ספק שהבאת יותר כבוד מאשר הספורטאים שלנו.

5. shlomydavid מנהלים

אמיר ולירן, תודה רבה לכם על הפידבקים.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי לא פעם לשלומי בפרטי שהוא צריך לעשות משהו עם נושא העיתונאות. הוא הדביק פה הרבה חבר'ה שמכינים גם דברים יפים, אבל בשבילי שלומי תמיד יישאר הבחור שהחזיק את הלפיד המקורי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx אני גם מעריץ את ההתמדה שלו לעדכן בענפי ספורט שאולי רק מספר אנשים מתעניין בהם.

דבר אחר לגמרי:
    http://olympics.sport5.co.il/HTML/articles...683.127361.html

לדעתי מותר לנו להתאכזב, אבל לא צריך להטיח בספורטאים דברים שהם לא אשמים בהם. ברור שהם יכולים הרבה יותר תמיכה מהמדינה, אבל גם בלי זה קורזיץ' לקחה השנה את התואר באליפות העולם וסיימה שלישית את הסבב באותו המקום. על זה מותר להגיד משהו, לא?

הביקורת שיש לי עליה ענייני, להגיד עליה שמה שהיא עושה לא ספורט זה לא לעניין. מבחינתי אפשר לחלק את האשמה על כולם. המדינה שלא עושה מספיק והספורטאים המובחרים שנחנקו בגלל הלחץ. אני לא מאשים את שחר פאר שהפסידה לשראפובה או את אנדיוני שהפסידו לאחים בראיין. לי קורזיץ' היתה מועמדת למדלייה וכשלה ביום האחרון. אם על זה אסור לי להגיד דבר אז עדיף שהיא תפרוש.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/12
  7. shlomydavid מנהלים

שי, תודה רבה לך על הפידבק הפומבי :)

בקשר ללי קורזיץ, תודה שהבאת את הכתבה הזאת עם הוידאו, אני בדיוק דקה לפני ראיתי אותה במקום אחר בלי הוידאו.
    שוב זה כואב לראות אותה מדברת ככה ורואים עד כמה היא לקחה את זה קשה.
    חבל, פשוט חבל. אני אישית לא מסוגל לבקר אף ספורטאי ישראלי. להתאכזב, אני התאכזבתי כמו כולם ואפילו יותר. אבל לבקר ולהכפיש ספורטאים שעובדים קשה כ"כ וקורה גם שלא מצליחים, זה אני לא מבין איך אפשר..

8. shlomydavid מנהלים

* נטע ריבקין עשתה תרגיל מוצלח באלות וקבעה תוצאה של 27.525 נק'.
    ריבקין מדורגת במקום ה-11 בסיום 3 מכשירים עם 81.175 נק'.
    בהמשך היא תתחרה במכשיר הסרט (האחרון שלה), כש-10 המתעמלות הטובות ביותר בשיקלול 4 המכשירים, יעפילו לגמר הקרב רב.

9. ייא Member

נטע עלתה למקום 8. מה צריל לקרות כדי שלא נעלה לגמר עכשיו?
    והאם ריאלי בכלל חשוב על מדליה
    נראהלי שגם אם לכולן יפלו המכשירים ולנו לא עדין לא ניקח כלום. מה הולך שם?

וכל הכבוד לשלומי

10. Garcia Member

נטע ריבקין העפילה לגמר שיערך מחר ב15:30.

מיד תיערך ההתחרות הקבוצתית בה לישראל עדיין יש את הסיכוי להעפיל לגמר, למרות שיהיה קשה.

11. shlomydavid מנהלים

* נטע ריבקין העפילה לגמר הקרב רב בהתעמלות האמנותית ליחידות !
    ריבקין סיימה במקום ה-9 במוקדמות עם 108.900 נק' מארבעת המכשירים.
    ריבקין פתחה את היום השני עם תרגיל האלות, בו זכתה לציון טוב של 27.525 נק'.
    אח"כ עלתה ריבקין לבצע את התרגיל עם הסרט, ובו היא קיבלה ציון מצויין של 27.725 נק', הגבוה ביותר שלה במוקדמות.
    בסיכום שני התרגילים של היום השני, התקדמה ריבקין למקום התשיעי, והבטיחה את מקומה בגמר הקרב רב האולימפי בהתעמלות אמנותית.
    זאת הפעם השנייה בהיסטוריה שמתעמלת ישראלית מעפילה לגמר האולימפי בקרב רב ביחידות, אחרי שאירה ריסנזון עשתה זאת בבייג'ינג.
    נטע ריבקין תתחרה מחר בגמר (החל מ-15:30), ותנסה לשפר את מיקומה.

12. Garcia Member

אין מה לשפר מיקום. ההתחרות מחר בגמר מתחילה מ-0 נקודות ללא קשר לנקודות במוקמדות.

13. shlomydavid מנהלים

מה הקשר? אני יודע את זה..
    לשפר מיקום, הכוונה לסיים מעל המקום ממנו עלתה מהמוקדמות..

14. shlomydavid מנהלים

* נבחרת ישראל העפילה לגמר הקרב רב הקבוצתי בהתעמלות האמנותית !
    הנבחרת (מורן בוזובסקי, נועה פלצ'י, פולינה ז'קולז'ני, אליאורה זולוקובסקי ו-ויקה קושל) שדורגה 8 אחרי אתמול, עשתה היום תרגיל מצויין עם האלות והחישוקים שנתן לה 26.600 נק', והעלה אותה לגמר !
    הנבחרת סיימה את המוקדמות במקום השביעי הכללי עם 53.100 נק'.
    זאת הפעם השנייה בהיסטוריה שנבחרת ישראל מעפילה לגמר הקרב רב בקבוצתי, אחרי שהנבחרת עשתה זאת בבייג'ינג.
    הנבחרת תתחרה ביום ראשון בגמר (15:30), ותנסה לשפר את מיקומה מהמוקדמות. הנק' מהמוקדמות לא נחשבות בגמר.

15. איגור .פ. Member

כל הכבוד לבנות בהתעמלות התחילו סיכומים של האולימפיאדה כישלון לא כישלון אבל להיות בכמה גמרים זה יפה הציפיות בארץ מוגזמות היו אבל עדיין ההופעה של ישראל באולימפיאדה היא הצלחה מצויינת.

גמר בשחיה 2 חצאי גמר בשחיה ניצחון על פדרר בזוגות העלאת שלבים בג'ודו ממתאבקים שלא ציפו מהם 2הופעה טובה של קורזיץ' ועוד התעמלות 2 גמרים ואלכס שטילוב ההופעה של ישראל באולימפיאדה איננה כישלון. רק פעם הבאה שיהיו ריאלים בציפיות מהמשלחת.

אני גאה במשלחת ישראל באולימפיאדה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx