ההגנה של ניוקאסל - אין חדש תחת השמש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏29/12/02.

1. Julian Joachim Member

דיברו הרבה על בראמבל בתחילת העונה, נאדה.
    דיברו הרבה על השיפור ביכולת של יוז, גריפין ואו'בראיין, אבל נאדה.

בקיצור, שומדבר לא עוזר, מתי בובי יבין שצריך שם חיזוק ברמה עולמית?

ויפה שעת אחת קודם.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

צודק.....

ניוקאסל זקוקה לבלם בעל שם עולמי, שחקן כזה שתמיד מרגישים בנוכחותו, אחד שאפשר להגיד עליו שהוא "התחנה האחרונה" (והכוונה לא לבנאדו...) ואני בהחלט חושב ששחקן כמו יאפ סתאם מתאים ובכלל עכשיו עם כל הצרות של לאציו, ניוקאסל יכולה להביא את השחקן לסנט. ג'יימס פארק

3. RE-QL Member

רשמתי סתם מייקל דיוברי אבל מה הרעיון של הסקר הזה? אין ברשימה שחקנים ברמה בכלל!
    וראיתם את הגול העצמי של דאביזס היום? איזה שער נגיחה בקפיצה קדימה שכל חלוץ ברמה עולמית היה מתגאה בה!

4. ofer16 Member

איזה שחקנים אפשר לצפות שניוקאסל יביאו?
    אלה השחקנים הכי טובים שהם יכולים להרשות לעצמם ושירצו לבוא אליהם.
    לפי דעתי סתאם הוא אופציה טובה מאוד, גם בגלל הצרות הכלכליות של לאציו, גם בגלל שיש לו ניסיון בליגה האנגלית, וגם כי הוא פשוט טוב...

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמו של מיכאל רייזיחר עלה כמועמד חזק לחזק את הגנת ניוקאסל, ותאמינו או לא אבל אני חושב שרייזיחר בתור בלם מסוגל למלות את החלל הריק בהגנת ניוקאסל.

6. ofer16 Member

7. Julian Joachim Member

אני פשוט לא מאמין.

זה כמו להביא קרנף במקום היפופוטם.

שניהם שמנים, עצלנים, לא עושים הגנה (או במקרה שלהם - מביאים אוכל), ושניהם מכוערים (טוב, זה לא קשור).

רייזיכר הוא אולי השחקן הכי אפס בהסטוריה של בארסה... אני פשוט לא מאמין שבאמת רוצים לשלםעליו כסף בניוקאסל.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניוקאסל לא צריכה שום חיזוק....
    יש בעיות קלות, אבל הכל ייפתר.

בהגנה נמצאים 3 בינלאומיים: אנדי אובריין, ניקוס דאביזאס וסטיבי קאלדוול. תיכף חוזר בראמבל מפציעה. אולי גם הוא לא בכשור טוב, אבל גם לו וגם לקאלדוול יש עתיד נהדר.

9. SHAAR 11 Member

לפי דעתי ניוקאסל זקוקה למשהו טוב לא משנה באיזה תפקיד אחד שיביא לה מנהיגות (יחד עם שירר) ושידחוף את הקבוצה קדימה לא חבל על הכסף?!! על רובר והוגו ויאנה שילמנו הרבה ובלי לזלזל בהם הם לא עושים את מה שציפו מהם!! למה לקנות שחקנים צעירים אלמוניים וחסרי ניסיון אם אפשר בכסף הזה להביא מישהו שבאמת ישפיע על הקבוצה!!
    אני יודע שלניוקאסל אין כל כך הרבה כסף אבל את הכסף שיש צריך להשקיע בחוכמה!!!!!!!!!!

10. Julian Joachim Member

אמנם אני גם חושב שניוקאסל צריכה שם עולמי בהגנה, אבל להגיד שרובר מאכזב? הוא אחד הטובים ביותר שלכם, ואולי היחיד שמצליח לשמור על יכולת טובה לאורך זמן. גם ויאנה לא מאכזב, מראש היה ידוע שהוא יהיה כשרון לעתיד, והפציעה מונעת ממנו להראות שיש לו את הכשורים...

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט.

רובר רחוק מלאכזב, הוא מפגין יכולת מעולה, ורק הידיעה שהוא יכול ליותר משמחת אותי כל פעם מחדש.
    ויאנה נפצע, ועד הפציעה הוא הפגין יכולת לא רעה בכלל.

ניוקאסל ניסתה לקנות שחקן שיהיה הדבר הבא, ונכשלה עם בראמבל. אין ספק, צו השעה - בלם חדש.