ההחלטות החדשות של <a href="http://www.asoccer.co.il/index.php?showtopic=28011" target='_blank'>ליגת לוטו</a>

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏7/6/11.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לקרוא ולא להאמין.....

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4079090,00.html

בעיקר הציטוט של אוחיון שצריך דחוף להתעורר:"באתי מהגליל ושם הכל ירוק, פה הכל צהוב. אני מכבד כל צעד, כי אני מניח שזה בא ממקום טוב, אבל מכבי ת"א צריכה לקחת אחריות, לדאוג לאטרקטיביות ולתחרותיות, שבה החזקים תומכים בחלשים. מכבי צריכה להציג גישה כזאת".

כלומר, האינטלקטואל אומר שמצד אחד מכבי צריכה לדאוג לתחרותיות, ומצד שני גם לדאוג לחלשים.....אתם יודעים איך זה, כמו שבכדורגל בארסה דואגת לראסינג סנטאנדר, אינטר דואגת לאמפולי, מניו דואגת ווסט ברומוויץ', ככה לדאוג....נגמרו לי המילים לאידיוט הזה, בחיי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אז יש החלטות:

1. הפיינל פור יתקיים גם השנה ודיון מחודש עליו ייערך תוך כדי השנה.
    2. אושרו רק 4 זרים בטופס המשחק
    3. בוטל החוק הרוסי
    4. כרגע אין שינוי במס. הקבוצות אבל ייתכן צירוף של עוד שתי קבוצות אם יעמידו תקציב של 5 מיליון ש"ח.

מה נגיד ומה נאמר - ב-י-ז-י-ו-ן! אין לי מושג למה מזרחי כל הזמן מאפשר להם לעשות בליגה הזו כ"כ הרבה שינויים, זה כבר לא משנה אם זה לטובת או נגד מכבי, אבל זה נראה רע, חובבני וליצני, בדיוק כמו יו"ר המנהלת. בושה!

http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/3257266/8_wh.Xxx

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה אבנר קופל והחבורה שם חושבת לעצמה. אני רק יודע שאני לא הולך לצפות בשום משחק אם וכאשר יחליטו שלא תהיינה יורדות ועולות (גם ככה לוקחים לי את כל הכיף של הסדרות, אז עכשיו גם את כל הליגה?). אמרתי ואגיד זאת שוב - גם אם בסופו של דבר זה לא יקרה, עצם העובדה שחשבו על זה וקיימו לגבי זה דיונים, שמו של הכדורסל הישראלי הוכתם בצורה כזו שכבר לא תהיה שום דרך לתקן את התדמית.

3. דנידין Member

עד היום בקושי הייתה ליגה להסתכל עליה ותמיד היה קרוב הרגע שיסגרו אותה. עכשיו הגיע הרגע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/11
  4. Ian Wright Member

הרבה דברים מוזרים וטיפשיים ולא רק בנוגע לאבנר קופל אבל לדעתי ביטול החוק הרוסי הוא מבורך. זה כבר התחיל לעלות על העצבים שצריך לעסוק ברוטציות שחייבים להיות שני ישראלים על המגרש.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מסכים איתך. לא יכול להיות שמאמן צריך לנהל את משחק קבוצתו לא לפי הנעשה במגרש אלא לפי מוצאם של השחקנים. ומה לעזאזל חושבים שם בנושא של 4 זרים? מאיפה לכל קבוצה יש 6-8 ישראלים בסגל? הרי על מי קופל עובד? מכבי יקחו את הליגה כך או כך, אבל עד שהם הופתעו, הם הופתעו ע"י הזרים של חולון והזרים של גלבוע. אני עוד אמרתי זאת בעונה הקודמת ואני גם תומך בעמדה של אבירם: לא רוצה לראות או ללכת למשחקי הליגה, מבחינתי מכבי תשחק בשתי מסגרות והלוואי וישלחו את הנוער לליגה. זה כבר מעבר לחוסר ספורטיביות, זה כבר פשוט שחיתות לשמה. מקווה מאוד שכל מחנות האוהדים של 4 הפיינליסטיות בעונה הבאה אכן יעמדו במילתם ולא ירכשו כרטיסים למשחקים. היה כיף לראות השנה את קופל מגמגם כשמלא כיסאות כחולים מאחוריו.

אשקלון והפועל ת"א ישחקו בעונה הבאה בליגת העל? מתוך וואלה

6. Ian Wright Member

אם יש להפועל ת"א טיפת כבוד לעצמם הם יישארו בליגה הלאומית(הליגה הטובה בארץ לדעתי) עוד עונה. קופל כבר הפך את כל הכדורסל הישראלי לקומבינה אחת גדולה. מבחינה ספורטיבית אין להפועל ת"א את הזכות האמיתית לעלות ליגה וזה לא משנה אם יש להם בסיס כלכלי לעשות זאת. זה בכלל לא מעניין אותי אם היא עוזרת מבחינה כלכלית ו/או שיווקית למנהלת כי יש לה קהל אוהדים גדול מאחוריה והיא תוסיף עניין רב ופיקנטריה לליגה.

שלא תבינו אותי לא נכון. אני מתגעגע לדרבים החמים בין מכבי ת"א להפועל ת"א. אני זוכר עוד את הדרבים הנהדרים שליאור ליובין ויניב גרין(פעם הוא לא היה רק משתתף בפרסומות של מכבי) הצליחו לפרק את הקבוצה האגדית של מכבי עם פארקר, שאראס, ניקולה ושאר המלפפונים או להפך במשחק בו פארקר ושאראס החליטו לעבוד על עצמם קצת ולעשות שכיבות סמיכה בסוף המשחק. אבל בו נעשה את זה בדרך הנכונה, בדרך הספורטיבית.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/11
  7. Ian Wright Member