ההכרעה באנגליה - השדים האדומים או התותחנים -

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏23/3/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

7 מחזורים לסיום העונה,ומסתמן מאבק עד הסוף בין שתי קבוצות:
    ארסנל והיוניטד,כאשר ניוקסאל מאחוריהם.
    אבל ניוקסאל בינתיים כאנדרדוג ולא מועמדת כמו היוניטד וארסנל לאליפות.
    בכל מקרה ניוקסאל הולכת לקבוע את גורל האליפות כאשר היא מארחת את היוניטד במשחק חשוב מאוד לשתי הקבוצות.
    המצב כרגע בצמרת:
    1.ארסנל עם 66 נקודות מאזן שערים +33.
    2.היוניטד עם 64 נקודות מאזן שערים +24.
    4.ניוקסאל עם 61 נקודות מאזן שערים +19.
    אנחנו כרגע במחזור ה31.

המשחקים עד לסיום העונה-
    המשחקים של היונטד וארסנל עד סוף העונה:
    ליוניטד:
    ליברפול- מנצ'סטר יונייטד 32 -בית -
    מנצ'סטר יונייטד -ניוקאסל 33 - חוץ -
    בלקבורן -מנצ'סטר יונייטד 34 - בית -
    מנצ'סטר יונייטד- ארסנל 35 - חוץ -
    מנצ'סטר יונייטד -טוטנהאם 36 - חוץ -
    צ'רלטון -מנצ'סטר יונייטד 37 - בית -
    אברטון - יוניטד 38 ואחרון - חוץ -

ארסנל:
    ארסנל אסטון וילה 32 - חוץ -
    סאות'המפטון ארסנל 33 - בית -
    ארסנל מידלסברו 34 - חוץ -
    מנצ'סטר יונייטד ארסנל 35 - בית -
    ארסנל בולטון 36 - חוץ -
    לידס ארסנל 37 - בית -
    ארסנל סנדרלנד מחזור הסיום 38 - חוץ -

הדו קרב הזה יהיה עד הסוף,תגובות,ציפיות,השערות וכל דבר בנושא,כאן.........

2. Alan Smith Member

למרות שאני לא אוהד ניוקסל.. אתה מקפח אותם גם להם יש סיכוי לא רע

3. KirkH Member

לפי דעתי ניוקאסל באמת לא הולכים להיות פקטור במאבק הזה... חמש הפרש זה יותר מדי, בשביל לזכות באליפות הם צריכים לנצח שני משחקים יותר מארסנל, זה לא נראה לי דבר שעומד לקרות... מה גם שאם תשימו לב ללוח המשחקים של מאן יו וארסנל תראו שבניגוד לניוקאסל שתצטרך לשחק מול ברמינגהאם ו-ווסט ברומיץ בשני מחזורי הנעילה, היריבות של שתי הגדולות כבר פחות או יותר בטוחות במיקום שלהם הישארות/אירופה.

מצד שני אני ממש לא חושב שהם יהיו אלה שיקבעו את גורל האליפות. המשחק שלהם מול מאן יו בסיינט ג'יימס'ס יהיה רק אחד משיבעה משחקים שבהם היונייטד יצטרכו להוכיח את עצמם, המשחקים מול ליברפול או טוטנהאם יהיו קשים באותה מידה.
    לדעתי המוקשים הגדולים של התותחנים יהיו נגד בורו בריבר סייד היות ובורו קבוצת בית מעולה וכמו כן בבית מול בולטון הבונקריסטית...

הימור שלי, שתי הקבוצות משיגות 15 נקודות כל אחת - ארסנל שומרת על הפער בטבלה ולוקחת אליפות.

4. Julian Joachim Member

אבל קירק, ההפרש של ניוקאסל מהצמרת יצטמצם אחרי המשחק בין יונייטד לארסנל. בנוסף, לוח המשחקים של ניוקאסל פשוט מגוחך. אני לא הייתי סוגר את הגולל על הסיכויים של ניוקאסל.

תגובה נרחבת יותר תבוא בהמשך.

5. KirkH Member

מה זה מגוכח? זה לא שהם שיחקו נגד קבוצות אחרות מיוניטד וארסנל - אולי זה אפילו לוח משחקים שדפק אותם, אף אחד לא סופר אותם ברצינות, והם לא יצרו תדמית של קבוצה דורסנית שקורעת את הליגה, שורה תחתונה - לקבוצה במקום הראשון נוספות המון נקודות בעניין של "הפחדה", לדעתי חצי מהנקודות של ליברפול בתחילת העונה היא השיגה כבר במנהרה ובדיבורים לפני המשחק... לוח משחקים הפוך עבור ניוקאסל, כלומר כל המשחקים הקשים בסוף היה יכול ליצור ראש חץ משולש אמיתי לליגה ואולי אפילו להוציא את ניוקאסל פיבוריטית לישורת האחרונה...

ולוח המשחקים שלהם לא כזה קל. מאן יו בבית זה לא משחק פשוט. ווסט ברומיץ אלביון וברמינגהם במחזורי הנעילה של הליגה זה בכלל סיוט. אלה שלוש קבוצות שכל העונה שלהם קמה ונופלת על כל נקודה. פולהאם והטופי בויז אלה משחקים קשים על הנייר והרבה פחות מזה על הדשא, ועל סנדרלנד ו-וילה אין טעם לדבר. בקיצור, קח תסריט דמיוני (או בכלל לא) שבו ניוקאסל מפסידה משחק אחד ומסיימת עוד אחד בתיקו - זה אומר 16 נקודות ובהתאם להימור שלי מקודם על סטטוס-קוו בצמרת, זה שווה מקום שלישי בלבד, מכובד אבל לא הדבר האמיתי.

6. gilb Member

לניוקאסל לוח משחקים קל מאוד יחסית לזה של יונייטד וקצת יותר קל מזה של ארסנל.
    ווסט ברומיץ וברמינגהאם כבר ידעו באיזו ליגה ישחקו בעונה הבאה כאשר יפגשו עם ניוקאסל.
    אבל בכל זאת, נותרו רק 21 נקודות בקופה, אני מאמין שארסנל תיקח לפחות 13 נקודות עד סיום העונה
    ולכן ניוקאסל חייבת לקחת לפחות 19 נקודות מתוך 21 עד סיום העונה, בלי שאני נכנס למה שיונייטד תעשה.
    ניוקאסל הפסידו את האליפות בהפסד למידלסבורו.

7. KirkH Member

ווסט ברום כנראה ידעו כמו שאמרת, אבל ברמינגהאם לא ממש. ברמינגהאם כרגע 4 נקודות מתחת לקו ועם משחק חסר. אני מניח שגם עוד 5 מחזורים המצב יהיה פחות או יותר דומה, לדעתי זהות היורדת האחרונה לליגת המשנה תוכרע רק במחזור האחרון מה שמבטיח משחק חזק בעל אופי בונקריסטי. קל זה בטוח לא יהיה.

8. gilb Member

אנחנו כנראה מסתכלים על טבלאות שונות,
    כרגע ברמינגהאם 6 נקודות מעל לקו האדום, וזו קבוצה נחמדה שמצליחה לקחת נקודות מקבוצות בינוניות ומטה.
    המאבק שנשאר בתחתית הוא בין בולטון, ווסטהאם ואול גם לידס אם תמשיך ביכולת האחרונה.
    בדרך כלל 38 נקודות מספיקות להשארות, לברמינגהאם חסרות 3 מתוך 21 שנותרו, וללידס 4.

9. KirkH Member

צודק, התבלבלתי עם בולטון :oops:
    נו טוב, לפחות למאן יו יש עוד משחק בעייתי על הנייר...

10. AFC Member

ההפרש של ארסנל קטן מזה של מנצ'סטר כי מנצ'סטר עדיין לא שיחקה את המשחקים הקשים שלה העונה. הייבורי, סט. ג'יימס פארק ואולי גם בריבר סייד. אני בספק אם מנצ'סטר תוציא 9 נקודות מהמשחקים הללו.

11. gilb Member

יונייטד דווקא לקחה את הנקודות במשחקיה הקשים העונה, ונפלה מול הקטנות(בולטון, מידלסבורו, בולטון,לידס,בלקבורן)

12. Julian Joachim Member

כל כך עצוב...

לעזאזל.

13. gilb Member

לידס בכושרה הנוכחי ובעקבות צבירת הנקודות הלא רעה של בולטון , ברמיגהאם ווסטהאם לאחרונה, נראית, לי לפחות, כמועמדת מספ אחת לירידה מהחבורה שמנסה לברוח מהמקום ה18.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שאני פשוט מתעב אותם לדעתי ליונייטד יש סיכויים דומים לאלה של ארסנל לקחת את התואר, על-אף לוח המשחקים הקשה שלהם, מכיוון שהם לוקחים בד"כ משחקים קשים ונופלים נגד הקטנות כפי שאמרו כאן לפני.... ניוקאסל לדעתי הם לא פקטור במאבק מכיוון שלא משנה נגד מי הם ישחקו הם בטוח יפסידו אחד מכל ארבעה-חמישה משחקים כי הם לא יכולים לשמור על יציבות, ואני בטוח שהיונייטד יטחנו אותם בסט. ג'יימס, למרות שהייתי רוצה להאמין אחרת.
    המשחק המכריע יתקיים בהייבורי, ואם ארסנל ישחקו עם הלב והעוצמה שהם הפגינו מול צ'לסי הם לדעתי ייקחו את המשחק הזה ואת כל העונה. תיקו או הפסד לארסנל בהייבורי ולדעתי ארסנל יישברו ויונייטד יברחו לתואר..... טוב נו לפחות יהיה גביע (למרות שלא הייתי מזלזל בלהבים).

15. Shankly Member

אז ככה הדעה שלי היא שלמנצ'סטר היה אמור להיות סיכוי יותר טוב לקחת כי הם נכנסו לישורת האחרונה יותר טוב אבל מכיוון שפרגי הודיע בתחילת השנה על ליגת האלופות כאתגר מספר אחת אז כרגע הסיכויים שווים לפי דעתי וגם הרבה אנשים אומרים שהאליפות תוכרע בהייבורי אני חושב שלא כי שתי הקבוצות יפלו (אם יפלו) דווקא במשחקים קטנים שבהם היריבות הם מהתחתית וינסו לחלץ נקודות
    כמו שראיתם לא כתבתי על ניוקאסל כי אני חושב שאין לה סיכוי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx