הודעת פרישה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏27/2/03.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלטתי לפרסם את ההודעה הזאת פה מכיוון שבפורום הזה נכנסים כמעט כולם (חוץ מאלה שבאים להמר ולנצל את המנהלים שם ).

טוב,ביום ראשון אני כבר לא יהיה פה,לא אני לא טס לשום מקום פשוט הצבא צריך אותי וביום ראשון אני מתגייס.
    אני יבוא לבקר בסופי שבוע כשאני יצא ( אם וכאשר..)

היה לי כייף מאוד בפורום פה,ובכלל מההתחלה שרובנו פה היינו חברים פעילים בפורום של ערוץ הספורט (אחח איזה תענוג אני הייתי האיש שפתח את הדיון של המנג'ר שם שהחזיק המון דפים,בדיוק כמו פה בפורום) עד שהגיעו אנשים כמו קאנטונה שהתחילו להמציא דברים ומילים מוזרות והרסו לנו את הפורום,עד שבא יוגב ( תודה ! ) שהציל אותנו והחזיר את כולנו ביחד לפורום מספר אחד.

נהנתי מאוד לעשות גם את ליגת החלומות שהופסקה עקב המלחמה הצפוייה בעירק :wink: היה תענוג,ובמיוחד לעשות את המחזורים האחרונים בעונה שעברה, שההאליפות הוכרעה בפוטו-פיניש מדהים.

הכאב הכי גדול שלי שאני והלך לצבא זה לא להיות כשזה קורה,ז"א כשיצא המנג'ר אני לא יהיה פה. ואני חושב שהדיון שלו יהיה הטוב ביותר והכי ותיק בפורום הזה ובכלל הפורומיים שאני מכיר.

יהיה לי מצער גם לא להיות כשיהיה דיון טקסי פרסים של ניסים כהן(משהו דומה,ריקלמה יספר לכם:) ) , היה לי פה כייף מאוד לא אשכח אותכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אני מקווה לא להיות מנותק ( כמו שיוגב סיפר שהוא בא לבקר פה מדי פעם) מעולם הספורט עדיין בארסה שלי במצב לא קל בליגה אבל באלופות אנחנו די טוב,וקבוצתי השנייה הפועל באר-שבע שהקבוצה הכי טובה בליגת העל אחרי שלושת הגדולות ואולי קצת יותר טובה ממכבי ת"א שעשתה לי הרבה דברים שמחים השנה כמו ניצחון בדקה ה90 במחזור השני על מכבי(ת"א) והמספרת של אבוטבול בבלומפילד,והגול של חליווה מול אוואט,והרבעייה והעידוד הנפלא בטדי בקרית אליעזר אף פעם לא הייתי ואם המשחק היה בשבת יכל להיות הפעם הראשונה שלי שם ואולי מתנת גיוס עם ניצחון שם.... ( את האליפות אני מקווה שתקח הפועל ת"א , אחחח איזה קהל מדהים יש לה)

זהו זה כשיהיה מה להוסיף אני יוסיף ( אם יהיה בכלל :wink: )

2. AFC Member

לך לשלום ידידי, עלה והצלח.

אגב, אני מתנצל על התקרית עם ליגת החלומות :oops:.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמור על עצמך

4. שגיא Guest

כמובן!
    ועל הדרך גם שמור עלינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בהצלחה.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהצלחה אחי..
    אולי פיספסתי..אבל לאן אתה מתגייס אתה יודע?

6. המכור Member

בהצלחה...לאיפה אתה מתגייס???

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהצלחה ריבאלדו!

היה לי העונג לכתוב לצד כותב כל כך טוב כמוך, מי ייתן ותתרום למדינה כמה שיותר. עלה והצלח בהמשך דרכך.

8. Ilan Member

בהצלחה ריבאלדו! אני מקווה שתכתוב פה בזמנך הפנוי, תרמת רבות לפורום, ועוד תתרום רבות.

9. Don p1 Member

הראל...אני מכיר אותך כבר לפני הרבה זמן, עוד בימים שעזרת לי בבנית אתר המנג'ר הישראלי הראשון(מי זוכר את זה?!)..

ובכן, היה תענוג והתרומה שלך לפורום הזה הייתה גדולה..

עלה והצלח, שמור על מדינתו היקרה ונקווה לראות אותך במהרה בריא ושלם בחזרה איתנו.

10. reda Member

הראל, אני מכיר אותך מהפורטל, אוי אני זוכר את הנושא הראשון שלי איתך באייסיקיו (לא רוצים לדעת כמו שאני לא רוצה לזכור...) אז לעניין בהצלחה לך בצה"ל ואם יהיה לך קשה תחשוב רק על...אה...אז אה שיהיה לך בהצלחה ושלא קשה מדי...

הכרתי אותך מהפורטל והמשכתי מאייסוקר, מקווה שתחזור אלינו מצה"ל במעמד מכובד או משהו...ונראה אם תזכור אותנו, אה כן אל תשכח לספר לנו חוויות ושטויות....

יאללה ביי

11. Roy Member

בהצלחה הראל

שמור על עצמך, זה הכי חשוב

גם אני יכול להגיד שהיה לי העונג לכתוב לצידך שנה שלמה בפורום.
    עלה והצלח.

12. לירן-ביתר Member

בהצלחה

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכן לא עברו הרבה ימים וכבר אני בבית...

הקורס שהיה אמור להתחיל לי ביום ראשון התחיל אבל היום אמרו לי שנדחה ל16 חודש זה,אז החזירו אותי הבייתה ועוד שבוע אותו סיפור...