הורוספורט לעונת 2005/6

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏24/6/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי על זה שיהיה נחמד אם כולנו ננסה להרכיב את ההורוסקופ של ליגת העל לעונה הקרובה, כלומר מה יעלה בגורלה של קבוצה מסוימת או יותר מאחת.
    כדי שבכל זאת תהיה כאן רמה, אנא השתדלו לכתוב את מה שאתם צופים שיקרה, ולא מה שאתם מקווים שיקרה. לכן, אני אתאפק ולא אכתוב שהגלאקטיקוס יקרסו.

רוצו על זה.

2. בית"רי מלידה Member

חחח....גל :

מתי אתה מופיע ב "כלבוטק" , בתור מגלת עתידות/מתקשרת.....

" ושאף אחד לא ינסה להפחיד אותי ". :aaarofl:

3. יוגב אסולין Guest

אני חושב שעוד די מוקדם לדעת בדיוק לאן פנהי של כל קבוצה הולכות. אבל בגלל שזה הורוספורט.. אז אני אנסה בכל זאת ויתחיל דווקא מהיותר קטנות כי בטח מהר מאוד זה יהפוך לדיון של קבוצות גדולות בלבד.

אשדוד - הולכת להיות ממש למטה.. בלי בן זקן ועם אירופה על הראש.. מועמדת לירידה בעניי 10-12
    בני יהודה - עוד קבוצה שתיהיה בחלק התחתון של הליגה לא עברה שום שינוי משמעותי והליגה מאוד התחזקה לעומתה 8-10
    כפר סבא - מרכז טבלה ומעלה. נבנת קבוצה טובה מאוד ומאוזנת עם שחקנים רעבים שיכולים להציח לתברגע מאחורי הגדולות - 6-8
    נתניה - תאבק בחלק התחתון של הליגה אבל מהר לא תירד 6-9
    הפועל פ"ת - עוד עונה מאוד קשה תעבור על המועדון הזה.. הפעם אני לא בטוח שזה יסתיים בחיוכים 9 - 12
    בני סכנין - עוד יריבה שהולכת לעבור עונה דומה לעונה שהיתה לה אשתקד.. הצלע השלישי במאבק התחתית השנה 9-12
    נצרת עלית - תיהיה שוב בצמרת רק שהפעם זה הייה חות הפתעה. תסיים את העונה די מוקדם בעניי כמו כ"ס - 6-8

- בכל זאת קצת חלק עליון אז ככה..
    מכבי ת"א - בגלל שמדברים כל כך הרבה שהם יכשלו הם דווקא יצליחו ומועמדים ל1-3
    בית"ר י-ם - עושה רושם שנבנת הקבוצה הנכונה להדליק את המנורה. הרבה חיוכים הרבה צעירים מעולים הולכת להיות שנה טובה 1-3
    מכבי חיפה - לפי דעלתי נחלשה משמעותית השנה. קבוצה לא רעבה בכלל קבוצה כבויה. שתשלם על זה כבר בהתמודדות הראשונה באירופה. ותודח - מקומות 3-5
    הפועל ת"א - יהיה לה קשה להתמודד עם מכבי ת"א אפילו עם בית"ר י-ם אבל היא בהחלט תתן להם פייט טוב - 1-4
    מכבי פ"ת - תלויה בעיקר ביכולת של הקבוצות האחרות, לא רואה אותה לוקחת אליפות בשום מצב - 2-5

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א - לא כישלון ולא הצלחה, עונה מיותרת, אפורה, אולי איזה נצחון בדרבי ועל חיפה אבל לא משהו להתלהב ממנו, מקומות 2-4 אבל איום ממשי על הצלחת רק עד הסיבוב השני.

מכבי פ"ת - בגלל שכולם מתמוגגים מהם דווקא לא יצליחו השנה, מקומות 4-6, וחוסר יציבות.

הפועל ת"א - עונה דומה לזו של הצהובים מעבר לכביש, בלי מאבקי ירידה, אבל גם בלי איומים משמעותיים על מכבי חיפה.

מכבי חיפה - יתחילו קצת חלש, ואז כל התקשורת כמובן תחגוג ותקבור את הקבוצה, אבל לקראת הסיבוב השני יתחיל רצף של נצחונות ויביא אליפות שלישית ברציפות. בסוף העונה כל העיתונאים יגידו שועוד יש לנו ליגה, כי הפעם חיפה הבטיחה אליפות רק לקראת המחזור ה30.

בית"ר ירושלים - תמשיך במגמת שיפור איטית אבל לא תאיים על שלושת הראשונות, מקומות 4-6.

בני יהודה - תפתח חזק אבל תדרדר כהרגלה ותישכח לגמרי לקראת סוף העונה, מקומות 4-6.

נצרת עלית - תסבול מתסמונת העונה השנייה ומסגל חדש ולא יציב, תאבק קשה עד הרגע האחרון אבל לא תצליח לשרוד בליגת העל, מקום 12.

הפועל פ"ת - עם כל השחקנים שעזבו, ובלי דרור קשטן, הקבוצה תהיה מתחת לקו האדום מהמחזור הראשון ועד הסוף עם גיחות קטנות מעליו במשך העונה, מקום 11.

השאר הולכות להיאבק נגד הירידה אבל יישארו..

הטבלה שלי.

1. מכבי חיפה
    2. הפועל ת"א
    3. מכבי ת"א
    4. בני יהודה
    5. בית"ר ירושלים
    6. מכבי פ"ת
    7. מכבי נתניה
    8. בני סכנין
    9.הפועל כפר סבא
    10. מ"ס אשדוד
    11. הפועל פ"ת
    12. נצרת עלית

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/05
  5. בית"רי מלידה Member

חשכו עיניי מיכאל :

הגלאקטיקוס לא יקחו אליפות - אותך לפדרמן !!!

הבועל מקום 2 ??? מה APU הבטיח לך???? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נתניה מקום 7 ???

נצרת עילית יירדו???

וואלה מפתיע !

6. ghost89 Member

מה אחי אתה על סמים התחזית שלך הזויה בני יהודה מקום רביעי?
    הקבוצה הזאת חלשה יותר מנצרת עלית
    הפועל ת"א מקום שני קבוצה שהייתה מעועמדת לירידה הביאה את באדיר ועכשיו היא מקום 2?

זה יותר הזוי מעונת המלפפונים של השנה

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני תמיד אוהב לגוון, היית צריך לראות את התחזית שלי ליורו 2004 בפורום אחד, פורטוגל היו אמורים לעוף אצלי, רוסיה וספרד לעלות במקומם ויוון, אנגליה היו בכלל צריכים לזכות.

לא פגעתי בול בכלום, רק אמרתי שיוון צריכה לשחק הגנתי וממושמע סטייל דרום קוריאה אם היא רוצה להגיע למשהו. זהו.

הלו צאו מהוריד, זה כולה דיון הימורים עיוורים, זה שלי, תנו את שלכם, זה מדינה דמוקרטית יא הורסי תחזיות

8. ghost89 Member

חחחחח סבבה אני מקווה בשבילהקבוצה שלי שעוד פעם אתה טועה

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מקווה שאני טועה, הימורים כאלה הכי טוב, או שיצאת מלך כי פגעת בול, או שיצאת טמבל אבל לפחות הקבוצה מצליחה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. משוגע בירוק Member

אני תמיד יעדיף את האפשרות השנייה...

אהה ודרך אגב יש דבר אחד שיכול להרוס את המתח ואת כל השיגעון והאופוריה סביב העונה הזאת... אם ישראל עולה למונדיאל.
    סוגרים את הליגה.. פתאום זה לא יעניין אף אחד.. כל האנשים שמחזיקים את הכדורגל, העסקנים ואנשי ההתאחדות יתאחדו ויקיימו ישיבות יגבשו סגל שמינימום יגיע לחצי גמר

הכי טוב!

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בדיוק בין הליגה למונדיאל במיוחד כשהמוקדמות והפלייאוף נגמרים באמצע נובמבר והמונדיאל מתחיל ב9.6, ואיך בדיוק עסקנים ואנשי התאחדות יכולים לגבש סגל של נבחרת שיגיע לחצי גמר?

12. משוגע בירוק Member

זה היה כמובן בציניות גדולה... הרי כל קופמן או כל אחד אחר שצץ לו מחליט שהוא יודע מה יציל את הכדורגל הישראל שתמיד, ולא משנה מה מצבו, יהיה במשבר קשה...
    אז עשיתי מן הפי אנד הזוי...
    ועכשיו אני קצת סוטה מהדיון (אבל זה קשור לעתיד).. אם נותנים לך לבחור מה היית בוחר שהקבוצה שלך תזכה באליפות או שהנבחרת תעלה למונדיאל..?

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי כמה שאלו אותי את זה.. לא יודע, אני מניח נבחרת אבל אחרי התלבטות קשה, זה סטייל השאלות האלה כמו אבא ואמא נופלים בצוק אתה יכול להציל אחד במי תבחר? מאיפה לי..

14. John Barnes Member

מכבי חיפה- תפתח חלש את הליגה, לא תסתדר בלי קטן שיעבור לפומפי. מלאמו השוודית תעיף אותה בסיכום שני המשחקים בעזרת שער חוץ בבעיטה חופשית בדקה ה39. רוני לוי יפוטר ויגיע ראובן עטר שיצליח להקטין את הנזקים ולסיים במקום ה-3 ועם הכרטיס לאירופה.

מכבי ת"א- קלינגר מפוטר במחזור השני אחרי הפסד 5-0 להפועל. שפיגל מגיע לקריית שלום ומצעיד אותה לאליפות מתוקה.

בני יהודה- עונה בינונית. מקום 7-8.

הפועל ת"א- 1-0 קטן על 1-0 קטן ובהפועל חולמים אליפות. זבנג בטדי עם 3-0 משלושער עצמי של שמעון גרשון גומר את הסיכוי. מקום 4 בסופו של דבר

בית"ר- הצעירים פורצים. ברוכיאן את מליקסון נותנים את עונת חייהם ומצעידים את הקבוצה למקום השני והמכובד פלוס גביע.

אשדוד- ניצלת מירידה במחזור האחרון. יניב עזרן עובר לברצלונה.

מכבי פ"ת- עונה סבירה. הלוזונים חוסכים ומביאים במקום בן יוסף וטועמה שנמכרו, שני גמבים בהמלצת איתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx. החלוץ הגמבי מסיים עם עשרה כיבושים ומכבי פ"ת באמצע הטבלה.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

שמע, לא הייתי מתנגד שקלינגר יפוטר, אבל להפסיד 5-0 להפועל? לא הגזמת?