החלוץ הטוב בארץ..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏6/1/04.

1. burning soil Member

מיהו לדעתכם החלוץ הטוב בארץ?
    תשתדלו לנמק,והתייחסו למס' ההבקעות,יכולות,וגם כשרון.

2. שלומי אדרי Member

כפיר אודי .-אמת שהוא בכושר נפלא העונה זה בזכות זה שמשחקים מאחוריו שני שחקנים ענקים כמו בן לוז ובטורינה הוא עושה המון לחץ ותנועה כובש העונה במיספרים יפים
    כישרון הוא עוד יגיע רחוק הוא צעיר עדיין בן 24 אם אני לא טועה הוא יגיע לאירופה לדעתי
    מזכיר את סגנון המשחק של המלך ראול ושבה .

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/04
  3. נדב Member

4. אלי מתחן Member

אני מאמין שקוביקה, למרות הכושר הגרוע שלו, שהוא משחק טוב אין אף בלם בארץ שמסוגל לעצור אותו, יש לו כוח ומהירות עם הכדור שנותנת לו יתרון על כל בלם, כמו שנה שעברה נגד מכבי חיפה.
    מבחינת העתיד, לדעתי הכי כישרוני זה שלומי ארבייטמן שכבר עכשיו מתחיל להראות ניצנים של חלוץ גדול, גם שליטה טובה מאוד בכדור, משחק ראש מצויין, בעיטות טובות מרחוק, מיקום טוב וסיומת.

5. DadoN ReD Member

היית בוחר את שמעון ביטון וזהו.

החלוץ הכי טוב היום הוא - כפיר אודי ללא ספק.
    מהיר, מבקיע, מסירות טובות .. שחקן מושלם להתקפה, וכמובן שהוא בכושר מצויין.

6. Forza Sampdoria Member

לדעתי , לימה והולצמן שניהם תותחים בשבילי ...
    לימה - לא צריך להסביר ( מקרה הפועל ת"א ) ונגד מכבי ת"א בסללום ...
    הולצמן - מפני שאני אוהב את הסגנון שלו , בעיטה טובה , נגיחות טובות , מיקום ...
    http://www.msashdod.org.il/imgPlayer/holzman.Xxx
    http://www.sport5.co.il/_Uploads/8897lima1011.Xxx

7. burning soil Member

מבחינת כישרון,הייתי בוחר בלימה,הרבה מהירות,יכולות
    אישית טובה,ויכולת הבקעה,אבל הוא יחסית צעיר וחסר נסיון,כך
    שיש לו עליות וירידות,והוא לא חלוץ טבעי.

לדעתי כפיר אודי הוא הטוב בליגה,בגלל יכולת הבקעה מצוינת,הרבה
    נחישות,וחוש התמצאות ברחבה.

8. Diego Member

לפי דעתי שלומי ארבייטמן בגלל שהוא צעיר ומפתיח תראו מה הוא עשה נגד הפועל ת"א
    ובכלל אם הוא ימשיך בבי"תר הוא יהיה כשרוני (בגלל שלפי העונה הזאת בי"תר פותחים עם צעירים והוא אחד מהם) הוא יוכיח את עצמו בקרוב (על פי שלדעתי הוא כבר הוכיח את עצמו)

9. שגיא Guest

הולצמן לא חלוץ כזה גדול. עברו הימים הגדולים שלוו במכבי חיפה בו הוא היה האס המחליף שכובש הרבה שערים. סגנון המשחק שלו גם לא כזה מושך ת'עין....הוא משחק מאוד גמלוני ומסורבל, ואם השנה לא היה לו את רביבו מאחור אני כלל לא בטוח שהיה לו יותר משער אחד, שגם הוא סביר להניח שהיה מובקע בנפדל.

לגבי חלוץ זר, את לימה לא כלכך הייתי מחשיב חלוץ שפיץ, הוא הרבה פעמים מקבל כדור מעט מאחור.

אני מסכים על כולם לגבי כפיר אודי, וגם כתבתי כבר הודעה עליו בדיון המחזור. מבחינת פוטנציאל הוא היה הכי טוב גם בשניים הקודמות, השנה, כשהוא מקבל כרדיט, הוא גם ממש את הפוטנציאל הזה. אמנם לא השחקן הכי מהיר, אבל בהחלט כנראה החלוץ הישראלי הכי טוב שיש לנו....

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הדיעות פה מתחלקות בעצםפ לשלושה דורות: הדור הבוגר שמייצג אותו הולצמן שכמו שאמרו פה לפניי אין מה להשוות לתקופה שהיה במכבי חיפה או מעט לאחר מכן שבה היה כובש בצרורות וגם היה מהיר. היום הוא בעיקר הרבה יותר כבד וזה החיסרון הכי בולט שלו.
    את הדור של היום מייצג כפיר אודי. בן 24 בלבד אבל כולם זוכרים שנילסן שם אותו נגד גרוזיה כבר לפני 4 שנים שבר שתי ידיים ורגל או משהו כזה. לא עקרוני אבל בואו נגיד שהצמיחה וההתפתחות שלו נקטעה בברוטליות ע"י השוער הגרוזיני (לא בכוונה כמובן). היום הוא משתקם יפה מאוד וכובש לא מעט שערים בבני יהודה. אני חושב שהוא יתן בארץ את העונה הזו וגם לפחות על אמצע העונה הבאה ואז יעבור למקום שכולו טוב יותר- אירופה! ולפי הכישורים שלו (בעיטה חדה וחזקה, משחק טוב באוויר, מהירות וכוח) אני חושב שקבוצה בסגנון של סנדרלנד או משהו כזה תוכל להעזר בו מאוד.
    והשלישי, השחקן שמייצג את הדור הבא- שלומי ארבייטמן. שחקן זריז ומבטיח שעדיין קשה לי לאפיין אותו כי לא ראיתי אותו מספיק. לדוגמא לא ראיתי כלום ממשחק הראש שלו שזו תכונה קריטית לחלוץ, אבל בית"ר זו קבוצה טובה להתפתח בה משום שהיא משחקת כדורגל התקפי למרות, ואלוי בגלל ההגנה החלשה שלה. אני לא רוצה לשפוט את ארבייטמן עכשיו ולקבוע מה יהיה איתו אבל התחושה שלי היא שאם הכל יילך כשורה, צומח כאן חלוץ מצויין.

11. שגיא Guest

מכיוון שאתה כמוני, אוהד מכבי חיפה, אני מעריך שאתה זוכר את השער של הבחור הזה בעונה שעברה, מולנו, במשחק הניצחון 4-3, לאחר שבית"ר הובילה 2-0, רוסו כבש אחד, רפי כהן הוסיף צמד, ואת שער השיוויון ל3-3 כבש אותו שלומי ארבייטמן, כמה חודשים צעיר יותר, בהתרוממות מעולה מעל כולם ונגיחה חדה שלא השאירה לאוואט שום סיכוי.

ארבייטמן הוא ללא ספק אחד הכשרונות הכי גדולים שיש כאן. מה גם שהוא אולי היחיד שממש אפשר לציין לטובה בבית"ר, הוא כבש איזה 80 אחוז מהשערים של בית"ר העונה, משחק בקביעות בהרכב, ונמצא גם בראש טבלת הכובשים המצטיינים בליגה. וזה עוד לפני שהוא בן 19. אם ימשיך בקו העלייה החד והמאוד ברור שלו, לישראל יש חלוץ שעליו היא יכולה להסתמך לשנים הבאות.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשימה של החלוצים הישראלים הטובים.
    -ארביטמן חלוץ מצויין כרגע מבחינת החלוצים הישראלים הוא עושה הכי הרבה רושם

-הולצמן נותן עונה לא רעה בכלל אבל אני בספק עם הוא יותר טוב כרגע מאודי או מארביטמן

-אודי כרגע נראה לי כמו החלוץ הכי טוב בליגה..נתונים יש לו ובינתיים הוא גם משחק טוב

-אסי טובי..הוא לא החלוץ הכי טוב בארץ..אבל להבקיע באחי נצרת 6 שערים זה גם משהו..ואין עליו בהתמצאות ברחבה.

-אופיר..הוא גם נותן עונה מצויינת ולדעתי הוא אנדר-רייטד.

13. אלי מתחן Member

אופיר חיים בהחלט מקומו בנבחרת, מדובר על חלוץ נהדר שיכול לעשות הכל ואפילו מצבים נייחים, חבל שלא נוצל במשך רוב הקריירה שלו

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, הזכרת לי את אותו משחק... צודק. הוא כן כבש בנגיחה (למרות שאני בחלט זוכר שזו לא הייתה "נגיחה שלא השאירה לאוואט שום סיכוי" אלא נגיחה חזקה לאמצע למעלה. לא משנה זה לא עקרוני. העניין הוא שכפי שציינת קו העלייה של ארבייטמן חד מאוד, אבל האם לא חד מדי (אני לא צרי להסביר למה אני מתכוון אני מקווה)?

15. אורן04 Member

אלון מזרחי. 4 משחקים, 2 שערים ו-2 בישולים, פלוס יכולת מצויינת. והוא עוד ישתפר.