החל מעונת 09/10: 18 קבוצות בליגות העל והלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י roeiuzan, ‏9/5/08.

1. a.m Member

אני אומר למה לא? ננסה, יותר גרוע מרמת הכדורגל הזו קשה לי להאמין שיש, אולי יוסיף טיפה יותר עניין, יותר צבע, יותר קהל, שווה לנסות.

2. אבי סנדור Member

אין לנו מגרש אין לנו אוהדים אין לנו עבר ואנחנו משחקים עם חולצה ורודה כי כדי לחסוך מכבסים את המדים הלבנים והאדומים ביחד
    אבל אל תיקח מאיתנו את התואר היחיד שיש לנו,בכל זאת אנחנו לא בית שאן

3. Joni Member

דווקא לזכות רעננה יאמר שהיא קבוצה ספורטיבית...
    הקבוצה הרסה לא מעט עליות לקבוצות בזמן שהיא כביכול "איבדה עניין בליגה", בגלל שהיא שיחקה בשביל לנצח.
    תשאל את אוהדי בת-ים, קריית-שמונה, והפועל ירושלים.

4. LiranSH Member

למה אתם סתם מבלבלים את השכל על זה שיהיו יותר קבוצוצת קטנות ? בכל העולם זה ככה. למה שתהיה מכירת משחקים ? למה נגיד בספרד במשחק של אלמריה נגד לבאנטה אין מכירה של המשחק ?
    בשביל ליגה מעניינת צריך גם קבוצות קטנות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/08
  5. guyholl Member

ותוסיף לכך את העובדה שבעונה הבאה בליגת העל יהיה רק קרבות צמרת וכל הקרבות כנגד הירידה ימחקו שביננו, בלעדיהם רמת העניין בליגה תרד בכמעט חצי וגם רוב הסיכוים שניכס למצב שכבר בסיבוב השני כל הליגה תיכנס לגארבג' טיים ורוב המשחקים יהיו לפרוקוטול בלבד.

6. Love Is Red Member

כנראה שמהגליה הארצית יעלו לא פחות מכל הקבוצות על מנת לבטל את אותה ליגה (הקבוצות שירדו לליגה א' ירדו לליגה א' ואלא שיעלו יעלו ישר לליגה השנייה) ובנוסף לא תהיינה עליות מהליגה הארצית במצב כזה, ואז כל אחת מהקבוצות בליגה הארצית תרצה להנצל מהירידה, נשמע לי תוכנית מוזרה ודבילית לגמריי, כי צריך להוריד את הספורטיביות מהליגות המקצועיות הקטנות לעונה אחת, כאשר 10 קבוצות יעלו ליגה מהליגה הארצית ללאומית, ו6 קבוצות יעלו מהליגה הלאומית לליגת העל!
    משום מה יש לי הרגשה שאבי לוזון העלה את הרעיון הזה בשביל שמכבי פתח תקווה לא תרדה לליגה השנייה, ובמידה והיא תרד היא תעלה ישר בגלל התוכנית ש6 קבוצות יעלו בעונה הבאה, ובקיצור החלטה הזויה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ....

7. איגור .פ. Member

אחת החלטות הכי לא טובות שיתקבלו בשנים האחרונות ואני יסביר למה...

קודם כל לוזון מציע את ההצעה כי הוא פחד שהקבוצה שהוא "אוהד"ירדו ליגה...דבר שני ליגה בת 18 קבוצות זה מיותר ,כי במילא אין לנו קהל במגרשים, בגלל האיצטדיונים,4 עולות 4יורדות גם מיותר.

לוזון עושה את זה רק מאינטרנס של מכבי פ"ת

8. roeiuzan Member

9. Giallorossi Member

כי שם שמעו על המושג הגינות ספורטיבית.

10. LiranSH Member

אז למה באיטליה במשחק של רג'ינה נגד קטאניה אין מכירות ?

11. Giallorossi Member

שים לב לסיינה. הקבוצה גמרה את העונה מבחינתה כבר מזמן, אבל היום נגד אינטר היא נתנה את כל הלב והנשמה וכפתה 2-2 שעלול לסבך את אינטר.
    אתה באמת חושב שבארץ יכול לקרות דבר כזה?

12. LiranSH Member

אני רק יודע שבארץ לא הורידו קבוצה ליגה והביאו לכמה קבוצות להתחיל את העונה עם פחות מ 10- נקודות בגלל פרשיות שוחד.
    אתה מדבר פה על קבוצה שאיבדה עניין בליגה ועל זאתי שרצה לאליפות. דיברו פה על זה שאם יהיה משחק בין 2 קבוצות קטנות המשחק יהיה מכור.

ודרך אגב, כן. בארץ יכול לקרות מקרה כזה. פשוט פה חוץ ממכבי חיפה, אין קבוצה שאיבדה את העניין בליגה אז אי אפשר לראות השנה מקרה כזה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08
  13. ADP1 Member

18 קצת מוגזם
    אבל הגיע הזמן להגדיל את הליגה
    הכי טוב זה 14
    אבל 18 עדיף על 12 בארץ שקבוצה מהליגה השלישית (ארצית) מנצחת קבוצה מהליגה הראשונה (ליגת העל)

הדבר אומר יותר הכנסות (כי יש יותר דרביים)
    והיתרון הגדול ביותר הוא שהסכוי שבאר שבע לא תתפוס טרמפ על הגדלת הליגות בשביל להגיע לליגת העל הוא קטן
    ועם הליגה החדשה תיהיה כמו הליגה הלאומית
    אז תאמין לי שלא יהיו הרבה קבוצות שילכו לים עד המחזור ה25 לפחות
    אבל בהחלט חבל שזה מביא יחד קבוצות בלי הרבה קהל, מה לעשות שאצלנו יש רק כ7,000,000 תושבים ואי אפשר להיות ברמת קהל של מדינות עם אוכליסייה של כ57 מיליון תושבים או 81 מיליון או אפילו 31 מיליון תושבים

14. King Kenny Member

אתה באמת רוצה ליגה של 14 קבוצות? זה בעייתי מאוד כי זה יוצר לך עונה מאוד קצרה של 26 מחזורים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/08
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קבוצות הכדורגל של מרכז מכבי דחו אתמול את ההצעה להקים שתי ליגות בנות 18 קבוצות.
    לאחר דיון ממושך, מסתמן כי קבוצות מכבי מעוניינות בשתי ליגות בנות 16 קבוצות כל אחת, כפי שהיה בעבר.