הימור על טבלת הליגה בסוף העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yoni10, ‏27/7/07.

1. super-pipo Member

אינטר הוכיחה "אופי" ו"ווינריות" רק כאשר לא היה מופעל עליה לחץ. עובדה שברגעים היחידים שהופעל עליה לחץ, היא קרסה, וזה לא במקרה.

בגביע היא כביכול באה בשביל ל"נקום" ברומא שהרסה לה את משחק האליפות, ובכל זאת רומא לעסה אותה כמו זבוב.
    ולנסיה ורומא במשחק האליפות - אתה יכול לתרץ עד מחר - בשורה התחתונה, השחקנים של אינטר לא הצליחו לשרוד תחת הלחץ. העונה הבאה תהיה המבחן האמיתי של אינטר. זה הכל.

טוב שלא הגזמת...
    מילאן של החצי השני היתה לכל הפחות אחת מ-4 הקבוצות הטובות באירופה (ביחד עם אינטר, צ'לסי והיונייטד).

2. Jose Mourinho Member

אני מבין שהדרבים של מילאנו(תגיד מה שתגיד, זה עדיין המשחק הגדול ביותר בכדורגל העולמי יחד עם ריאל-ברסה), רומא ולאציו באולימפיקו, פיורנטינה בארטמיו פרנקי, ופאלרמו שביכולתה בחצי הראשון של העונה לא נפלה לא מולנסיה ולא ממילאן, במשחקים האלה לא הופעל על אינטר לחץ, הם היו טיול. סבבה.

אתה בקשר קבוע עם מנצ'יני ושחקני אינטר שאתה קובע את זה?
    גמר הגביע היה המשך ישיר לירידת המתח של אינטר עוד מאז תחילת אפריל. מאז שאינטר פתחה פער 20 נק' על רומא עם ניצחון 0-2 על פארמה, החלה אצלה ירידת מתח אדירה והשחקנים היו בהילוך שני בכל משחק ומשחק עד לסיום העונה, מלבד הגומלין של גמר הגביע(שם שוב, דוני בשיניים הציל את רומא מספיגת עוד מהפך היסטורי).

אתה מדבר על החצי השני, אני מדבר על כל העונה.

3. super-pipo Member

אתה פשוט לא מבין, הא?

המשחקים שאינטר ניצחה בליגה ממש לא היו פרי של איזו יכולת מנטלית. פשוט כשאתה גם ככה יותר טוב מהקבוצות הללו + אתה מגיע מולך כשאתה בפער ענק מהן - אתה ממש לא לחוץ ויכול להציג את מיטב הכדורגל שברשותך. כך היה בדיוק עם אינטר.

וקצת פירוט על המשחקים שהצגת:

- פיורנטינה בארטמיו פראנקי: משחק נגד קבוצה שהיתה שרויה בכושר זוועתי ועובדה שהפסידה גם את שלושת המחזורים שהגיעו לאחר מכן לקבוצות הרבה יותר נחותות - לא חוכמה.

- דברי 1: אינטר מגיעה עם 11 נק' פער וכשהיא הרבה יותר טובה ממילאן ששוריה בכושר גרוע. אין ממש לחץ, אלא רק מלחמה על יוקרה.

- דרבי 2: אינטר מגיעה עם פער של משהו כמו 25 נק', ובכלל, כל הדרבי הזה היה גארבג' טיים אחד גדול (לשתי הקבוצות לא היה ממש אכפת, אחרי שהעפילו/הודחו בשמינית גמר האלופות).

- לאציו בחוץ: שוב, אותו סיפור - פער ענק, אין שום לחץ...

- רומא בחוץ: זה המשחק היחידי שאפשר לומר שהיה על אינטר לחץ והיא עמדה בו בהצלחה. אבל גם זה ממש לא קשה ודורש התעלות כשחסרים לרומא שני השחקנים הכי חשובים במערך שלה - מאנסיני וטאדיי.

מה הקשר?
    לא צריך להיות גאון בשביל להבין שלשחקני אינטר היה לפחות רצון לנקום ברומא, ובכל זאת הם הושפלו כמו נקבות.

בקשר למשחק האליפות - אתה ממש מצייר את זה כאילו רומא בבנס לא חטפה שביעיה, כשהיא היתה יותר טובה מאינטר. נו, טוב, כנראה שהכל נראה שונה דרך המשקפיים הסובייקטיביות...

4. Jose Mourinho Member

בגלל זה אני מבקש ממך להחליף אותם שאתה מגיע לדיונים על אינטר ומילאן. אם אין לך כוח לראות שוב את כל המשחק, רק תסתכל בתקצירים ותראה כמה פעמים דוני בנס הציל את רומא מספיגות.

לגבי שאר התגובה שלך - עזוב, לנסות לגרום לאוהדי מילאן לדבר בהיגיון על אינטר זה כמו להוציא משלמה שרף מילה טובה על אברם גרנט. אני את שלי אמרתי, יום טוב.

5. super-pipo Member

אני באמת מצטער שאני לא מזכיר בכל תגובה עובדות פשוטות ואובייקטיביות: אינטר הקבוצה הכי טובה בעולם1!!!!!!!!11 איברהימוביץ' שולתתתתת!!!11

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/07
  6. GUTE Member

שוב פעם, הויכוחים המאוסים האלה בנוגע לאובייקטיביות או לסובייקטיביות. במאני טיים, כן! מילאן הייתה יותר טובה. על אף הפורמה היחסית חלשה שאיתה היא נכנסה לעונה שעברה היא סיימה אותה כמו גדולה. כצפוי, אינטר לקחה את הסקודטו אך כולם יודעים, וגם אוהדים אינטר השרופים ביותר שאפשר למחוק אותו ולזרוק אותו לעזאזל במידה ואינטר לא תחזור על ההישג בשנים הקרובות.
    אין מה לעשות, כמה שאינטר תהיה חזקה על הנייר, מילאן תיחשב יותר מצליחנית וזוהרת. עד שיפול דבר ואינטר תזכה בליגת האלופות. וזו בדיוק!! המטרה העיקרית שלה העונה.

7. מיכל3 Member

1. אינטר
    2. מילאן
    3. רומא
    4. יובנטוס
    5. פיורנטינה
    6. לאציו
    7. פאלרמו
    8. נאפולי
    9. טורינו
    10. אמפולי
    11. אודינזה
    12. ליבורנו
    13. אטאלנטה
    14. סמפדוריה
    15. פארמה
    16. רג'ינה
    17. סיינה
    18. גנואה
    19. קטאניה
    20. קאליארי

אני רואה שאוהדי מילאן מאוד אופטימיים (או לא אובייקטיבים..), לא הגיע אלינו שום חיזוק העונה (איברהם בה זה לא חיזוק מבחינתי וגם אם יגיע חלוץ, זה עדיין לא מספיק) ועם כל הכבוד לזכייה עונה שעברה, לא שכחתי שאנחנו חייבים חיזוק במספר עמדות ואין לדעת עד כמה הסגל הזה מספיק רחב ויציב כדי לשמש לרוטאציות של אנצ'לוטי במשחקי הליגה הרגילים למשחקים החשובים. יהיה מאבק צמוד לטעמי הפעם בניגוד לעונה הקודמת, אך עם יתרון קטן לאינטר.

8. SeRgInHo Member

1. אינטר. אין מה לעשות, הסגל שלהם בעקבות השחיטויות גדול בכמה רמות מהליגה.
    2. מילאן. ההרכב נראה טוב, אבל אין את העומק של אינטר. הפציעות ידברו, אבל למקום שני זה בהחלט יספיק.
    3. פיורנטינה. כבר שנתיים ברציפות שהיא מסיימת בין ארבע הראשונות, העונה שום דבר לא ימנע ממנה את הכרטיס לאלופות.
    4. רומא. אחרי העונה המצוינת אשתקד תבוא ירידה קטנה. טוטי לא יכול לסחוב כל פעם את רומא על הגב שלו.
    5. לאציו. ימשיכו את ההתקדמות המצוינת מאשתקד, אבל הפעם זה לא יספיק לליגת האלופות.
    6. פאלרמו. ימשיכו להיות בצמרת.
    7. אמפולי. בעונה שעברה נתנו עונה גדולה, מקווה שיימשיכו באותה יכולת.
    8. יובנטוס. עונת חזרה לא מרשימה, ועם מאמן בינוני כמו ראניירי יהיה קשה להוציא משהו מעבר.
    9. סמפדוריה.
    10. אודינזה.

בשאר הליגה אני לא כ"כ בקיא, אז אני אוותר על שאר התחזית.

ובחייאט רבאק תנמקו את הבחירות שלכם...

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אינטר - רומא דאגה לחזק אותם בקיבו, ביחד עם סואזו,חימנז ואולי גם אמרסון אינטר דאגה להגדיל עוד יותר את הסגל ולשמור על הפער.
    2. מילאן - האמון בג'ילה יתן לו ביטחון וביחד עם רונאלדו וקאקא מילאן תיפרח העונה.
    3. רומא - הסגל של רומא נהיה הרבה יותר עמוק ובוגר אבל עדיין לא מאמין שזה יספיק לאליפות.
    4. פיורנטינה - טוני עזב ופיורנטינה התחזקה. ויירי ינסה להוכיח שנשאר לו עוד דלק וביחד עם סמיולי,פאציני,מוטו,ואן דן בורה ויולה נראים יותר חזקים משנה שעברה.
    5. יובה - הלכו שם יותר מדיי על כמות ולא איכות. הקבוצה חדשה מדיי ונטל יפול על הותיקים.
    6. אודינזה - התחזקו מאוד עם מסטו וקוואילרה ובעזיבת יאקווינטה.
    7. פאלרמו - פלארמו שמרה על הסגל החזק שלה,מיקולי החליף את די מיקלה. יש להם את כל הקלים לחזור להיות הקבוצה שהיריבות מפחדות להגיע אליה.
    8. לאציו - הקבוצה שנהתה מהקלצ'ופולי לא התחזקה מספיק והצ'מפיונס ליג רק יקשה עליהם.
    9. סמפ - מצפה לפריחה מחודשת של מונטלה.
    10. ליבורנו - לוקראלי עזב, טבאנו הגיע. לא השתנה הרבה.
    11. טורינו - התחזקו עם די מיקלה,קרלה וקוריני. יצאו מהר מסכנת ירידה אבל לא יותר.
    12. גנואה - הפתעת העונה.
    13. אמפולי - איבדו את אלמירון ולא התחזקו, עדיין יש להם מה להציע.
    14. פארמה - מעניין מי יגיע בינואר להציל אותם הפעם.
    15. סיינה - סגל לא רע שרץ כבר כמה שנים. בכל זאת מועמדת לירידה.
    16. אטאלנטה - מעניין עם לדוני נשאר כוח לסחוב את אלאטלנה עוד עונה בליגה.
    17. נאפולי - לא התחזקו ולא מוכנים לסריה א' אך בזכות הדחיפה של האוהדים ינצלו מירידה.
    18. קאטניה - ספינסי לא יספיק להם הפעם. בי.
    19. רג'ינה - אחריי עונה טובה מכירת החיסול תעלה להם ביוקר.
    20. קאליארי - סואזו, אספוסיטו, לאנג'לה ופפה לא יהיו שם אבל כן יהיה הנשיא הגאוני שהוריד את קאלירי ליגה עוד לפני שהעונה התחילה.

10. ACBenb Member

אני חושב שזה היה מוקדם לפתוח אשכול כזה עכשיו מכיוון שבניגוד לליגה האנגלית שם הקבוצות סיימו כבר את הרכש (צ'לסי, מניו וליברפול כבר עשו את הרכש שלהם לקיץ הזה) בסריה א' ההעברות לא נגמרו. לא רק מילאן עוד לא עשתה רכש אלא עוד קבוצות.
    בקיצור זה מוקדם מידי לנחש.

11. tiktin Member

1)אינטר, הקבוצה הטובה בארץ המגף ללא ספק בכלל
    2)מילאן, הקבוצה השניה בטיבה בארץ המגף בלי ספק בכלל
    3)רומא, הקבוצה ה.............................................
    4)פיורנטינה, קבוצה מצוינת שמשחקת כדורגל יפה, גם השנה היא תסיים בין ה4 הראשונות.
    5)פלרמו, קבוצה חזקה מאוד עם בסיס טוב. משחקת כדורגל יפה מאוד ורוב הפעמים יעיל.
    6)אודינזה
    7)סמפדוריה
    8)לאציו
    9)אמפולי
    10)ליבורנו
    לעיר טורינו אין הרבה להציע לדעתי, עיר אפורה כדורגל אפור.

12. ori b Member

אני לא חושב שיהיה נכון להמר כעת על הטבלה הסופית.
    אנחנו רחוקים יחסית מפתיחת העונה.

13. Sergio Ramos Member

אתה אומר את זה, בגלל האליפות החארונה של הקבוצה שלך, שכרגע תפסה שם באילטליה של הקבוצה הכי גדולה וזה נכון. אבל אל תשכח שבתקופות של יובה שהייתה בצמרת ושמילאן גם כן לפני פרשיות השחיתות אינטר הייתה קבוצה בסדר גודל לא יותר מי ולנסיה, כרגע ולנסיה בספרד נחשב בדירוג אחרי בארסה וריאל. ותאמין לי שאם בארסה הייתה מורדת לידה וריאל מתחילה במינוס היה לולנסיה גם הזדמנות טובה לתפוס של של הכי גדולה באירופה. אני חלילה לא פוגע באליפות של אינטר או משהו, היא לקחה אליפות ביושר ובכבוד. אבל רק שאל תזלזל בולנסיה שאומנם לא מחשיבים אותה היום כמו אינטר (מן הסתם אלופת איטליה)אבל בכל זאת, הילולא הפציעות בעונה שעברה וחוסר המזל, מי יודע ולנסיה הייתה יכול לגנוב את האליפות בעוד שריאל כל העונה קירטע ביחד אם בארסה.

14. yonmu Member

חצי ראשון:
    1. מילאן.
    2. אינטר.
    פער בינוני.
    3. רומא.
    פער קטן.
    4. יובנטוס.
    5. פיורנטינה.
    פער קטן.
    6. לאציו.
    7. פאלרמו.
    8. סאמפדוריה.
    9. אודינזה.
    10. נאפולי.

15. Giallorossi Member

קצת מוגזם שאתה לא מציב את יובנטוס אפילו במקום העשירי.
    גם אם תהיה לה עונה לא משהו, אני בטוח שהיא תצא לפחות במקום 7+.