הימור על טבלת הליגה בסוף העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י yoni10, ‏27/7/07.

1. ריקי קאקה Member

אני חושב שהליגה תיגמר ככה:
    1.מילאן
    2.אינטר
    3.רומא
    4.פיורנטינה
    5.לאציו
    6.יובה
    7.פאלרמו
    8.סמפדוריה
    9.אודינזה
    10.נאפולי
    11.ליבורנו
    12.טורינו
    13.קאטניה
    14.אמפולי
    15.גנואה
    16.אטלאנטה
    17.פארמה
    18.רגינה
    19.קליארי
    20.סיינה.

2. aj007 Member

1. מילאן
    2.אינטר
    3.יובה
    4.רומא
    5.פיורנטינה
    6.לאציו
    7.נאפולי
    8.פאלרמו
    9.אודינזה
    10.סמפדוריה
    11.טורינו
    12.קאטניה
    13.אמפולי
    14.ליבורנו
    15.פארמה
    16.גנואה
    17.אטלנטה
    18.סיינה
    19.קאלרי
    20סיינה

3. בוסטה Member

אין לי מושג איך תראה הטבלה וזה גם פחות אקטואלי, מה שבטוח הוא:

לחזרה של יובה לליגה הראשונה תהיה השפעה על מאזן הכוחות וההשפעה תהיה מנטלית יותר מכל פרמטר אחר.
    היא תשפיע בעיקר על אינטר, רומא ולאציו.

העניין הוא שהעונה יובה לא תשתתף באף מסגרת אירופאית וגם מילאן תהיה ללא הפחתת נק. קב כמו פארמה (עם השקעה אדירה של כסף) התחזקה בצורה משמעותית וקב קטנות כמו אמפולי תמשיך בהתקדמות וקטאניה (לא יודע למה אנשים מיקמו אותה כל כך נמוך) הגיעה למקום שלישי בעונה שעברה עד לרצח.
    ובכל שנה יש הפתעה שלא חקרתי עד כדי כך לראות מאיפה זה יבוא.. אולי מסמפדוריה ופאלרמו?

מה שבטוח קב כמו סיינה, גנואה ואולי גם טורינו תיהנה בשר התותחים.

אינטר:
    בעונה שעברה אינטר היתה גדולה על הליגה בכמה רמות והעובדה שהקב בעלת הסגל החזק ביותר האירופה ואולי בעולם לא הגיעה אפילו לגמר ליגת האלופות אומרת שיש שם עדין בעיה (לדעתי היא מנסיני) ואני חושב שאחד מ-2 הסנאריוז הבאים יכול לקרות:
    א- אינטר תנצח את הסקודטו בהפרש קטן מבעונה שעברה, אולי אפילו רק במחזורי הסיום ותכשל שוב באלופות.
    ב- אינטר תתקדם באלופות אולי אפילו לגמר אך לא תזכה שוב בסקודטו.

רומא:
    החסרון של יובה ובעיקר ההחלשות של מילאן, נתן לרומא ובעיקר לטוטי הזדמנות של פעם בחיים, הזדמנות שפוספסה עקב סגל חלש מידי וחסר נסיון להתמודד ברצינות באירופה. מסופקני שרומא תצליח לשחזר את העונה שעברה במיוחד לאור העובדה שבמקום להתחזק היא נחלשה. ואחרי עליה תבוא ירידה, בעיני רומא תהיה אכזבה רצינית בתום העונה.

לאציו באותה קטגוריה כמו רומא בקשר של מילאן, מילאן חזקה אומר לאציו חלשה, גם פה תהיה ירידה משמעותי ואכזבה. נראה איך תתקדם באירופה לפני המשך העונה.

4. ירוק עד המוות Member

אני יהמר רק על הצמרת
    1)אינטר
    2)מילאן
    3)רומא
    4)פיורנטינה
    5)לאציו
    6)יובנטוס

5. Pirlo59 Member

גם אני יהמר רק על הצמרת:
    1) מילאן.
    2) אינטר.
    3) רומא.
    4) יובנטוס.
    5) לאציו.
    6) פיורנטינה.
    7) אמפולי
    8) פאלרמו.

לגבי אירופה ההימור הוא ככה:
    מילאן מגיעה לחצי-גמר ליגת האלופות
    רומא ואינטר מגיעות לרבע גמר.
    לאציו מגיעה לשלב הבתים, מסיימת במקום השלישי ומגיעה לחצי גמר גביע Uefa...

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הטבלה הפוטנציאלית שלי באה כמובן מניחוש כמו כולם אבל היא נגועה בשיקולים רבים שאני רואה שאולי יוכלו להשפיע בהמשך העונה:

1. רומא- חסר לה חלוץ טוב שבאמת ייתן לה דחיפת כוח משמעותית, מלבד עמדת החלוץ סגל ברמה טובה שלא מביישת קבוצות צמרת ספרדיות או אנגליות, חשבו נכון ועיבו את הסגל כפי שיכלו תקציבית אבל עדיין אם יש משהו שיכול להרוס את זה עניין החלוץ.
    2. אינטר- כולם בחרו בה לאלופה הבאה אבל אני חושב שבשנת המאה המועדון הזה יעשה הכל כדי לזכות בתואר האירופאי הבכיר ביותר ולכן אני חושב שיש פה מצב ממשי לאיבוד עשתונות בליגה ואולי למעט זלזול מה שאולי ייתן לרומא את היתרון אבל מצד שני זאת אינטר והצלחה לא תמיד מגיעה לשם ולכן השתיים הללו כמובן יכולות להתחלף במיקום בסיום העונה.
    3. מילאן- מצטער אבל יש כאן אופוריה לא קטנה, הסגל עדיין אחד הטובים באיטליה ובאירופה בכלל אבל נכון לעכשיו לא הובא חלוץ שיוכל לתרום מספר שערים מכריע, רונאלדו הוא סימן שאלה אחד גדול ועל פיפו וג'ילא אין לי על מה להרחיב. קבוצה שלמה לא יכולה לחכות לחודש ינואר ולילד בן 18 וגם השחקן הטוב ביותר בעולם לא יכול לחפות על טעויות. אין שחקן שיגבה את פירלו, לא נרכש בלם וברוקי, דידה, שימיץ' וקלאדזה עדיין כאן וזה לא מספיק לטעמי לסקודטו אבל למרות זאת באירופה אני עדיין מצפה להגיע לשלבים המכריעים.
    4. פיורנטינה- כולם צופים שהגברת הזקנה תהווה גורם מכריע במירוץ אל הסקודטו ואל מקום בליגת האלופות אבל אני חושב שלסגל הנוכחי של יובנטוס אין את היכולת להשיג תואר העונה וגם לא מקום בליגת האלופות ולעומת זאת לויולה יש הזדמנות של פז לתפוס את המקום לתהילה אירופאית ולקאמבק שלא נראה מאז ימי באטיגול העליזים. הבעיה הגדולה של הקבוצה היא ההגנה ועדיין תמוה בעיניי איך פראנדליי לא מצא לנכון לקנות בלם עם שם ויכולת שיעזור שם לגאמבריני אך עדיין עם קישור סביר ביותר וחוליית התקפה מצויינת לויולה יש את הכלים לעשות את זה בגדול.
    5. יובנטוס- הגנה סבירה, קישור חלש והתקפה שלא אומרת הרבה מלבד טרזגה מספיק ליובה כדי שיכתירו אותה כמועמדת לגיטימית לזכייה בליגה ולמקום בליגת האלופות אבל לטעמי ראניירי מאמן בינוני , לא ניתנו לו מספיק כספים כדי לרכוש שחקנים גדולים וגם הוא לא השתמש בהם בצורה הטובה ביותר. ליובה עדיין יש סגל מצויין, השוער הטוב בעולם יחד עם שאריות מהסגל הגדול של לפני שנתיים-שלוש ומספר כשרונות צעירים וזה יספיק למקום טוב בצמרת. אולי בעוד שנה.
    6-טורינו- התחזקה עם מספר שחקנים טובים שיכולים לעזור לרוזינה להעלות את הקבוצה שלב ולהצמיד אותה לאחותה שחזרה לסריה אה.
    7- לאציו- עדיין לקבוצה סגל טוב ושוער מצויין בפוטנציה, אם תצליח להיכנס אל שלב הבתים העונה היא צפוייה להיתקל בקשיים בשילוב בין המסגרות ונוכח הסגל ומיעוט השחקנים שבו אך זה יספיק למקום טוב באמצע.
    8- פאלרמו- שיחררו את קוריני ומספר שחקנים נוספים אבל התחזקו ושמרו שוב על ברצאלי (מדהים איך הם עשו את זה בשקט יחסי שכזה) ואם אמאורי יחזור לעצמו אז השילוב שלו ושל מיקולי יכול לתת הרבה ניצוצות.
    9- אודינזה- בשקט, בשקט יחסי יש קבוצה נחמדה בפריולי ועם החלוץ האיטלקי הגדול הבא יש מצב לעונה שקטה במרכז.
    10. סמפדוריה
    11. אמפולי
    12. אטאלנטה
    13. פארמה
    14. נאפולי
    15. גנואה
    16. ליבורנו
    17. סיינה
    18. רג'ינה
    19. קטאניה
    20.קליארי

*שלוש היורדות יהיו לדעתי רג'ינה בגלל מכירת השחקנים החשובים כולל ביאנקי שיעשו את ההבדל בין הלחימה האדירה בעונה שעברה לבין העונה, קטאניה הייתה מאוד חלשה ובנס הצליחה להישאר על חשבון קייבו וקליארי שהיא עוד מקרה של מכירת חיסול שתיגמר רע.

7. מרקו ואן באסטן Member

אוקיי. זה ההימור שלי.

1.רומא
    2.אינטר
    3.מילאן
    4.פיורנטינה
    5.יובנטוס
    6.פאלרמו
    7.טורינו
    8.לאציו
    9.אמפולי
    10.אודינזה
    11.סמפדוריה
    12.נאפולי
    13אטאלאנטה
    14.פארמה
    15.ליבורנו
    16.סיינה
    17.גנואה
    18.רג'ינה
    19.קליארי
    20.קטאניה

רומא תיקח את הסקודטו במאבק צמוד עד המחזור האחרון עם אינטר ומילאן. פיורנטינה גם תהווה גורם במאבק הזה בחלקים הראשונים של העונה בערך עד קו האמצע,אבל תיפול תחת העומס בגביע אופ"א שבו היא תגיע לשלבים האחרונים.. בהמשך היא תילחם יחד עם יובנטוס על הכרטיס האחרון למוקדמות ליגת האלופות.

פאלרמו טורינו ולאציו יאבקו על הכרטיס לגביע אופ"א,לאציו לא תשיג אותו משום שהיא לדעתי נחותה משתי הקבוצות. אמפולי אודינזה סמפ ונאפולי ירכיבו את מרכז הטבלה. אטאלנטה תבטיח את הישארותה בליגה בשלב יחסית מוקדם.

ממקום 14 עד 18 יהיה מאבק צמוד ומותח כמו של העונה שעברה נגד הירידה,שבו הפעם רג'ינה תיפרד מהליגה הבכירה.

קליארי ובעיקר קטאניה יהיו בשר התותחים של הליגה.

אירופה: אני צופה עונה ורודה מאוד לקבוצות האיטלקיות באירופה.

אינטר:אמנם יאבדו את התואר המקומי,אבל ילכו רחוק מאוד באירופה,לדעתי עד הגמר
    מילאן: מילאן של אירופה,במלוא מובן המילה. יגיעו עד למוסקבה. אל גמר ליגת האלופות,מול היריבה השנואה מכולן: אינטר.(הלוואי שההגרלה תאפשר זאת)
    רומא:תעפיל עד לחצי גמר ליגת האלופות.
    לאציו:תנשור אל גביע אופ"א ותגיע לרבע הגמר
    פיורנטינה: תגיע בגביע אופ"א לפחות עד לשלב חצי הגמר,מסוגלת גם לזכות בו,אם באיירן תפתיע את כלנו ותמעד.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/07
  8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

או, חיכיתי שיניב יעשה פה סדר בכל "טפסי הטוטו" האלה.
    תנמקו את הבחירות שלכם חברים!

9. LucaToni Member

1) אינטר
    2) יובנטוס (רק בגלל שאני אוהד יובנטוס... תכל'ס ההגנה של יובה חלשה מדי... גריגרה לא בלם ברמה גבוהה מספיק למקום שני בליגה)
    3) רומא
    4) מילאן
    5) פיורנטינה
    6) לאציו
    7) אודינזה (מאמין בהם)
    8) פאלרמו
    9) טורינו
    10) סמפדוריה
    11) נאפולי
    12) רג'ינה
    13) פארמה (כנראה גבוה מדי, אבל בכל זאת... אני תקוע בשנים עברו, וחייב לתת כבוד...)
    14) אטאלנטה
    15) ליבורנו
    16) אמפולי
    17) סיינה
    18) קליארי
    19) גנואה
    20) קטאניה

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/07
  10. Dr. Recoba Member

אם מדובר בסגל החזק ביותר באירופה (ואכן כך), אזי שמדובר בסגל החזק בעולם מן הסתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. -XchelsaX- Member

1.מילאן
    2.אינטר
    3.רומא
    4.לאציו
    5.יובנטוס
    6.פיורנטינה
    7.אודינזה
    8.פלארמו
    9.סמפדוריה
    10.ליבורנו
    11.פארמה
    12.סיינה
    13.אמפולי
    14.קטאניה
    15.רג'ינה
    16.אטלאנטה
    17.נאפולי
    18.גנואה
    19.קליארי
    20.טורינו

12. ACmilan&Hapoel Member

1.מילאן
    2.אינטר
    3.פיורנטינה
    4.רומא
    5.לאציו
    6.יובנטוס
    7.פלארמו
    8.אמפולי

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

1.מילאן
    2.אינטר
    3.רומא
    4.יובה
    5.לאציו
    6.פיורנטינה
    7.פאלרמו
    8.אמפולי
    9.אודינזה
    10.נאפולי
    11.ליבורנו
    12.טורינו
    13.קאטניה
    14.סמפדוריה
    15.פארמה
    16.אטלאנטה
    17.גנואה
    18.רגינה
    19.קליארי
    20.סיינה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/07
  14. איטלקי באדום Member

אני אנחש רק את הצמרת , פשוט כי אין לי מושג לגבי כל השאר .. :]

1.אינטר (פשוט סגל טוב , אני מאמין שאחרי כמה מחזורים הם יתחברו ונהנה מאוד )
    2.רומא ( יש לי הרגשה שהיא תפרוץ העונה , רק עניין החלוץ צורם לי ) .
    3.מילאן (או שתסיים שלישית , או שתקח אליפות לדעתי ..)
    4. פיורנטינה
    5.יובנטוס ( נו טוב , יובה זאת יובה )
    6.לאציו
    7.אודינזה
    8.פאלרמו
    9.ליבורנו

לגבי האחרונות אין לי כל כך מושג מה הן עשו בקיץ ככה שאנ ידי סתם זרקתי.