הישראליות באירופה :: הפועל בחוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏29/6/07.

1. Don Joan Roman Member

חח מכבי יכולה לעלות עם הנוער ולנצח אותם.

2. Ofek7 Member

סנטה קולומה היא מחזיקת הגביע של אנדורה 5 פעמים ברציפות והיא הפסידה השנה את האליפות לריינג'רס (שקיבלה מוקדם יותר את שריף טיראספול בהגרלת סיבוב המוקדמות הראשון של ליגת האלופות) רק בהפרש שערים, כשלסנטה קולומה +25 ולריינג'רס +33 (בין שתי הקבוצות המשחק הסתיים בניצחון 0:1 לריינג'רס)

נדמה לי שקבוצה ממדינה קטנה שמכבדת את עצמה תשחק באיצטדיון הלאומי של המדינה ולדעתי מכבי תל אביב תיכנס לבריכה של האיצטדיון בו ישראל ניצחה 0:2 את אנדורה (לא יודע אם זה האיצטדיון של הקבוצה עצמה אבל לדעתי המשחק יתקיים שם)
    http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/andorra/comunal.Xxx

מכבי תל אביב צריכה לעבור, לא לזלזל ולעבור כמו שצריך...

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/07
  3. *הפועל-רעננה* Member

ביתר ירושלים תשחק באצטדיון הזה:

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/denmark/copenhagen_parken1.Xxx

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/denmark/copenhagen_parken2.Xxx

יופי של אצטדיון

4. Maor321 Member

אין פה מה להתפלסף, מכבי תעבור בקלות.

5. MHFC Member

בית"ר קיבלה הגרלה שהיא מסוגלת לעבור, למרות שקופנהאגן קבוצה יותר טובה לטעמי. אל תשכחו שכרגע היא באמצע הליגה, מה שנותן לה יתרון על בית"ר, ובכלל היא גם אלופת דנמרק ולא עוד סתם קבוצה.
    קופנהאגן כבר עשתה הרבה בעיות לקבוצות חזקות, לאייקס שלא העפילה לליגת האלופות לאחר שקופנהאגן הדיחה אותה, עשתה בעיות למנצ'סטר יונייטד שהייתה בסכנת עלייה השנה לשמינית הגמר, לאחר שהפסידה. נראה מה יהיה עם בית"ר, תוצאה טובה בחוץ 0-0, או אפילו הפסד בהפרש של שער אחד (כמובן שמומלץ להבקיע שער חוץ), וניצחון בטדי בית"ר יכולה לעבור.

בכל אופן, אני ממש לא מסוגל להיות בעד בית"ר, בהצלחה לקופנהאגן.

בקשר למשחק של מכבי ת"א.
    זאת לא קבוצה מה שהיא קיבלה, אפילו אם היא תזמין 11 אוהדים הם ינצחו את ה'קבוצה' שהיא קיבלה.
    איך אומר קופמן? הלאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/07
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ארז נכון שזה לא מעודד שבית"ר בסך הכל בסיבוב השני של המוקדמות, אבל אל תשכח שיש הבדל בין לעוף בסיבוב השני לבין לעוף בסיבוב השלישי של המוקדמות. אם בית"ר עוברת את קופנהאגן היא מבטיחה לעצמה את אירופה לעוד כמה שבועות, אם תודח מהסיבוב השלישי היא תנשור לאופ"א.

בית"ר קיבלה הגרלה קשה, קופנהאגן היא קבוצה עדיפה על בית"ר, קבוצה עם שחקנים בינלאומיים, שחקנים מנוסים ששיחקו בליגות בכירות בצורה שוטפת ובהחלט מצפה לבית"ר מבחן סופר קשה. יצחק שום הוא שועל אירופי וזה הדבר שנותן לבית"ר את התקווה אבל ברור שזה הולך להיות קשה מאוד, בית"ר צריכה להתחזק אם היא חושבת על להצליח באירופה, הקיץ פרט לקאלה אין שום חיזוק והאמת אני גם לא רואה או שומע מישהו באופק.

7. Nevermore Member

אני לא מאמין שאנשים פה מזלזלים בקופנהאגן. קבוצה הרבה יותר טובה מכל מה שמוכר לנו.
    אמנם יש את יצחק ושום ואת טדי בחזרה, אבל דרוש גם חיזוק רציני...אחרת אין מה לחפש.

8. הרצליה Member

אני כבר מחכה לראות מה קאמנן יעשה למגנים של סנטה קולומה.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אצטדיון יפה, אבל משמש להרבה מאוד דברים פרט לכדורגל. בשנה שעברה ברוס ספרינגסטין הופיע שם יום לפני המשחק שלהם מול יונייטד, ולמחרת במשחק הדשא נראה כמו באורווה. בית"ר צריכה לשים לב לדברים האלה.

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ההרכב של מנצ'סטר יונייטד במשחק המדובר: ואן דר סאר, בראון, וידיץ', היינצה, פרדיננד, פלטצ'ר, קאריק, אושה, רונאלדו, סולשיאר, רוני. ממש הרכב עשירי.

11. ERIC_CANTONA Member

אל תשכח שזה היה אחרי שניצחנו אותם 3-0 ואפשר להגיד שדי זילזלנו וחטפנו בראש.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא יודע כמה מכם ראו את המשחק כי הוא לא שודר בטלוויזיה, אני ראיתי ויונייטד בכלל לא זילזלה, שיחקה טוב והגיע למצבים. תנאי המגרש, כפי שציינתי, היו לרעתה בגלל הבוס. סרגיי, פרגי מעלה הרכב שני (ולא עשירי) בד"כ כאשר הוא מבטיח את העלייה, המשחק הזה היה לפני הבטחת העלייה.

13. Thierry 14 Henry Member

הגרלה קשה לבית"ר ירושלים. לקופנהאגן יש ניסיון אירופאי בליגת האלופות ובגביע אופ"א, הם קבוצה מעולה שנמצאת בכושר טוב, יש להם שחקנים עתיריי תארים ונסיון. מה שפועל לטובתה של בית"ר ירושלים-הניסיון והשועלות של שומי באירופה, הקבוצה מחוברת, משחק התקפי, משחק ראשון בקופנהאגן מה שאומר שההכרעה תהיה בבית שלנו ('טדי') ויש לזה המון השפעה. קשה לראות את בית"ר ירושלים בשלב הבתים אבל אפשרי לעבור את קופנהאגן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/07
  14. ACBenb Member

מצטער אם פיספסתי כי יש פה 4 עמודים ולא מצאתי בהם את מה שחיפשתי, אבל איזה עוד קבוצות ביתר יכלה לפגוש?
    קופנהאגן קבוצה מצויינת אבל ביתר יכולה לעבור וצריכה לעבור. הגומלין יהיה בטדי ואני לא רואה סיבה שלא נוציא תוצאה טובה, חוץ מזה שום מאמן והוא לא יפחד בדנמרק לעלות עם 20 חלוצים כך ששערי חות יעשו את העבודה והקהל בטדי הפעם לא ילחיץ את השחקנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx אולי את השחקנים הדנים.
    אל תתלהבו מהניצחון על מנצ'סטר, מנצ'טסר שיחקה לכיף שלה וחשבה שכבר עלתה למרות ההרכב החזק.

15. פול סקולס Member

בית"ר ביכולת שיא עדיין קבוצה נחותה מקופנהאגן..

בהנחה שבית"ר תציג יכולת דומה לעונה החולפת, אני לא רואה סיכוי להפתעה..

אבל כמו בכל ספורט, הכול יכול לקרות