הישראליות באירופה 15/16 - עם הפנים לעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

לא יודע למה לברונדבי יצא שם של קבוצה גדולה, אולי בגלל שמייכל, אבל הם כבר שנים רבות לא עשו דבר באירופה וגם בדנמרק הם אפילו כבר לא קבוצה מספר שתיים שלא לדבר על אחד.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הם לא צריכים להיות גדולים. זו קבוצה סקנדינבית שתפגוש קבוצה ישראלית באצטדיון בייתי.. לא צריך יותר מזה.

עומר ו-ייא אוהבים את זה.
  3. South Boy Member

הקבוצות בסיבוב השני מאוד מקוטבות חלקן רמה מעלינו וחלקן מתחתינו, לבתים לא רואה סיכוי שנגיע אז לפחות לקבל קבוצה נוחה בסיבוב השני ובשלישי לקבל את דורטמונד או סאות׳המפטון, יהיה חלומי אם דבר כזה יקרה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

4. Hapoel_Tel_Aviv Member

תלוי מי, שאני רואה את זה עכשיו יש קבוצות שק"ש או ב"ש כן יכולות להיות לפחות שוות להם בסיבוב השלישי כמו אומוניה ניקוסיה, היידוק ספליט, רייקה הקרואטית, אפולון וכ'ו.

ברביעי אפשר ליפול על איזשוהו אלופה שתודח מהליגה האלופות כמו מראיבור או לך פוזנן
    ולנסות לעקוץ אבל בהחלט יהיה קשה להגיע לאירופאית וסיכויים נמוכים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/15
  5. alexshw Member

בב"ש יכולים להתעודד קצת מכך שבכר הכין מצוין את ק"ש למשחקים מול דינמו מוסקבה העשירה וגם ניהל אותם טוב מאוד.

hbs7, ייא ו-Nave אוהבים את זה.
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תיקון קל - עונה שעברה היו אלה RNK ספליט. העונה התרסקו, מקום 7.

אני לא יודע עד כמה נוכל להיות שווים להיידוק ספליט ואומוניה ניקוסיה, בעיקר כי אני לא מכיר את הקבוצות, אבל הבעיה הגדולה היא שאני גם לא מכיר את הקבוצה שלי, וככה מאוד קשה לאמוד יחסי כוחות.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

גם התארגנות מוקדמת חשובה. סך הכל נראה שב"ש מנסה לסגור את הרכישות העיקריות מוקדם וזה יכול להועיל באירופה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר מדובר בקבוצה ישראלית כדי לעלות לשלב הבתים כל עוד אתה לא מדורג אתה צריך להתעלות ולנצח משחקים שאתה לא "אמור" לנצח.
    ככה מכבי חיפה והפועל ת"א בנו את הדירוג שלהם שעזר להם בשנים אחרות לקבל הגרלות נוחות מדי פעם.
    אם ב"ש, ק"ש ובית"ר רוצות לעשות משהו העונה בזירה האירופאית הן יהיו חייבות לעבור פעם אחת לפחות קבוצה שעדיפה עליהן על הנייר, שאני מסתכל על כל היריבות אז פרט לקבוצות מהמדינות הקיקיוניות כל קבוצה תהווה משוכה לא פשוטה.

עומר ו-Nave אוהבים את זה.
  9. hbs7 Member

הבעיה שהוא די מתחיל מ-0.
    אלישע כישלון מוחלט באירופה בעיקר ששם זה לא ישראל, ולקבוצה עלובה טקטית כמו שהוא מעמיד עפה הביתה מהר מאוד.
    נקווה שבכר יארגן את השורות במהירות. עבודה לא קלה אבל אני סומך עליו.

10. alexshw Member

מבחינת הסגל ממש לא. הוא בונה על מה שרץ שנתיים. מבחינה טקטית אז כל מאמן חדש צריך ליישם את מה שהוא רוצה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין כשהם פגשו את מכבי פ"ת ב-2005 או 2006 הם נתנו להם 4 חתיכות.
    כל קבוצה ישראלית שהם יפגשו השנה, כנראה שהם יעברו אותה, פרט למכבי.

הסיכוי של קבוצה ישראלית, לא מדורגת להגיע לבתים באירופאית הוא מאוד קטן, בטח ובטח כשאתה מתחיל מסיבוב ראשון או שני. אני זוכר את בני יהודה עוברת 3 סיבובים בשביל להיות מודחת על ידי פ.ס.וו איינדהובן ששיחקה בחצי הילוך מולה וניצחה פעמיים 1:0. (בלומפילד היה עם למעלה מ-10 אלף אוהדי בני יהודה אם אני לא טועה)

12. alexshw Member

10 שנים עברו מאז וגם הפועל ב"ש קבוצה טובה יותר מהלוזונים של אז.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, אין קשר לקבוצה יותר טובה. באירופה המסורת משחקת הרבה יותר. כמובן גם המזל, וזה שני דברים שאין כמעט לקבוצות ישראליות פרט למכבי חיפה והפועל ת"א, כשמכבי נמצאת עם קצת, אבל עדיין רחוקה משמעותית מהשתיים. לכל שאר הקבוצות אין כמעט ניסיון, או ניסיון רע.

ובנושא אחר:
    אופ"א החליטה להגדיל את המענקים בליגת האלופות והליגה האירופאית. שימו לב בליגת האלופות אתה מקבל 900 אלף יורו רק על הגעה לשלב הפלייאוף מבחינת הישג, כשעלייה לליגת האלופות שווה עוד כ-12 מיליון יורו (בלי כרטיסים), וזה מבלי לדבר על כרטיסים שנמכרים כל הדרך. בליגה האירופאית 860 אלף יורו עד לבתים, שזה מבלי לדבר על הכרטיסים + עליה לשלב הבתים ששווה באיזור ה-3 מיליון יורו (בלי כרטיסים). גם טביב, גם אלונה וגם שרצקי, אם יגיעו לבתים, יכולים לכסות תקציב של עונה שלמה. עוד סיבה להשקיע.

yakar אוהב/ת את זה.
  14. Ice Cream חסה

הסכומים שמקבלים זה על ההשתתפות בשלב או כשעוברים אותם?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוברים מן הסתם...

מצב נושא:
הנושא נעול.