הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יקרה כלום אם נסיים 2-3? יש לנו שילוב של מאמן וסגל שצריכים לזכות באליפות גם השנה. לא יודע עוד כמה שנים אלונה תשאר אצלנו, לא יודע עוד כמה שנים החוזק של הסגל שלנו ישמר (השחקנים לא הופכים לצעירים מיום ליום) אנחנו צריכים למקסם את התקופה הנוכחית ולזכות בכמה שיותר תארים, כי יתכן שבעתיד לא נשמור על הכוח שלנו בעמדת הבעלים, בעמדת המאמן ובאיכות הסגל.

די ברור שאם קבוצה ברמה של ליל שמה עם השולחן הצעה של כמה מיליוני יורו בינואר יהיה לנו קשה להחזיק את טוני, אבל יש הרבה מאוד קבוצות (שיעול סין וטורקיה שיעול) שאפשר בהחלט להגיד להם לא כפי שעשינו בקיץ.

2. Telkiyski Member

הגישה של "להוציא עכשיו את המקסימום" היא מתקבלת אבל המקסימום של וואקמה יורד בעשרות אחוזים כשאין לו חשק להיות פה.
    אתה יכול להשאיר אותו פה ולמנוע ממנו איזה חוזה מפלצתי באיזה ינביאן, אבל מה תקבל בתמורה? 30% יכולת?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא צריך לנתח ואין מה להסביר. לכל מי שיש עיניים וטיפה היגיון יודע ששחקנים כמו דור מלול, מגן של בני יהודה או מגן של אשקלון לא יכולים לעצור את טוני ביום סביר שלו, זה לא קרה , למה? חוסר מוטיבציה. צריך פשוט לראות אותו משחק ולהבין שאין לו חשק.

לא יקרה כלום אם נסיים מקום 2-3...יש ירידת מתח, יש שחקני רכש מאכזבים, יש שחקנים חשובים שמזדקנים, יש נסיבות. לא יקרה כלום אם נסיים מקום 2-3, שמירה על מסורת באירופה זה מעל הכל.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע למשחק בחמישי, צדק לא טס עם הקבוצה בגלל כאבים בברך ואם לא יחול שיפור במצבו שיאפשר לו להצטרף ביום המשחק עצמאית אלחמיד וטאהה יפתחו בהרכב.
    גם בעמדת השוער יש התלבטות בין גורש לחיימוב שמרגיש כאבים בגב בגלל המפגש עם בן בסט, אבל חיימוב טס עם הקבוצה וכניראה יפתח.

5. ייא Member

לדעתי בש הולכת לקבל בראש. מהמר על 2-0 אבל גם 4 לא יפתיע אותי.
    מכבי תיאבק יפה ותפסיד לדעתי 2-1

6. גלץ Member

וואו שאני יבין גם דור אלו גם בן ביטון וגם ויטור פצועים? ועכשיו צדק מורחק? וחיימוב עם כאבים? למרות שגורש אחלה מחליף.. מילא.

טהאא ואלחמיד מה שנשאר בהגנה, אני טועה?? קורהוט סבבה אבל חוץ ממנו ..מלחייץ קצת מבחינת באר שבע.
    כאילו קללה נפלה על הקבוצה הזאת השנה עם הפציעות

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור אלו כשיר .

יפתחו רבייעית הגנה של אלו,טאהא,אלחמיד,קורהוט
    הבעיה עכשיו שפציעה של אחד מהם או הרחקה ואין להם מחליפים , יש רק את מתן אוחיון .

8. גלץ Member

אף פעם לא חשבתי שאתגעגע ככה לבן ביטון.

את האמת אלו אחלה תחליף אבל לא מספיק מנוסה במשחקי חוץ מהסוג הזה

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת , גם בליגה אלו מאכזב אותי

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל תוצאה פחות מ 2-3 להם תפתיע אותי מאוד. בלי קשר לשיר צדק, כי מקצועית זה לא שמיים וארץ צדק וטאהה. מה שכן נראה שהתחיל שיתוף פעולה לא רע בין צדק לאלחמיד.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

סתם כי צורם לי בעין - מה לעזאזל עשית מליל?
    מועדון לא יציב במיוחד שלא מאיים כרגע בשום צורה על אף מועדון בצמרת הליגה הצרפתית (בניגוד לניס, לצורך העניין). את השנה שעברה סיימו במקום ה-11, כרגע אחרי שבעה מחזורים הם במקום ה-18 עם יכולת רעה מאוד.
    למה להם אי אפשר לסרב, אבל לקבוצה מטורקיה, ליגה ברמה לא בהכרח נחותה, בטח לא משמעותית, מהצרפתית, עם יכולות כלכליות דומות אם לא גבוהות יותר, אפשר? למה את סין אפשר לפסול ואת ליל לא?

12. גלץ Member

לא הרבה פעמים יוצא שקבוצה ישראלית פוגשת קבוצה מספרד.. אתלטיק בילבאו הייתה פה בפעם האחרונה אם אני לא טועה.
    מצד שני זה נראה שקבוצות צ'כיות תמיד מבקרות בארץ( ו95 אחוז גם מנצחות בקלות)

בקשר לתוצאות אני מניח 2:0 פילזן ו3:1 או 1:0 ויאריאל

13. Telkiyski Member

טורקיה בהכרח ליגה ברמה נחותה מהליגה הצרפתית. החשיפה בליגה הצרפתית הרבה יותר גבוהה מאשר בטורקית.

אם מעניין את וואקמה נטו הכסף - אז שיילך לסין או לטורקיה. מסכים.
    אם מעניין אותו מקצועית להתקדם - ברור שעדיף לו לשחק באיזה ליל, טולוז או לוריין מאשר בבורסאספור או אפילו פנרבחצ'ה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת שואל למה קבוצה מהליגה הצרפתית (דרך אגב, אניימה עדין שם?), עדיפה מבחינה מקצועית על ליגת הפנסיונרים הסינית או על הליגה של בשיקטאש ועוד 17 בטורקיה? נעזוב רגע את העובדה שליל היא קבוצה מעיר גדולה, עם איצטדיון חדש, עם מסורת גדולה ושאיפות, אלא היא גם משחקת בליגה חזקה יותר מהטורקית, עם חשיפה גדולה יותר, עדיפה בכל הפרמטרים לשחקן כדורגל מקצועני על הליגה הסינית והטורקית (לא מדבר על פנסיונרים כמו הרבה מהשחקנים שהולכים לסין ולטורקיה לאחרונה).

בניגוד לסין ולטורקיה (בכל זאת, לא מדובר בבשיקטאש שרצתה את טוני, אלא קבוצות אחרות ופחות איכותיות בטורקיה), שמציעות בעיקר שכר גבוה לטוני (ההצעה על הכרטיס שלו הייתה מכובדת אבל לא משהו שאי אפשר לסרב לו), בליגה כמו הצרפתית ההצעה תכלול גם שכר גבוה יותר וגם קידום מקצועי לטוני, זה כבר בעיה, כי כאן כבר מדובר בכמה פרמטרים, והצעה לקידום מקצועי זה משהו שקשה מאוד לסרב לו, בטח למישהי כמו אלונה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה כבר מזמן לא רלוונטי, הדיבורים על חשיפה )שלא ממש רלוונטית לוואקמה בגילו) הם לגמרי בולשיט. מצטער.
    הליגה הטורקית מעולה ושחקנים מגיעים ממנה לליגות הבכירות כל הזמן.