הישראליות באירופה 17/18: מכבי וב"ש סיימו את דרכן באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/17.

1. hbs7 Member

אסטנה קבוצה טובה ותשאיר את הבית הזה פתוח עד הסוף.

אני לא ממש מבין למה מכנים את הצ'כים בינוניים. טכניקה שהלוואי והייתה לישראלים שלנו.
    שאלו לא מצליח להוריד כדור שנשלח אליו מאגף שני כשהוא לגמרי לבד, ששהר לא מצליח להעביר רוחב פשוט, כששחקנים לא מדייקים בפס קדימה על 6 מטר, כשנמצאים 2 אדומים על שחקן בלבן, אחד מלפנים ואחד מאחור ועדיין זה שעם הלבן יוצא עם כדור הגובה, כשאלו בוהה בכדור וספק אם מודע שיש מאחוריו שחקן ולא מצמצם לעברו. זוהי הבינוניות האמיתית רבותיי.

היינו בסדר ביחס לציפיות, אבל אוי איזה שערים שטותיים.
    עד שהשווינו ואף כמעט עשינו מהפך, הגיע השער השני שהוא כאב כמו סכין. כזה גול טיפשי ומיותר, מהסוג שגם עוד חודש יעלנ עצבים.
    תיקו בפלזן היה שם אותנו בעמדה מצוינת לעליית שלב ומחזק את רוחנו השפופה שקיבלה היום עוד מכה וחיזוק ההרגשה שכלום לא הולך.
    נצטרך למצוא דרך להרים את עצמנו. בעיקר מנטלית.

2. alexshw Member

המגרש באסטנה ביתי וגם קבוצות גדולות בהרבה מסלביה מתקשות שם.

3. Raulito Madridista

מכבי לא הייתה קרובה להעפיל לשלב הבא בעונה שעברה, היא הציגה קמפיין אירופי די רע. 70 דק' אדירות נגד זניט זה סבבה אבל כדורגל משחקים 90 דק'. היא הפסידה לקבוצה המצחיקה ההיא מצפון אירלנד דווקא אחרי ניצחון ענק ומשפיל על הפועל בדרבי ובסה"כ הייתה מתחת לרמה הנדרשת. גם אם יכתבו את זה כאן 50 פעם זה לא יהפוך להיות אמת. הלאה, לגבי אתמול::

- הפועל באר-שבע של העונה שעברה לא הייתה מפסידה משחק כזה. היא נופלת בדברים הקטנים. הופתעתי מאוד עם הצעד של בכר, הספסול של נאווקמה מצריך הרבה ביצים הרי זה לא משחק ליגה זניח, ואני מאמין שטוני קיבל את הכאפה. המערך עם שני חלוצים, אחד כביכול פיזי ודומיננטי והשני מהיר ונכנס לעומק - הוא מאוד מעניין.
    - מכבי ת"א בגרף התקדמות מצוין ותיקו נגד ויאריאל זה מעולה ואפילו יש תחושה של החמצה. מכבי עומדת יפה על המגרש ומשתפרת והאמת שבכל העונה שעברה לא הורגשה אווירה כזו במשחק בנתניה. אני לא מאמין בקישור שיש למכבי אבל בינתיים זה מסתדר. אגב, אני רק תוהה לגבי הספסול של אצילי שהוא השחקן היוצר הכי טוב של מכבי והאמת שהוא גם די היחיד. גולסה כשהוא בריא עושה את הדברים רחוק מהשער, דסה פצוע, דוידזאדה מהיר ומסורבל ועטר נחמד ולא יותר. אתמול מיכה היה פצוע הרי ואצילי הוא השחקן שיכול לשים כדור על הראש של קיארטנסון או אפילו למסור לעומק. לא הייתי מוותר עליו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. yedidel Member

אגב,איכשהו אחרי הכל - נראינו אתמול טוב יותר משמעותית מהמשחק שנה שעברה בפראג שלא הגענו בו לשער

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. גלץ Member

ראוליטו פורפורציותת.

דאנדלק היא מאירלנד ועם כל הכבוד לזה שהיא מצחיקה היא הדיחה שנה שעברה את בוריסוב, וזניט ואלקמאר הקיזו מולם דם בשלב הבתים.
    קבוצות ישראליות לא יכולות לזלזל באף קבוצה.
    דרך אגב גם השנה הם הודחו נגד רוזנבורג על שער אחד.

באר שבע שנה שעברה לא הייתה מפסידה משחק כזה? שנה שעברה היא הפסידה לקבוצה צכית פחות טובה מפילזן, ספרטה פראג. פעמיים.

6. Blanco 7 Member

מה שכואב מבחינת באר שבע שהיא ספגה את הגול השני דווקא בדקות הטובות שלה במשחק, דקות שהיא הייתה מאוד פעילה בחלק ההתקפי, אחרי השער של וואקמה היא קיבלה רוח גבית ויצאה לתקוף עוד את השער הצ'כי, חבל שדווקא אז פלזן עשתה את השני שלה.

אגב אין מה לגמד את ההפסד של מכבי תל אביב לדאנדלק בעונה שעברה, גם במכבי עצמם יודעים שזה הפסד שלא היה צריך לקרות להם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  7. yedidel Member

זה לא כואב זה מעצבן וחייב להפיק לקחים.
    דקה 70 1-1 במשחק חוץ כזה, מתרכזים בלשמור על התוצאה. לא ייתכן שסופגים במתפרצת שהמגנים למעלה

ייא אוהב/ת את זה.
  8. גלץ Member

לא מגמד. אבל אני זוכר שמכבי במשחק הזה בקושי הגיעה לשער שלהם ודנדלק היו לא רעים בכלל

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מכבי החמיצו את העלייה על חודה של נקודה. תיקו בדאנדוק, או שער אחד פחות מזניט, והיא בשלב הבא.

10. Telkiyski Member

זה היה הבית החלש בהסטוריה שקבוצה ישראלית שיחקה בו בסמגרת אירופית (גביע אופ"א, ליגת אירופית או ליגת האלופות), ולא עליתם.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אוקיי.

12. אצטדיון למכבי Member

גם לגיה ורשה וגם ראפיד בוקרשט של 2011 לא יותר טובות מדודלאנק ששיחקו מולנו.
    שלא נדבר על בית של קארגנדי, פאוק ואלקאמר.
    ואני בטוח שיש עוד דוגמאות.

באמת שאין שום סיבה להתייחס לשטויות שיוצאות לו מהפה.

ובלי קשר להשוואות.
    אני לא מבין מאיפה החוצפה לרמוז שקבוצה ישראלית חייבת לעלות מבית של זניט ואלקאמר.

פרימו זה אתה?

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/17
    oFiRzZz, orimor2212 ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  13. אצטדיון למכבי Member

או שפשוט זניט לא יבקיעו שער עצמי שמעלה את אלקאמר על חשבון מכבי.
    אבל עזוב, לא היינו קרובים.

14. Telkiyski Member

דאנדלק זו קבוצה אירית שאני בספק אם היא בכלל מקצוענית.
    אלקמאר סיבוב אחרי זה קיבלו 11 מליון בשני משחקים. 11.
    זניט לא רלוונטית (למרות שגם הם היו בעונה חלשה שנה שעברה).

אתם טוענים שהבית של הפועל עם פ.ס.וו, לגיה וראפיד בוקרשט היה קל יותר? נו בסדר. נגיד. אין מה להיכנס עכשיו לויכוח כזה.
    אני הייתי מעדיף לקבל את דאנדלק מאשר את לגיה ורשה אבל שיהיה. (בכל מקרה גם הפועל בבית ההוא וגם מכבי בבית המדובר השיגו 7 נקודות).

אז זה לא הבית הכי קל שקבוצה ישראלית קיבלה אי פעם, אלא רק אחד מה2-3 הכי קלים שקבוצה ישראלית קיבלה אי פעם (מתוך איזה 20 פעמים שקבוצה ישראלית השתתפה בשלב בתים אירופי), ומכבי לא עברה אותו כשלרשותה חלוץ ב3.5 מלון יורו ושוער ב3 (בין היתר כן?).

אז ככישלון, זה הרבה יותר מביך מזה שהפועל אז לא עלתה במקום לגיה או פ.ס.וו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/17
  15. yedidel Member

איך זה שאף פעם לא היה מקרה של קבוצה ישראלית בכדורגל עם משחק בכיפור? נשמע לא הגיוני סטטיסטית