"הכיסא הלוהט"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏20/9/07.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאני טועה בקשר לברוכיאן,אני פשוט זוכר שקאנן נתן המון צ'אנסים לצעירים
    של בית"ר[מליקסון,יצחקי ולפי מה שאני זוכר גם ברוכיאן],גם במכבי הוא ניסה לשתף הרבה
    צעירים,סך הכל הוא לא היה כישלון כזה ענק מבחינת תוצאות אלא פשוט שהוא היה ליצן ורצה
    יותר מדי תשומת לב וקאנן עם כל הכבוד מבחינת רקורד ורזומה זה אפילו לא מאמן,אם יביאו
    מאמנים שישקיעו טוב בחיפוש שלהם זה יכול להועיל הרבה לדעתי לכדורגל בארץ.

2. matansahmy55 Member

לטעמי רוני לוי חייב ללכת הביתה, אבל יעקב שחר לא יפטר אותו כי פשוט אין מישהו יותר טוב להביא. קלינגר לא אטרקטיבי בכלל, גוטמן בונקריסט וכל השאר לא פנויים.

שאלה שנייה, האם מפטרים מוקדם מדי. לדעתי לא מפטרים מוקדם מדי, אבל מפטרים לפני שיש מחליף. אני לא מאמין בלהחליף מאמנים יותר מדי, כמו שלא זורקים שחקן אחרי כמה משחקים גרועים אך במקרה של רוני לוי המצב בלתי נשלט ואתה רואה עליו שגם לו אין פיתרון. חוץ ממנו אני לא רואה אף מאמן שראוי לפיטורין, פרדי דוד עם כל הכבוד נמצא בקבוצה החלשה בליגה וגם רייקארד לא היה מצליח יותר.

3. הרצליה Member

שיימן לא יפטר את פרדי הוא כבר הבין מה שווה מכבי הרצליה איתו ומה היא שווה בלעדיו, אם יוחלף מאמן בהרצליה זה יבוא רק מהצד של פרדי שנראה מאוד מיואש ממה שקורה מסביב.