הליגה הארגנטינאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/2/16.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסוף העסקה של ריקי לבוקה נפלה, לכאורה בגלל אירוע נוסף במועדון לילה (אותו אחד מאירוע נוסף בעבר) כאילו בבוקה לא ידעו מראש עם מי יש להם עסק. אבל אנחנו נקבל כמה דולרים עליו ככה או ככה אני מאמין.

ידיעה די ישנה שפשוט לא יצא לי להתייחס אליה ודי מבאסת אותי, מקסי רודריגס קשישא שוחרר מניואלס וחותם בפניארול. גם בגילו מקסי נותן תרומה מצוינת ולטעמי הוא אחד השחקנים הטובים בליגה. היה. מה שמדהים שזה לא ניסיון ויכולת טכנית, בגיל 36.5 הוא עדיין יכול ללמד לא מעט בחורים צעירים דבר או שניים על יכולת פיזית משובחת. שחקן נהדר. חבל שהעסק עם ניואלס לא הסתדר ומקסי כבר לא יפרוש במועדון בו רצה לסיים את הקריירה. מצד שני, אולי אי אפשר לפסול את זה עדיין לפי איך שהוא נראה פיזית, לכו תדעו מתי יפרוש :)

2. DRORIKO Member

מאד התלהבתי ממנו בקופה האחרון, אפילו שאלתי אם מתעניינים בו באירופה, נראה שנתת את התשובה למה הוא לא שם. מאמין שאם באמת יתן עונה גדולה בבוקה הוא בהחלט יכול להגיע לשם.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

באירופה מכירים את קרדונה טוב ואני מכיר לפחות 2 מועדונים שכבר נכנסו לשלב הסופי של המעקב אחריו לפני ההחלטה אם לפתוח מו"מ. אלו, ואני בטוח שרבים אחרים, ירדו ממנו בגלל שהוא משחק בהליכה ולהוציא כישרונות כמו ריקלמה זה בד"כ לא משתלם למועדון וגם מתכון לבעיות עם צוותים מקצועיים שבכדורגל היום פחות ופחות מעריכים את "הסגנון" הזה. וקרדונה שחקן מוכשר, אבל לא ריקלמה.

אני אחפש אח"כ את הסרטון של המהלכים שלו מהמשחק אימון הראשון בבוקה, רואים שם טוב מאוד עד כמה זה בעייתי ואיך הוא "הורג" את המשחק למרות היכולת הטכנית המאוד גבוהה ולמרות שלעתים זה נגמר במהלך מסוכן לזכות הקבוצה.

קצת קשור וקצת אוף טופיק - קולומביאני שכן שיחק בארגנטינה וכן מזכיר אותו במובן שהוא לא הכדורגלן המודרני אבל כן מאוד מוכשר הוא ג'יו מורנו. שאולי @idans10 לא יסכים איתי אבל לדעתי טוב מקרדונה (וגם לא עצלן והרבה יותר חיובי ממנו) וחבל בשביל חובבי הכדורגל האירופאי שלא זכו וכנראה לא יזכו לראות אותו משחק כמעט (הרבה שנים בסין).

4. DRORIKO Member

לא אמרתי שלא מכירים אותו, אמרתי שאולי בגלל העצלנות שלו לא רוצים אותו

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא אמרתי שאמרת שלא מכירים אותו. אמרתי, בין היתר, שאני יודע בוודאות על שני מועדונים שירדו ממנו בגלל הסגנון והאופי שלו ואני בטוח שגם מועדונים נוספים בחרו כך.

DRORIKO ו-idans10 אוהבים את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני באמת קצת חלוק עליך בנוגע לשניהם. אי אפשר לחשוד בי שאני לא אוהב את ג'יו, אני מת עליו, אבל באוברול אני חושב שקארדונה טוב יותר, גם הגנתית, אגב. ג'יו דריבליסט טוב יותר, שליטה כמעט אבסולוטית בטח בשביל שחקן בגובה שלו וגם הבעיטה שלו מהמקום מרחוק זה חתיכת יתרון. כמו שאמרת, שניהם לא מהשחקנים הזריזים בעולם ובליגות הטובות באירופה זה חתיכת חיסרון. וכן, ג'יו בחור הרבה יותר חיובי מקארדונה ולא היה מעורב בסקנדלים לעומת השני, אבל אדווין נתפס בעיני לא מעט גם כטוב יותר מחאמס. הוא פשוט ביזבוז מטורף, אם רק היה לו מוסר עבודה ומקצוענות, היה מגיע רחוק יותר. אגב, במשחק השני כבר כבש ובישל. אני צופה לו עתיד ורוד בבוקה, כל עוד יתרחק מצרות (מישהו אמר טאו?)
    אומנם פחות מוכשר משניהם, אבל גם חואן פרננדו קינטרו זה על אותו סגנון. כדורגלן מאוד מוכשר, שפשוט עשה הכל כדי לא לדאוג לקריירה שלו, כי הקריירה שלו כראפר חשובה יותר. אז במקום לככב באירופה ולהמשיך את התנופה מהמונדיאל, הוא מודח עם מדיין ע"י ראסינג בקופה סודאמריקנה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. gilad16 Member

בוקה תשנה את כל השיטה בשביל קרדונה
    אם זה לא ילך טוב מההתחלה לא תהייה סבלנות אליו ויחזרו ל 4-3-3 של האליפות
    שם אין לו מקום.

Franco אוהב/ת את זה.
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

4 קולומביאנים בקבוצה אחת. אין סיכוי שהם לא יזכו באליפות. הנוסחה אומרת שאתה חייב קולומביאני אחד לפחות בשביל לזכות, בהנחה שליריבים שלך אין כאלו.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מעתה אימרו קראק-דונה :sm_icon_cool:

10. gilad16 Member

כדורגל משחקים 90 דקות ואז השופט מוסיף כמה שצריך בשביל שבוקה תבקיע.
    קרדונה לא היה טוב, לא נייד וגם החמיץ שני מצבים טובים במהלך המשחק.
    אחד מהם מול השוער הקולומביאני של בנפילד.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק של בוקה אבל מה שגלעד כותב מסתדר עם דברים שקראתי ושמעתי מאנשים אחרים לגבי ההופעה של קרדונה. עם קרדונה בוקה לא הולכת להיות הקבוצה של העונה שעברה, אולי לטוב ואולי לרע ואולי סתם שונה, אבל זה יהיה משהו אחר.

לעניינו, תתכוננו לבעיות לצפות בליגה. אחרי שהייתה הליגה הנוחה בעולם למעקב כנראה, שידורים באיכות גבוהה ביוטיוב, הליגה הארגנטינאית הולכת להיות הרבה פחות נגישה. הפוטבול פרה טודוס כבר לא איתנו כמה חודשים, אבל עכשיו שתקופת המעבר נגמרה וחברות הכבלים (פוקס וטורנר) לוקחות את המושכות תיגמר גם החגיגה של המקורות הפיראטים שניצלו את תקופת המעבר. לא עוד יוטיוב ומלחמה על הלינקים לאתרים הפיראטים. בהצלחה לכולנו, אני לא מתכנן לשלם אגורה לכבלים...

12. DRORIKO Member

אז איך תראה את המשחקים?

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יהיו לינקים, פשוט יהיה קשה יותר למצוא והם לא יהיו ביוטיוב וגם אין ערובה לאיכות כמו שהיה בימי FPT. חוץ מזה שמשחקים שהכבלים ימכרו את הזכויות שלהם לרשתות אחרות, אל ג'אזירה לדוג', אני יכול לקלוט אצלי.

14. Leoforos Member

אנדרס צ'אבס צפוי לחתום בימים הקרובים בפנאתינייקוס. 1.3 מיליון יורו עבור 50% מהכרטיס.
    מה דעתכם? יצליח באירופה?

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מחבב את צ'אבס, שלדעתי היה צריך לקבל טיפה יותר צ'אנסים בבוקה בזמנו, חלוץ מרכזי שיכול לשחק גם יותר רחוק מהשער, באגף או כסוג של חלוץ שני (לא קלאסי). בנוי טוב ולא כבד בתנועה שלו שמרגיש מספיק נוח עם הכדור וחיובי בגישה ובהשקעה שלו. לא ראיתי הרבה ליגה יוונית בשנתיים האחרונות, אבל אני מניח שהרמה לא עלתה בהן ועל סמך זה אני חושב שהוא יכול להצליח, אפילו מאוד, בכל קבוצה שהיא לא אולימפיאקוס.

gilad16 אוהב/ת את זה.