הליגה הארגנטינאית

הנושא בפורום 'אירוח חאבייר הברמן' פורסם ע"י Franco, ‏31/5/09.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שלום חבייר, תודה שהסכמת להתארח באייסוקר, יש לי מספר שאלות לגבי הליגה הארגנטינאית אודה לך אם תוכל לענות לפחות על חלקן אם לא על כולן (זה קצת ארוך).

1. כבר תקופה ארוכה שריבר פלייט איננה זוכה בתארים (להוציא את האליפות עם סימאונה) ורבות דובר על הניהול הכושל שדרדר את מועדון הפאר לרמה כזאת, האם לדעתך נשיא והנהלה חדשים יוכלו לשנות את התנהלות המועדון ולהביאו להשגים תוך זמן קצר או שמדובר בתהליך עמוק וארוך יותר? מי לדעתך המועמד המתאים לעשות זאת?

2. כמו בכל טורניר גם בקלאוסורה אנחנו זוכים להנות מכישרונות צעירים מבטיחים כמו פרנקו סוקוליני, פאסטורה, דה פדריקו, סאלביו ועוד... רובם כנראה יעזבו כבר בפגרה הקרובה ויעברו לאירופה, האם לדעתך המעבר בגיל צעיר כ"כ פוגע או תורם להתקדמותם?

3. בהמשך לשאלה הקודמת - לדעתך מיהו הכישרון הצעיר הכי מבטיח בליגה הארגנטינאית כיום, זה שלו הסיכויים הגדולים ביותר להצליח באירופה?

4. בתור אחד שעוקב אחרי הליגה הארגנטינאית אני לא חושב שיש בריבר פלייט כיום שחקן שמתאים לנבחרת, אך בקרב האוהדים נשמעות תלונות כאילו מראדונה לא סופר את ריבר... האם לדעתך יש כיום שחקנים בריבר שיכולים לשחק בנבחרת או כאלו עם פונטציאל להגיע לשם בקרוב?

5. שאלה אחרונה, בתור אוהד הפעם- האם לדעתך ולאור הכרותך עם השוק ומצבם הכלכלי של הקבוצות יש לראסינג סיכוי לשמור על שחקן כמו סוקוליני גם לעונה הבאה?

תודה מראש
    אליאס

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/09
  2. חאבייר הברמן Member

1. כאשר שוכחים את השורש ואת ההסטוריה זה מה שקורא ההנהלה הנוכחית עשתה את כל הטעוייות האפשריות. בחודש דצמבר מתקיימות בחירות לנשיא ואני מקווה שדניאל פסרלה יזכה בהם.
    2. אם בגיל 18אתה מוכן ללכת לצבא ולהגן על המדינה שלך אין שום בעיה שבאותו הגיל תסע לאירופה ותרוויח את הפרנסה שלך כשאתה עושה את הדבר שאתה הכי אוהב- לשחק כדורגל. כמובן שהאופי של הבן אדם הוא מרכיב מאוד חשוב בנושא.
    3. איני יודעמי כן יכול להצליח באירופה אך מאוד כיף לראות ילד בן 19 בשם פסטורה שמשחק באורקאן
    4. אני מסכים איתך ב100% יש לרייבר 2 צערים עם פוטנציאל להגיע רחוק ולגבי מארדונה זה היה ברור שהוא אינו הביט על ריבר
    5. אם משיהו ישלם שמונה מלייון יורו הוא לא יישאר, שחקן דווקא נחמד לא? גם מרקאדו בדרך לאירופה.