הליגה הארגנטינאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/2/16.

1. gilad16 Member

צחקתי עם החגורה :) ברור שהוא סימן את הבנדה רוחה.
    אני חושב שנאום ההגנה של הזר איבד כבר את המשמעות אחרי כל כך הרבה תקריות.
    בהתחלה אצלנו זה היה לגיטימי, אבל שכל פעם מחדש יש משהו כמה אפשר להגן עליו?
    השיקול שלו לעבור לספורטינג היה כסף, אבל בתור אוהד היית מצפה שיחכה לאחרי המשחקים הכי חשובים שיש ואז יחפש חוזה עשיר יותר.
    לא באמת אכפת לי את מי הוא אוהד, מצחיק אותי שדווקא ככה הוא חושב שראוי להציג את האהדה שלו

idans10 אוהב/ת את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא מתכוון להגן עליו. ברור לי לחלוטין שהוא הביא על עצמו את השם שיצא לו עם כל כך הרבה תקריות. מה שלי הפריע באופן אישי זה את החוק של אדום אוטומטי ברגע ששחקן מתגרה בקהל (כמובן שכל עוד לא מדובר במשהו ממש חריג). לא קשור לטאו, כל שחקן שלא יהיה. אני כן חושב שלשופט צריך שיהיה כאן שיקול דעת לפני שנכנסים שוטרים לשדה המשחק כבר בדקה ה-19.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, יש חוק כזה בבואנוס איירס (אולי בעוד פרובינציות) שמי שמתסיס ומתנהג בצורה שעלולה להביא לאלימות באירוע ציבורי עם מעל X משתתפים יכול לעמוד לדין ולקבל עונש מאסר (קצר יחסית) וקנס. אני מניח שהרעיון לחוק היה בעיקר לעניין ההפגנות ועצרות, אבל הצורה בה הוא מנוסח יכולה לתפוס על הופעות ומשחקי כדורגל. בביקור של טאו עם ראסינג בבומבונרה הוא הורחק אחרי שתקף את פיטאנה פיזית אם אני זוכר נכון, ובדרך לחדר ההלבשה התגרה בקהל של בוקה ולכן היה דיבור על אופציה של העמדה לדין. אבל רק דיבור, זה מעולם לא התממש ואני באמת לא רואה את זה קורה בעתיד הקרוב גם כן.

כן, אדום על חגיגה פרובוקטיבית זה לא משהו שאני רוצה לראות בכדורגל, אבל בכדורגל כל כך אלים כמו בארגנטינה אולי יש מקום לדרוש מהשחקנים קצת אחראיות גם. אין לי דעה בנושא בקיצור. מיליטו קיבל צהוב בקלאסיקו על נישוק הסמל רק אומר...

מסכים עם שניכם, טאו מטומטם וטיעון הקולומביאני בארץ זרה כבר מאוס גם עלי :)

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@Franco מיליטו הוצהב על נישוק הסמל?! WTF? אתה רציני?? :blink:

לתקוף את פיטאנה זו מצווה! :angry:

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, זה היה בקלאסיקו אצל השכנים, ומן הסתם נישוק הסמל מול הקהל האדום (אין קהל חוץ אז כולם אדומים) נחשב להתגרות שאז עוד לא הייתה אדום ישיר כנראה.

אפשר לראות שהוא לא בדיוק הבין מה רוצים ממנו :)

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נראה לי שהשופט חשב שהוא מנשק את הסמל שמצביע עליו כשהוא מכוון לאוהדי הרוחו, אבל כך או כך זה חתיכת צהוב הזוי. הם חייבים לשנות שם את החוקים, זה ממש אבסורד.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצרפת מדווחים שרנאטו סיבלי מליל החליט לחזור לארגנטינה בינואר הקרוב.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא כל יום אינדפנדיינטה. אחרי התבוסה ששמנו לאדומים שבוע שעבר הגענו לבוקה והיינו צריכים לקבל בראש. למזלנו, שחקני בוקה עם החמצות מזעזעות, אוריון (ספג 4 והיה מצוין) וליצ'ה לופס אחד נשמה מנעו מזה להיות מביך. 4-2, משחק תענוג לצופה הנייטרלי והבוסטרוס. ליצ'ה היה מדהים היום, על הכדור ובלעדיו, רץ כמו ילד בן 17 והיה בכל מקום במגרש.

הבינוניות של בוקה ברוב המשחקים היא פשוט פשע של ברוס סקלוטו, שניהם, עם כזה מרכז קישור שלפניו יש את קרליטוס זו צריכה להיות חגיגה כל שבוע. גאגו היה מדהים היום, בטאנקור למרות כל הצחוקים והביקורות שחקן נהדר וגם ביום בינוני פאבלו פרס זה רמה מעל רוב הקשרים בליגה. המצב כל כך טוב שסבאסטיאן פרס הקולומביאני המצוין עולה מהספסל (אגב קולומביאנים, באריוס נראה מחוץ לרמה שלו).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

משחק נהדר. טבס פשוט בלתי נגמר

10. gilad16 Member

להחתים בלם, דחוף!
    יותר מדי שחקנים מעבר לשיא שצריכים כבר לסיים את דרכם במועדון.
    מה החוקים הפעם בחלון ההעברות לגבי כמות החתמות?

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עדיין אי אפשר חופשי, למרות שיש דיונים על שינויים סטייל "ראש בראש" (החתמה על כל שחרור) ואולי משהו אחר. לנו יש אחד אקסטרא בגלל גרימי כרגע בכל מקרה.

לפני שמדברים על רענון, לסגל הנוכחי חייבים להביא בלם ועוד קשר עם יכולות התקפיות. חוץ מזה גם היה רצוי שיהיה מחליף מנוסה יותר לליצ'ה ובוו, אבל מרטינס נראה כמו כישרון גדול אז אולי אפשר פשוט לחכות לבריאן פרננדס.

12. benos Member

בוקה הייתה נראית גדולה על ריבר בחצי שעה וקצת של סוף הקלאסיקו, בכלל נראה שהטורנירים הארוכים יעשו לה רק טוב.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתי מנותק קצת בשבועיים האחרונים, רק אחרי ראסינג עקבתי, אבל מה שאתה כותב @benos יכול להיות שהתכוונת לזה בכל מקרה אבל זה נכון לרוב לקבוצות להן סגל עמוק וחזק יותר. זה לא רק בגלל שבוקה היא בוקה וריבר היא ריבר, ולא בגלל הסופרקלאסיקו שלא ראיתי, זה פשוט בגלל שיחד עם סאן לורנסו מדובר בסגלים שהם הרבה יותר טובים משאר הליגה ולאורך זמן יהיה לזה משקל. כמובן שזה צריך לקחת בעירבון מוגבל, כי פגרת ינואר בארגנטינה היא מהפעילות בעולם וצריך לראות איזה סגל יישאר לכל אחת מהקבוצות בצמרת בסופו של דבר. לגבי ריבר, למרות הזכייה בגביע, הסגל קצר מדי ופחות טוב משל המתמודדות העיקריות לדעתי.

אם כבר גמר גביע, עוד תקרית של טאו שהפעם אני דווקא חוזר לצד המגן עליו, אבל ככה או ככה הוא ירשום עוד מועדון איתו סיים ברוח לא טובה (גם לא רעה מדי).

אצלנו? שני הפסדים עם יכולת מביכה וסיום שנה רע למדי. ניקוי האורוות החל עוד לפני המשחק האחרון אליו עלינו עם חוליית הגנה שמזמינה צרות. שני זרים כבר שוחררו, קנדיה בלי לראות דקה. רומריטו, בין אם ל-MLS ובין אם לסין, יכניס לנו סכום שיא. שיא שיישבר בפעם השנייה השנה אחרי המכירה של רוג'ר. סאנצ'ס ישאיר קצת מזומנים וגם חור בהגנה, שכבר ראינו במשחק האחרון, וגם ויטור יעזוב ככה שנצטרך להביא חיזוק משמעותי וכפול למרכז ההגנה. יהיו עוד לא מעט עזיבות אני מניח, שהיחידי שהייתי נלחם עליו הוא גוסטבו בוו שלצערי מסוכסך ולא מדבר עם ההנהלה. בוו וליצ'ה מרכיבים את אחד הצמדים החזקים בליגה ויהיה חבל לפרק את זה באמצע העונה.

yonatan אוהב/ת את זה.
  14. gilad16 Member

זיאלנסקי התפטר.
    חבל, אני חושב שאם היינו נותנים לו צ'אנס עם קבוצה שהוא בנה זה היה נראה טוב.

Franco אוהב/ת את זה.
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הבנתי שקוקה בדרך חזרה אליכם. האמת שדפק ברז מסריח למיז'ונאריוס (לא שאכפת לי, דווקא מצויין). בנו עליו לשנה הזו אחרי שהצליח לשפר את היכולת שלהם משמעותית ובאמצע חלון ההעברות ברח אליכם והשאיר אותם המומים :)