הליגה הארגנטינאית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/2/16.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זה היה המשחק בכורה, רואים שיש לו איכויות אבל קשה לשפוט עדיין. גם בגלל שתקפנו בעיקר מאגף ימין שם סאראביה וסאראצ'ו לקחו את המשחק עליהם והצטיינו.

2. AFCA Member

נהנה זה אנדרסטייטמנט, משחק עם אווירה פנטסטית, חוויה גדולה.
    במחצית הראשונה ניכר שבוקה איכותית בהרבה למרות השער המזליקי שספגה בתחילת המשחק. דווקא במחצית השנייה מול 10 שחקנים ובהמשך 9 (2 פאולים מכוערים לגמרי שלפחות ממרומי המגרש נראו כאדום ישיר) בוקה הורידה רגל מהדוושה ונראה שהיא הסתפקה בתיקו (איני עוקב אחרי הליגה אבל לפחות לפי הטבלה זהו מצב הגיוני)
    הכיף הגדול ביותר היה כמובם לראות את טבז, גם בהילוך שני - שלישי פעולות כל כך אלגנטיות ומרשימות. וחוץ מזה גם שמות מוכרים כמו קולוצ'יני ובלוצ'י.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נתן לך קרדיט בגלל שהיית למעלה, אבל באדום השני העבירה הייתה יותר של שחקן בוקה ולא של סאן לורנסו ובכל החלטה באריוס ניצל מענישה שהגיעה לו. שיפוט נוראי באופן כללי,הגול של טבס היה בנבדל קטנטן אגב, שבהחלטות הגדולות תרם לבוקה אבל באמת שהיה רע לכל צד.
    כמו שאמרתי לאח יקר בפרטי, תבין שקולוצ'יני (במשחק נהדר) לא היה אמור לשחק בכלל ופתח רק בגלל שגונסאלו רודריגס המצוין (אקס ויאריאל ופיורנטינה) מורחק.

תייגתי את רגע האדום השני לשיפוטך:

gilad16 אוהב/ת את זה.
  4. AFCA Member

בהחלט נראה שונה, במגרש היה נראה כאילו באריוס נכנס חזק אבל השחקן של סאן לורנצו גם חזק וגם עם 2 רגליים באוויר, בהילוך החוזר רואים שהרגליים היו הרבה פחות גבוהות משחשבתי ובהחלט צהוב לצד אחד וחוסר ענישה לצד השני החלטה לא נכונה.
    השופט בהחלט היה חלש, אבל אי אפשר להתעלם מהמשחק האגרסיבי על סף הברוטאלי והלא חכם של שחקני סאן לורנצו לאורך כל המשחק.

5. gilad16 Member

שכחת להוסיף לו גם כניסה חזקה בגמבה,
    שיצא שתי צלעות שבורות.

Franco אוהב/ת את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקיצור אתם אומרים שיש מתחרה רציני לבריינר בוניז'ה וטייסון ריבאס

Sent from my D2303 using Tapatalk

7. gilad16 Member

לא ראיתי אותו משחק עדיין.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ידעתי שהוא שבר את הצלעות, אבל הכניסה הזו הייתה אחת מאלו שגרמו לי לעלות את האדום כאופציה :)

בתקופה הקצרה ריבאס היה בסדר סה"כ בעוד בוניז'ה קרס פה בצורה חריגה שלא נראה לי שתחזור. מה גם שבסנטראל לא יהיה לו את הלחץ של בוקה. ההופעה הזו הייתה מחרידה, אבל הקבוצה לא מתחרה על משהו בליגה וזה לא בוקה על כל המשתמע מכך, אז יהיה איתו יותר אורך רוח.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני עוד לא התאוששתי מכך שאינטר לקחו את ריבאס. מישהו שם עשה כנראה סקאוטינג בריפרוף. בוניז'ה היה גרוע גם בקבוצות כמו טולימה וקוקוטה אז זה כנראה אומר הכל.

כן ראיתי שפרניי אוטרו כבש צמד לפינצ'ה ונכנס לנבחרת המחזור. שחקן נחמד.

Sent from my D2303 using Tapatalk

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רואים כמה פעולות של אוטרו בתקציר שהבאתי לפני כמה תגובות, אחד הגולים היה בפנדל, נראה נחמד באמת ואסטודיאנטס עדיין מחכים לקולומביאני הנוסף שייכנס לכשירות :)

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הבנתי שמאוריסיו ארבולדה נראה לא רע בכלל בשער של באנפילד. הוא אומנם רק בן 21, אבל אין לקולומביה כרגע כמעט שוערים ברמה טובה שמסומנים לעתיד. מקווה שהוא אכן יעמוד בציפיות שתולים בו.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי אותם במשחק וחצי בשבועיים האחרונים, ובשני המקרים הוא נראה טוב. נראה נמוך קצת, אבל לאוספינה זה לא הפריע לקבל את החולצה, אם כבר הזכרת את הנבחרת, והילד גם אתלט כפיצוי. אתמול בליברטאדורס הוא עצר 1 על 1 בצורה מצוינת בדקה ה-90, דקה לפני שספרדוטי כבש מצד שני לעלות את הקבוצה לשלב הבא.

idans10 אוהב/ת את זה.
  13. Boaz Member

שתי שאלות יש לי:

1.ביום ראשון ריבר אצל לאנוס, שהובסה 1-4 במנדוזה ולא ניצחה בליגה מאז אוקטובר! יש לריבר ממה לחשוש או רק מהצל של עצמם?

2. הליברטאדורס מתחיל ב28. Franco תתן לנו איזה סיקור מקדים?

14. gilad16 Member

מהצל של עצמם רק, לאנוס נחלשה מאוד וריבר ירצו נקמה של הקופה

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפערי רמות לא כאלו גדולים בליגה באופן כללי, אבל לאנוס באמת נראית רע לאחרונה וכמו שכתבתי בעמודים האחרונים הם איבדו שחקנים משמעותיים ולא התחזקו בכלל. המכונה של גאז'ארדו עדיין לא עובדת חלק, אבל הם פייבוריטים במשחק הזה.

אני קצת מתבאס שלא פתחתי כבר נושא וקצת סקירה לליברטאדורס, היו כמה משחקים מרגשים לאחרונה בשלבים המוקדמים, אבל אני מאמין שעד שלב הבתים אם לא לפני אני אפתח.