הליגה הברזילאית 2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Muurad, ‏21/1/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא בכושר נהדר ויש לאינטרנסיונל התקפה מצוינת, אבל כמו שאור ציין קשה יהיה להם לרוץ חזק בצמרת כשההגנה שלהם נראית כמו שהיא נראית. ספגו 29 גולים ב-20 מחזורים, וההתקפה לא עד כדי כך טובה בשביל לחפות על כך.

כרגע עושה רושם שהאליפות תוכרע בין קרוזיירו, בוטאפוגו וגרמיו, את הכבשה השחורה אני לא סופר למרות היכולת הטובה, אבל בליגה הברזילאית קשה להספיד קבוצות בשלב הזה.

בליגה השנייה פאלמייראס צועדת בבטחה חזרה למקומה, אבל כרגע נראה שזו לא תהייה הפתעה גדולה אם גדולה אחרת תחליף אותה בליגה השנייה ויש כמה מועמדות...

2. Muurad Member

פלישת והשתלטות החייזרים על כדור הארץ אמורה להסתיים מחר ב-17:00.

*בחדשות אחרות, קורינתיאנס הפסידו 4-0 לפורטוגזה.

ספגו 8 שערים ממחזור 1 עד מחזור 20. ספגו 9 שערים ממחזור 21 עד מחזור 24. מה לעזאזל קורה בעולמו ההגנתי והצפוף של טיטה וחבורתו.

קרוזיירו בנתיים לא עוצרת באדום ונראה שכרגע יהיה קשה מאוד לקחת להם את האליפות עם יתרון 11 נק' אחרי 24 מחזורים.
    לא שמישהו ייפול מהכיסא אם זה אכן יקרה, כן?

אנחנו משחקים בצורה בינונית ולא יציבה, אבל עדיין יש פה סיכוי אולי לגנוב מקום בליברטאדורס או משהו. למרות שאישית קשה לי מאוד מאוד להאמין, אנחנו פשוט לא מספיק טובים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/13
  3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מזה זמן מה שהקבוצה כבר לא מגיבה טוב לצ'יצ'ה, למרות התקופה הארוכה והמוצלחת שלו במועדון אני מופתע שהם לא נפרדו כידידים עדיין. אולי בסיום העונה בהנחה, ותקווה, שלא ייפלו עמוק מדי בטבלה. יש ליגות ומועדונים בהם סולחים למאמן מוערך על תקופה לא מוצלחת, במידה מסוימת, אבל השילוב של חוסר ההצלחה שלו לשנות והעובדה שלא מדובר באחד המקומות האלו - הופך את המשך הרומן למוזר.

איבסון פשוט לא קרוב להיות מה שפאוליניו היה, וזו רק תחילת הבעיות של הקבוצה.

מה יהיה עם וואלטר שלך, הק"ג לא יורדים אבל הוא מפסיק להבקיע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx