הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח הוא יתאים, אבל הוא שייך לצ'לסי...לא נראה לי שישאילו אותו אלינו.

אגב רוג'ר שמידט חתם בסין. מחר נקבל את הידיעה שמרסל קייזר יהיה המאמן החדש. כך לפחות אני מאמין.

2. alexshw Member

ברור שיכול ובגדול רק למה לו לחזור להולנד?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

3. ארז כהן Piet van Reenen

שווה לו כדי לקבל הרבה יותר דקות משחק. בצ׳לסי הוא משחק מעט מאוד. ולא רואה מצב שזה ישתנה.

4. Ajacied Member

הרבה קבוצת פריימרליג ירצו אותו אם צ'לסי יעמידו אותו להשאלה. לא רואה אותו מגיע דווקא אלינו

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דייבי קלאסן בדרך לאברטון. ה'טלחרף' מדווח שאברטון תשלם שלושים מיליון אירו בשביל הקפטן.

6. Ajax Amsterdam Member

זה נכון שאינטר הציעו 50 מיליון יורו על סאנצז?

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מדהים הסכומים שהולכים שם. אבל שיהיה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לא קראתי דבר אצלנו, אבל לא אופתע אם זה נכון. נראה לי שבקרוב השמועות יתחילו להגיע.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטור מורנו עוזב את פ.ס.וו לטובת רומא. סכום ההעברה לפי הדיווחים האיטלקים 5.7 מיליון אירו. בעיניי סכום מאד נמוך, אבל אני לא מתלונן. למכסיקני היה חוזה עד 2019 באיינדהובן.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא סכום גבוה, אבל הוא לא הציג יכולת בשביל שהקבוצות מהטופ של הטופ יתעניינו בו ובאי הגשום בו משלמים סכומים יוצאי דופן על שחקנים פחות אוהבים בלמים מהסוג שלו ככה שגם שם מספר המועדונים שיתעניינו בו לא גבוה. האמת, אילולא הסכום הנמוך יחסית לחלק מהטירוף של היום קשה לי להאמין שמועדון אחר ברמות הגבוהות היה שוקל להביא אותו, למרות כל הגולים וההייפ מהעונה הוא לא באמת הציג יכולת יוצאת דופן בשנתיים האחרונות ולפני זה בליגה הספרדית גם לא.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אליאס. לפני שנתיים הוא היה חלק רציני בהצלחה של פ.ס.וו בליגת האלופות. הוא לא שווה במצב הנוכחי יותר מ-15 מיליון אירו, אבל הסכום הזה נמוך מדי.

בנתיים שתי ידיעות מכיוון אייאקס:
    1) מרסל קייזר עומד בקרוב להתמנות למאמן הראשי
    2) ג'וניור טבארס אמר שאייאקס הגיעה עם הצעה לסאו פאולו כדי לרכוש את המגן השמאלי.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שוב, מסכים, זה נמוך, פשוט לא חושב שזה נמוך ברמה חריגה. בלם לקראת גיל 30, שלדעתי לא מציג יכולת יוצאת דופן כבר כמה עונות, שהסגנון שלו פחות מתאים לדרישות של מרבית הקבוצות באנגליה (שלעתים קרובות יותר מאחרות משלמות בהגזמה). על כל דבר צריך להסתכל בקונטקסט.

אגב, גם חברו לנבחרת גוארדאדו היה משמעותי בהצלחה של פ.ס.וו בליגת האלופות, וקשה לי להאמין שמישהו יכול למכור אותו בסכום גובה יותר מאשר את מורנו. גם נארסינג, שצעיר ממנו בכמה שנים, היה לו חלק רציני והוא נמכר בסכום נמוך יותר ועוד לקבוצה אנגלית (וולשית). עכשיו אלו דוגמאות לא זהות כל אחת מהסיבות שלה, שונא להוציא את זה מחוץ לקונטקסט, אבל סתם דוגמאות למה זה שלפני שנתיים הוא שיחק קבוע בקמפיין מוצלח באירופה לא בהכרח אומר שהוא סחורה חמה ששווה להוציא עליה הרבה כסף.

gilad16 ו-AFCA אוהבים את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Franco
    אני מעריך שהגיל של מורנו הוריד גם את המחיר. הליגה ההולנדית מוכרת כליגה שמטפחת צעירים. כנראה אז כן מוכנים לשלם הרבה כסף. דפאיי ומיליק נמכרו בשנתיים האחרונות בסכום של יותר משלושים מיליון אירו.

מורנו כבר עבר את שיאו וגווארדאדו בכלל כבר לא יכניס הרבה כסף לכיס של פ.ס.וו. בקטע הכלכלי אייאקס מצליחה הרבה יותר מאשר הקבוצה מאיינדהובן. בשביל זה פ.ס.וו גם מנסה למצוא שיתוף פעולה עם קבוצה עשירה באירופה כדי להשאיל צעירים עם פוטנציאל. הקבוצה רוצה כמובן לזכות מדי עונה בכתר האליפות, אבל מבחינת הכנסות היא כרגע בבעיה. קוקו לא נותן לצעירים הזדמנות ואחרי שסיימה את העונה במקום השלישי אין לה גם אפשרות להרוויח מיליונים של ליגת האלופות.

בסיכומו של דבר כל הטופ3 בהולנד יעברו קיץ לא פשוט. כל אחד בדרכו שלו. אני מעריך שבפיינורד לא יקרו דברים קיצוניים, אבל המבחן שלהם יגיע כבר במהלך העונה. עם קצת חוסר מזל הם יהיו שק חבטות באירופה ומבחינת כשרון נטו האלופה לא יותר טובה מאייאקס או פ.ס.וו.

בקיצור, יהיה מעניין

Franco ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  14. Andrei Kanchelskis Member

יכול להיות שבעונה הבאה תנצל את קבוצה כלשהי שאינה מהטופ 3 את המשברים האפשריים באחת משלוש הגדולות כדי להתפלח למאבק האליפות ואולי גם לזכות באליפות כפי שעשו אלקמאר ב-2009 וטוונטה ב-2010? מעניין...

פיינורד הולכת להרוויח בעונה הבאה המון כסף מליגת האלופות שעם התנהלות נכונה ייתן לה הרבה חמצן בעונות הבאות, לדעתי עצם ההעפלה אליה נחשבת בעיני ההנהלה שם להישג כלכלי גדול וכל דבר מעבר הוא רק בונוס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע עד כמה פיינורד תהנה מהכסף שהיא תרוויח בליגת האלופות. בשביל הסטנדרטים שלה היא תרוויח הרבה, אבל אייאקס עומדת כנראה לסגור דיל נוסף של איזה שלושים מיליון יורו. כך שמבחינת צמצום הפער אני לא ממש חושש. אם פיינורד באמת רוצה לעשות צעדים היא צריכה לשחק איזה 4-5 עונות ברצף בליגת הכסף האירופאית. שוב, קלאסן לבד כבר יכניס יותר כסף לקופת אייאקס מאשר פיינורד, תרוויח באירופה.