הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקן מצוין.

אחת ההחתמות שיותר אהבתי בשנים האחרונות בפרמיירליג.

2. Ajax Amsterdam Member

הפערים בין אייאקס פ.סוו ושאר הליגה רק הולכים וגדלים,זו באמת אחת העונות הכי מוזרות שראיתי פשוט אין תחורות,אפילו פיינורד נראו מולנו כמו ילדים מפוחדים.
    אולי הצלחה של אייאקס ופ.ס.וו באירופה תוביל לעלייה ברמה של הליגה. אבל באופן כללי רוב הקבוצות רק מדרדרות.
    רק ונלו נראים כמו משהו נחמד העונה

3. Ajax Amsterdam Member

7-1 פנטסטי לאייאקס על אקסלסיור
    רק שטוונטה מודל איינדהובן לא מפסיקה לנצח

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נוטה לחכות עם דעתי לגבי הליגה. לפ.ס.וו ואייאקס יש העונה קבוצות טובות. הם העלו את הרמה שלהן. לדעתי פיינורד נשארה פחות או יותר אותו דבר. הבעיה היא בעיקר בקבוצות ה-subtop כמו שאומרים פה. ויטסה, אוטרכט, היירנביין וכמובן AZ. הן נחלשו.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

תגידו בשנה האחרונה יצא להולנד לשחק נגד נבחרות שהן לא צרפת?

6. cheddar Member

באבל עם התספורת המזעזעת באירופה
    פנדל מוזר , השחקן לא ראה אותו ולא נכנס בו בכוונה

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הירואי ומרגש. מלחמת עולם נגד גרמניה אול אובר אגן.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

AFCA אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי שצרפת תתחיל להפסיד יותר משחקים. דשאן מאמן פחדן א-לה מוריניו. הפאננקה של ממפיס בסוף מתאים להם. משחק נהדר של כולם.

תיקו בגרמניה ואנחנו גומרים בראשות הבית ונוכל לשלוח את הגרמנים לדרג ב'. וואו */aaa021

9. Ajax Amsterdam Member

גם אם לא נעלה,תחושה של רנסאנס(כמו שיעקבע כתב בכתבה היום).
    שאנחנו חוזרים זה במלוא הכח

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, הגרמנים כבר ירדו. משחק אחד, ההפרש בינינו 5 נק'. מדהים!!!

kraz11 אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2018/11/16/internacional/1542405842_893622_1542405928_noticia_normal.Xxx

הולנד עושה כיף. פספסה שני טורנירים גדולים ברציפות ועדיין אני חושב שזה לא רק זה אלא הצורה, במשחק נגד צרפת למשל ראינו אותה מפסידה 4:0 וזה הרגיש ממש כמו בוגרים נגד ילדים ושאלה בכתום מתפללים שהמשחק יסתיים, ואני רואה במשחק אתמול משהו שמהווה תקווה גדולה לגבי הדור הזה. צרפת קצת שבעה אחרי המונדיאל וזה טבעי וגם בגביע העולמי היו לה דקות של כלום, ועדיין, סוללת כוכבים מרשימה כזו בסגל בדרך-כלל מספיקה כדי לנצח גם בהילוך שני. אני חושב שזה המשחק שצריך לקחת את הולנד ברצינות - יותר ממשחק ידידות גדול נגד פורטוגל או שלישייה נגד גרמניה המתדרדרת, ונחכה לראות מה יקרה כשהציפיות יעלו. יש חבר'ה צעירים שכל העתיד לפניהם, ילדים זה שמחה, ומצד שני דפאיי הוא ממש תופעה, שחקן שאוהדי מנצ'סטר יונייטד בקושי זוכרים. מעניין מה חושב לעצמו ואן-חאל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    מבחינתי אנחנו רק בתחילת הקאמבק. אתמול דובר לא פעם שלמעשה עוד אין לנו כלום. אני חושב שכולם יודעים את זה פה.

אנחנו היינו מספר שנים בקבר ועכשיו יש תקווה לעתיד יותר טוב. לנצח את גרמניה וצרפת על האפס זה פשוט הישג בשביל השחקנים האלה. לא, אנחנו עדיין לא מועמדים לזכות בשום תואר, אבל ההרגשה פה בהולנד היא עכשיו שלפחות בטורניר הבא נהיה שם. ליותר מזה גם לא צריך לצפות.

בעזרת 2-3 צעירים מבטיחים מישהו כמו ויינלאנדום סוף סוף לוקח פיקוד. עם הצמד פרנקי דה יונג את מארטן דה רוהן הבחור מרגיש נהדר. ממפיס דפאיי סוף סוף נראה כמו השחקן שכולם ציפו לראות פה. ההגנה נראית הרבה יותר טובה. אז נכון שגרמניה הגיעה למספר הזדמנויות גדולות במשחקה באמסטרדם, אבל בסוף כן שמרנו על רשת נקייה. אתמול צרפת לא קיבלה למעשה שום הזדמנות אמיתית.

עם הרבה התלהבות (ראית את דומפריס אתמול?) הנבחרת גם מוכנה לעבוד אחד בשביל השני. צרפת שהגיעה אתמול לרוטרדם פצועה ושבעה לא קיבלה שום הזדמנות. בשביל אלופת העולם עם כל כך הרבה שחקנים מצוינים גם כמה פציעות לא אמורה לשנות הרבה. יש למדינה הזאת עומק רציני ביותר, אבל עם מאמן כל כך עלוב טוב שממפיס השפיל בסוף את לוריס עם בעיטת פננקה שאפילו לא היתה מושלמת...

בעוד יומיים נראה מה נוכל לעשות בגרמניה. ברור לי שהשכנים שלי רוצים נקמה. אני מעריך שהם לחלוטין לא מרוצים מהירידה לדרג השני. אז אוקיי צרפת אלופת העולם, אבל לסיים את הבית הזו אחרי הולנד? מדינה שכבר ארבע שנים לא הופיעה בטורניר גדול? אני חושב שהגרמני הממוצע די מרגיש מושפל מזה.

אז להולנד עוד דרך ארוכה, אבל עם מתהייס דה ליכט, פרנקי דה יונג, דנזל דומפריס, מארטן דה רוהן וחבריהם להולנד יש שוב סיבות לחלום...

AFCA אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

שאלה על וינאלדום. אני שם לב שזה כבר משחק שני ברציפות שהוא כובש, זאת לעומת ליברפול ששם הוא אפילו לא מאיים על השער. האמת שלא ראיתי את המשחקים האחרונים של הולנד, האם ג'ורג'יניו משחק שם בתפקיד יותר התקפי מאשר בליברפול?

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    היות שאני לא מסתכל למשחקים של ליברפול קשה לי לענות על השאלה שלך. מה שאני כן יכול לעשות זה לתאר לך את ויינאלדום כשחקן שבעבר סומן ככשרון עם יכולת התקפית טובה. הקטע הוא שבדקתי עכשיו בויקיפדיה ודי נדהמתי מהסטטיסטיקה היבשה שלו. בפיינורד 111 משחקים עם 23 שערים. בפ.ס.וו 109 משחקים ו-40 שערים. אז אולי הוא פחות התקפי מאשר חשבתי?

בכל מקרה כרגע נראה שקומאן מצא נוסחה שבה ג'יורג'יניו משחק בעמדה קדמית ומאחוריו יש את מארטן דה רוהן כמטאטא ופרנקי דה יונג שלמעשה מקשר בין ההגנה להתקפה. אתמול ראיתי את ויינאלדום במשחק היסטורי מבחינתו. הוא היה מצוין דבר שבאמת לא ראיתי כבר הרבה שנים ממנו. גם מול גרמניה הוא היה מצוין.

ביום שני נראה אם אוראנייה יכולה לזכות בראשות הבית בגומלין עם הגרמנים. תיקו מספיק בשביל לזכות בראשות הבית...

15. alexshw Member

ברור לכם שזו העונה האחרונה של דה ליכט ודה יונג באיאקס.