הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. גלצ Member

תכלס האליפות הגיעה לכם יותר.
    שנה הבאה תהיו בבתים אוטומטית?

2. Ajax Amsterdam Member

לא אבל נצטרך לעבור סיבוב אחד בתקווה לקבל איזה באטה בוריסוב

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

גלצ אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הנקודות של אייאקס ישתקפו רק בעונת 20-21 (אז באמת האלופה תהיה אוטמטית בבתים).

גלצ ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

אני חושב שהעונה הזאת מוסיפה המון יוקרה שהייתה חסרה לאייאקס (המון יוקרה אירופאית).

אבל מתי לעזאזל לקחנו דאבל? לא זוכר דבר כזה המון זמן, אייאקס צריכה לנצל את זה בשביל לטאטא את פ.ס.וו ופיינורד מתחת לשטיח.

אני חושב שגם בהולנד יותר יראים מאיתנו מאשר עם השושלת של דה בור

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

AFCA אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האליפות שבדרך כן אומרת סיבוב אחד של מוקדמות במסלול היותר קל.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  6. Andrei Kanchelskis Member

אחרי שיברון הלב מלפני ארבעה ימים אין ספק שהדאבל הזה הוא פיצוי גדול מאוד וסיום מתוק לעונה גדולה אך יחד עם זאת גם מאוד טרגית.

אליפות ראשונה אחרי 5 שנים,דאבל ראשון אחרי 17 שנה(!),ומעל הכל- חצי גמר אלופות ראשון מיזה 22 שנה! ללא ספק עונה של פעם בדור...

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/19
    de Middenweg, Jefecito ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. ארז כהן Piet van Reenen

מזל טוב לאייאקס אמסטרדם על הדאבל
    נ.ב ברכות ללאסינה טראורה על הופעת הבכורה הרשמית הקצרה באייאקס(נכנס בדקה ה-89)

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, ואן פרסי פרש היום רשמית. הוא לא ישחק במשחק החוץ האחרון.

היה מבחינתי שחקן עם הרבה כשרון, אבל לדעתי הוא ידורג בסוף אחרי סניידר ואריאן רובן. ראיתי בשנים האחרונות שחקן שבאמת התבגר. צנוע ומוכן להודות בטעויות שלו. לצערי אין לו כרגע מחליף בכדורגל ההולנדי וזה אחד הדברים שבאמת מדאיגים.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריירה דיי מפוספסת בגדול. בפיק שהיה בו אני יכול להעיד שלא ראיתי שחקן טוב ממנו בארסנל מלבד הנרי. לא לפני ולא אחרי.

בנבחרת הוא תמיד היה חלש ואפילו מחריד למעט הנגיחה המפורסמת מול ספרד (להבדיל מרובן וסניידר).

10. alexshw Member

עדיין מעטים רשומים בלעדית על אליפות פרמייר ליג. זה כמו קנטונה ב - 1996 בערך. הוא גם רשום בלעדית על מקום שלישי של ארסנל ב - 2011/12. דחה את הבלוף של ונגר עוד קצת.
    כל שחקן שסבל מהרבה פציעות יכול להרגיש מפוספס.

11. AFCA Member

הטראומה של רביעי לא תעזוב אותנו עוד הרבה, הרבה זמן. אבל דווקא לראות את הקבוצה הזאת במשחק בית אחרון העונה, חוזרת מפיגור, מנצחת ובעיקר את החגיגות הגדולות בסוף עם הקהל גרם לי קצת לעכל את מה שראינו כל העונה הזאת, כולל ברביעי. כמו שהימאי בבנג'מין באטן אמר, שזה מגיע לסוף צריך לשחרר, והעונה הכי מדהימה שחוויתי כאוהד אייאקס מגיעה לסוף. החגיגות בסוף סוף סוף הצליחו לשחרר לי כמה דמעות שהיו תקועות בגרון עוד מאז רביעי, שילוב של שמחה על כל החוויות של העונה הזאת ועצב על תחושת פספוס שלא תעזוב.

בתקווה לעוד עונות כאלה ותודה ענקית לכל מי שהיה שותף.

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, מצחיק אותי שאת יום רביעי כבר "שכחתי". חבר'ה, הגענו לחצי גמר טורניר שהיה אמור להיות גדול עלינו. חצי גמר ליגת אלופות. הפסדנו בצורה כואבת ביותר, אבל היום הרגשתי הרבה יותר מתח מאשר לפני מספר ימים. הפתיחה היתה נוראית ואחרי חצי דקה מהפתיחה חששתי מאיבוד האליפות. השחקנים הראו היום אופי, אופי שראינו גם בהרבה מאד פעמים העונה באירופה. הנטלאר השווה, דוני כבש בזמן קריטי ומתי שהיה צריך אוטרכט החטיאה...

אמרתי את זה כבר אחרי דרמת טוטנהאם ואגיד זאת שוב. אני שמח שלא הפסדנו ככה בגמר...בכלל, לדעתי ליברפול היתה גדולה עלינו, אבל זה כרגע לא רלוונטי. בכל זאת, מעדיף להפסיד בחצי הגמר ליאן, טובי, כריסטיאן, ודאבינסון מאשר לראות את סלאח וויינאלדום חוגגים על חשבוננו.....

יום רביעי בערב הוא למעשה ערב לפרוטוקול. הפרש השערים הוא פלוס 14 וכולי תקווה שאייאקס עוד תנסה לשבור את שיא הכיבושים לעונה. לך תדעו. שביעייה נגד דה חראפשחאפ ואנחנו משווים את השיא....

13. alexshw Member

בסופו של דבר שחזור השגים מדויק של הדאבליסטית ההולנדית הקודמת.
    עשיתם עונה גדולה ועם כל הכבוד עכשיו לא 94-96. בכל זאת אתם לא גדולים כמו אז בהרכב שלכם. אבל זה היה הכי קרוב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"מונדו דפורטיבו" מדווח בספרד שיש סיכוי שליברפול מתכוונת להכנס למרוץ כדי להחתים את דה ליכט. ההערכה בספרד היא שאייאקס רוצה לראות מינימום 85 מיליון אירו דבר שמבחינתי מאד ריאלי במציאות של היום.

לדעתי יהיה כדאי למתייס להצטרף לקבוצה איפה שהוא יכול לחבור לוירג'יל ואן דייק. בצורה הזאת גם נבחרת הולנד תהנה מזה. אני בהחלט מקווה ש"מונדו דפורטיבו" מדייקת בנושא.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטלחרף בא הבוקר עם פצצה. אייאקס מעוניינת בסטיבן ברחוויין.....הקיצוני של פ.ס.וו שיחק בצעירותו בנוער שלנו. אני לא מאמין שזה רצוי לשלם איזה 40 מיליון אירו בשביל שחקן מהליגה ההולנדית, אבל כשרואים את התגובות של אוהדי פ.ס.וו אני נהנה מכל רגע. הם שכחו שניק וירחייפר עבר לפני שנה ישירות מאייאקס אליהם. אני עוד זוכר איך פ.ס.וו קנו בשנות השמונים של המאה הקודמת את כל כוכבי אייאקס שאחר כך לקחו ב-1988 את גביע אירופה. מבחינה זו יהיה נחמד לראות את ברחוויין במדים שלנו. בכל זאת אני לא חושב שזה כדאי כי אם עסקה שכזאת תעלה בעתיד גם את המחירים של שחקנים מקבוצות אחרות. זה לא כדאי, אבל תנו לאוהדי פ.ס.וו להתעצבן קצת...

AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 3, אורחים: 91)

1. Andrei Kanchelskis