הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

כתבה מוואלה! ספורט, ברצלונה תוקפת: "הבעיה של דה ליכט היא ענווה וצניעות"

ברצלונה תוקפת: "הבעיה של דה ליכט היא ענווה וצניעות" - וואלה! ספורט

אחת הבעיות שלי עם ברצלונה וריאל מדריד שאלו קבוצות ואוהדים שחושבים שכולם מתחננים לשחק אצלם, ושהם המציאו את הכדורגל.

שלא יבחר בבארסה לא הכל מגיע לה(ראיולה זבל בלי קשר), אישית אם הוא יעזוב והוא יעזוב הייתי רוצה שהוא יהיה בליברפול.
    אבל שיעשה מה שטוב לאייאקס ולהולנד בלי להתחשב במטומטמים מבארסה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. סמואל אטו Member

תקן אותי אם אני טועה, אבל זה טור דעה ולא תגובה רשמית של המועדון.
    בכל מקרה, בתור אוהד ברצלונה אני לא מסכים בכלל שדה ליכט עושה משהו לא בסדר. הוא כוכב על ויש לו הצעות טובות יותר, אין מה לעשות.
    הבעייתיות פה היא יותר בעובדה שבארסה לא באמת צריכה בלם ושהם לא רוצים לשלם לדה ליכט יותר ממה שדה יונג מרוויח.

אגב, אני כן מסכים שאם דה ליכט בחר בראיולה כסוכנו זה מעיד על משהו לא חיובי.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. Ajax Amsterdam Member

לפי מה שהבנתי כמו טור דעה בישראל היום, אבל אם אני טןעה אשמח שתתקן אותי :)

מסכים איתך המאפיונר האיטלקי זו בחירה בעייתית

4. SaSa Member

זו לא הפעם הראשונה שראיולה מחזיק בביצים מועדונים גדולים וממקסם את התנאים שמקבלים המיוצגים שלו. ובעיני זה תפקידו של סוכן כדורגל.

5. סיונרה Member

תפקידו למקסם את התנאים שיקבלו המיוצגים שלו לאורך כל הקריירה, שזה אומר להמליץ לו על המהלך הכי טוב לטווח הארוך ולא לטווח הקצר. הסוכנים של בייל לדוגמא ניסו לדחוף אותו לצאת מטוטנהאם בקיץ שלפני עונת השיא שלו, כנראה שבמצב כזה הוא היה מרוויח לאורך הקריירה הרבה פחות כסף. מבחינתו, מזל שלא שיחררו אותו.

6. alexshw Member

יש כל מיני גישות אצל סוכנים. ראיולה לדעתי אחד שכל הזמן חושב לטווח קצר ואיך לגזור את הקופון ולא מה יקרה עם המיוצג בעתיד.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שלחלוטין לא מזיז לי איפה ישחק דה ליכט בעונה הבאה. כל עוד קבוצתו הבאה תשלם מינימום שמונים מיליון אירו אז מצדי שישחק בחו"ל איפה שהוא רוצה.

מקצועית לדעתי בכלל לא כדאי לו לשחק בברצלונה. מבחינה שיטת משחק ברור שהוא מתאים, אבל שחקן הרכב הוא לא יהיה. פיקה, אומטיטי, לנגלן. ורמהלן עוד מסתובב שם, וגם הצעיר המוכשר טובידו. מתהייס בן 19 ופשוט צריך לשחק כמה שיותר.

פריס סן זרמן. שם הבעיה היא הליגה הצרפתית. למרות שהיא בהחלט יותר טובה מההולנדית, האליפות שם למעשה כבר סגורה. בארהדיביסי יש יותר תחרות מאשר בצרפת...מבחינת דקות ברור לי שדה ליכט יקבל יותר דקות. הבנתי אתמול שהקטארים מוכנים לשלם 100 מיליון אירו משכורת לחמש שנים. בהולנד ציינו שברצלונה לא תשלם לו סכום שכזה. שם זה מקסימום 14 מיליון אירו לעונה.

זה החלק המקצועי. עכשיו כל השטויות מסביב. אין מה לעשות, האיש מאפיונר, אבל ראיולה פותח דלתות. הוא נכס לשחקנים הכי טובים שיש, לא לכשרונות צעירים. אז דה ליכט רק בן 19, אבל הוא כבר לא נחשב לכשרון עולה. הוא שחקן עם קבלות. בשביל שחקן שכזה ראיולה באמת עוזר נהדר.

ברצלונה כמו ריאל קבוצות שבסה"כ עדיף שלא יגידו דבר על יהירות וכל מיני שטויות כאלו. בעולם מתוקן עם כללי כלכליים אמיתים וללא פוליטיקה מושחתת, הכדורגל הספרדי כבר היה היסטוריה. בטח במתכון הנוכחי. מה שקרה שם, ועדיין קורה מבחינה כלכלית כבר לא מצחיק. אני לא רוצה לחזור על כל הסיפור, אבל האיחוד האירופאי הציל את הבנקים בספרד מפשיטת רגל בשעה שאלה לא עשו דבר כדי לעצור את הגרעון של חמש מיליארד אירו של הקבוצות הספרדיות. אז עדיף שבברצלונה לא יתחילו עם שטויות שבכלל לא מבוססות. דה ליכט הוא בחור נהדר, רציני עם ביקורת עצמית אדירה. זה שראיולה חתיכת חרא זה דבר אחד, אבל ההתקפה על השחקן פשוט גועל נפש.

אני מעריך שדה ליכט ישחק בסוף בפריס.

8. סמואל אטו Member

איזה דלתות הוא עוזר לפתוח? דה ליכט כבר בגיל 19 הוא אחד הבלמים הטובים בעולם, הוא יכול ללכת לאיזה מועדון שהוא רוצה גם אם אני הייתי הסוכן שלו. יותר מזה, סיטי פסלו אותו לחלוטין בגלל שהוא עובד עם ראיולה.
    אני חושב שהיתרון של ראיולה הוא בכך שהוא "ממזר" שדורש הסכמים כבדים עבור הלקוח שלו ועצמו. וכן, זה קצת מוזר שבחור "נהדר" יקח לעצמו סוכן כמו ראיולה כששאר הקליינטים שלו הם בדר"כ דושבאגים מדופלמים.

Ajacied ו-AFCA אוהבים את זה.
  9. SaSa Member

ורמאלן לא ישאר וטודיבו יושאל לקבוצה אחרת.
    עדין קיימת האפשרות שאומטיטי ימכר (טעות ענקית).
    דווקא בפסז' יש יותר שחקנים על העמדה שלו (סילבה, קימפמבה, קהרר ומרקיניוס) גם השניים האחרונים מוסטים לפעמים לעמדות אחרות.

בארסה וריאל שני מועדונים יהירים שחושבים שכל שחקן בעולם רוצה וצריך לשחק אצלם. הם לא יבחלו באמצעים כדי להשיג מה שהם רוצים.
    כרגע דה ליכט קרוב יותר לפריס ולכן אנחנו רואים כתבות שמנסות להשחיר את השחקן (בדיוק כמו שקרה עם דה יונג כשחשבו שהוא בדרך לפריס)
    הדוגמא הכי טובה מהתקופה האחרונה זה קוטיניו שעשה סוג של שביתה איטלקית בליברפול כדי לעבור לבארסה, וברור שזה לא היה רעיון שלו.

10. itzik.miro Member

הקבוצה הכי טובה לדה ליכט זו יובנטוס. שנה ראדונה הסתגלות ולאחר מכן הוא יורש את קייליני אבל אני לא חושב שהוא יגיע לטורינו וחבל. בעיקר עבורנו.

11. alexshw Member

אפלאי חזר לאיינדהובן

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפלאיי בחזרה לפ.ס.וו? אין צורך בפאניקה. מאז שעזב את איינדהובן לפני שמונה שנים הוא שיחק בסה"כ כמאה משחקים. זה בפרוש מעט מאד. הבחור סבל מאינספור פציעות. בנתיים אני לא חושש מההחתמה הזאת.

13. Ajacied Member

בעונה החולפת נראה לי הוא לא שיחק אפילו משחק רשמי אחד.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק, לא צריך להכנס לפאניקה. ידיעה אחרת, הסיטי קונה בחזרה את אנחליניו...המגן השמאלי חוזר לאנגליה. מדברים על סכום של סביב ה-12 מיליון אירו.

15. alexshw Member

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 78)

1. Andrei Kanchelskis