הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דולברג עובר לניס תמורות 25 מיליון אירו (20 מיליון העברה ועוד 5 מיליון בבונוסים).

מהלך טוב של אייאקס. עכשיו חלוץ טוב בכלל יכול לשדרג את הקבוצה הזו.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

de Middenweg ו-AFCA אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    מסכים איתך, אבל יש לי הרגשה שטן האח יסתפק בטאדיץ' והצייד. שום שחקן יצטרף. במקרה הכי גרוע יש את לאסינה טראורה החלוץ הפותח של הצעירה.

3. ארז כהן Piet van Reenen

כמה זמן יקח עד שטן האח יבין שבלינד ומארין הם שתי כוסיות שלא יכולים לשחק באמצע.
    הם גרועים ברמות.
    מגיעים להגנה של אייאקס בקלות בגלל ששניהם משחקים כמו נקבות.
    אפילו פס מדויק הם לא יודעים לתת.
    די טן האח תעיף אותם כבר

4. Ajax Amsterdam Member

האמת שגם אני מתחיל לאבד סבלנות לגבי מרין

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

5. Ajax Amsterdam Member

גם הוא נותן לקפריסאים להרביץ

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

6. Ajax Amsterdam Member

הרכות בלי מתקבלת על הדעת דיי אתם בלי דה ליכט ודה יונג

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק ביזיון. אייאקס משחקת בצורה שאני מכיר מהארץ. "יהיה בסדר". פשוט לא מקובל עליי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מרין וואו איזה נפילה. וליסאנרו בחיים לא בלם. איזה משחק נוראי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

גם המאפיונר הספרדי הזה לא הוסיף, אבל ביזיון אין מה להגיד

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוץ מאוננה כולם צריכים לקבל על הראש. טן האח צריך להפסיק עם ההרכב הזה. זה לא עובד. זייך, נרס, וטאלייפיקו לחלוטין לא בכושר. כנראה חזרו מוקדם מדי מהחופש.

להמשיך?
    פלטמן אסון. לא בלם. חוסר שקט נוראי איתו. ליסנדרו מרטינז? אחלה שחקן, אבל לא בלם. נמוך מדי. בלינד? צריך לחזור להגנה. מארין? לספסל ומהר. מאזראווי? כנ"ל.

לאייאקס יש מספיק כסף בשביל להביא חלוץ אמיתי. טאדיץ' בשפיץ זה טוב נגד קבוצות יותר טובות מאיתנו. לא מול אחד עשרה קונוסים שמשחקים כדור יד.

יש לי מספיק סבלנות ובהחלט לא הסכמתי עם ארז כהן, אבל אחרי המשחק הזה גם לי נמאס. צריך לשנות משהו. אלברז צריך במהרה להיות חלק פעיל ובלינד צריך לרדת אחורה. מצטער בשביל מרטינז, אבל צריך שינוי.

מילה אחרונה על אפועל. קבוצת חובבנים, לא יותר. אייאקס ירדה הערב לרמה מאד נמוכה. מבחינתי בעיה שלא כבשנו, אבל הגיע הזמן שבגומלין שחקני אייאקס האמיתיים יופיעו. הערב ראיתי את התאומים החלשים של השחקנים....

Ajax Amsterdam, AFCA ו-Ajacied אוהבים את זה.
  11. ארז כהן Piet van Reenen

משחק גרוע מאוד של אייאקס.
    טן האח חייב לצאת מהקיבעון שלו.
    נראה שהוא תמיד בא עם חילופים מהבית.
    יש לו תמיד איזה נטיה לחשוב שהונטלאר ישנה את המצב וזה ממש לא נכון.
    הונטלאר כבר אחרי השיא,לליגה הוא יכול להיות בסדר.
    הבעיה היא באמצע ובמרכז הגנה.
    טן האח צריך לחשוב מי הוא שם באמצע עם ון דה בייק.(בלינד ומרין פשוט גרועים).
    מרטינז שחקן טוב אבל הוא לא יכול להיות בלם בגלל הגובה שלו.
    בלי שום קשר השלישיה הקדמית שלנו עדיין לא בכושר.
    אני חוזר ואומר השינוי ביכולת יגיע כמו שהיה ב2017 עם מציאת השלישה הטובה והנכונה באמצע.
    ב2017 בוס הבין אחרי רוסטוב שגודלי רידוולד באזור לא יכול לעבוד באמצע. ברגע ששינה והכניס את שיונה וזייך הקבוצה שיחקה נהדר והגיעה עד לגמר הליגה האירופית.

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

אייקס לא כבשה לראשונה מזה 26 משחקים ברציפות (בעונה שעברה מאז הפלייאוף - כבשה בכל המשחקים בצ'מפיונס), וקיבלה שבעה צהובים שזה הכי הרבה לחובתה מאז 2012.
    למען האמת אני די מודאג מהתיקו הזה. אמנם אנחנו רק באוגוסט אבל בשנה שעברה כבר בשלב הזה אייקס נראתה נפלא. ההולנדים מתמודדים הפעם עם סיפור אחר לגמרי, זה כביכול ליגת האלופות וההמנון המצמרר אבל הפעם הם לא במשבצת של הקבוצה המתלהבת שרצה בלי סוף ויכולה להפתיע כאנדרדוג, אלא זו שהעלתה את הרף - בדיוק כפי שאמר טן האח, ומול יש קבוצה שאפתנית ואגרסיבית כמו אפועל ניקוסיה. זה יותר משחק בליגה ההולנדית בו אייקס צריכה לשבור בונקר.
    לא זוכר משחק של אייקס בשנה האחרונה שלא היה בו מהלך אחד של כדורגל עד הכניסה של קלאס יאן הונטלאר. ברור לי שבגומלין זה יהיה אחרת אבל שער של היריבה משום מקום וזו בעייה.

13. ארז כהן Piet van Reenen

ההרכב שלי למשחק הגומלין מול אפועל ניקוסיה:
    אוננה, ולטמן אלברז,שחורס,טאליפיקו מרטינז(קשר אחורי),ון דה בייק, זייך, פרומס, טאדיץ ונרס.
    כמובן בהנחה שכולם כשירים.
    אם עדיין היכולת לא תהיה טובה אוברמרס יהיה חייב לשקול חיזוק בעיקר לעמדת מרכז השדה.
    אפשרות נוספת בלינד ושחורס בלמים, אלברז עולה לקישור, זייך חוזר לעמדה שלו, ופרומס לספסל.

14. alexshw Member

חושב שלאיאקס כדאי ללכת על אולמו בכל מקרה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito מביא משהו מאד מעניין.
    לפני עונה אייאקס הגיעה משום מקום, הלהיבה בעיקר באביב ונראתה כקבוצה שהרבה רוצים לראות. איבדנו שלישייה מאד חשובה ועכשיו אנחנו גם צריכים זמן שאין לנו.

טן האח מנסה דברים מסויימים ואני מבין שהוא לא משנה דברים אחרי משחק אחד, אבל לי יש הרגשה שלמרות הסגל הרחב הקבוצה צריכה חיזוק.

אתמול אחרי המשחק דיברו על משהו שלדעתי מהווה בעיה. @ארז כהן , הזכירו פה בהולנד את העניין עם בלינד ומארין. דיילי יכול בהחלט לחזור אחורה, אבל מרטינז לא אופציה בקישור. למרות שבאירופה גובהו בהחלט בעיה, הוא אולי כרגע השחקן הכי טוב שלנו. בלינד שמאלי ולא חכם לשחק עם שני בלמים עם רגל שמאל חזקה. זה אומר שככל הנראה הניסוי עם דיילי ימשך.

מארין. מאד מתקשה. האם הוא יצליח בהמשך כן למצוא את עצמו? מה האלטרנטיבה? מאזראווי פותח את העונה בצורה חלשה. לא הפתעה, את זה ראינו גם לפני שנה. יש עוד שחקנים שמועמדים לשחק בקישור? אייטינג פצוע. האם חראפנברח יקבל דקות? האם צריך אולי חיזוק...?

אני מעריך שאחרי המשחק מול אפועל דברים יכולים להשתנות. אם נעלה לליגת האלופות יש עוד מספר ימים לחלון ההעברות. בסגל הנוכחי אנחנו לדעתי נספוג תבוסות גם בגלל חוסר הגובה בקבוצה. פלטמן במרטינז ביחד באמצע ההגנה אולי טוב מול אמן, לא באירופה. אני באמת מקווה שאלברז יקבל במהרה את המושכות. @ארז כהן , המכסיקני עדיין לא פותח בהרכב משום שהוא התחיל את ההכנות באייאקס באיחור רב.

מה יקרה אם נעוף מליגת האלופות? אז לבטח לא יגיע איש. אני מקווה שלא יקרה לנו בשבוע הבא פנצ'ר וכן נשחק בשלב הבתים של ליגת האלופות. ניקוסיה קבוצה חלשה. אם אנחנו נשחק כמו בקפריסין אנחנו עלולים להסתבך, אבל ביום רגיל נעבור אותם. @alexshw , אשמח אם אולמו יצטרף, אבל כמו שאמרתי, לא מצפה לשום שינוי בימים הקרובים.