הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. AJAX1900 Guest

שי, אתה מדבר שטויות ובערימות.

מצד אחד אתה אומר לי אל תכעס על טן האח בגלל מה שהוא עושה שנה שעברה

ומצד שני אתה אומר לי תכעס על זייך טאדיך וון דה בייק.

לפי התאוריה שלך גם עליהם אני לא צריך לכעוס כי הם הביאו אותנו להישג שנה שעברה.

וגם השנה הם סוחבים אותנו.

ובלי שום קשר הם היו היום הרבה יותר טובים ממרטינז והונטלאר.

על הונטלאר וסיאם דה יונג אני לא כועס. אני כועס על המאמן המטומטם שנותן להם לשחק.

מה הם עשו בדיוק שמגיע להם לשחק?????

אני פשוט המום ממך

על שני הליצנים האלה אתה מגן. ותוקף את השחקנים הכי חשובים וטובים שיש לאייאקס.

אין לך שחקנים יותר טובים מהם.

שי, יש לי הרגשה שגם אם המאמן שאתה כל כך מהלל אותו יחליט באמצע המשחק לעשות חילוף ולהכניס את אחד האוהדים

לכר הדשא במקום זייך לדוגמא אתה תגיד אמן.

ואם אתה חושב שמרטינז זה פרנקי דה יונג אז אתה באמת בבעיה קשה.

מרטינז שחקן טוב(היום היה הכי חלש באייאקס יחד עם הונטלאר) אבל הוא לעולם לא יהיה פרנקי.

לוקה ביכולת הטכנית להניע את הקבוצה הקדימה., מוסר הרבה אחורה ולרוחב.

דבר אחרון טן האח אמר היום אחרי המשחק שאייאקס מתעלמים מהעקרונות שלה.

איזו אמירה מטומטמת. אתה אדוני המאמן מתעלם מהעקרונות של אייאקס

העקרונות של אייאקס זה משחק תוסס התקפי מהיר עם שחקנים צעירים.

לתת להונטלאר ודה יונג לשחק זה הכי נוגד את העקרונות האלו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@AFCA
    כעיקרון טן האח לא נקי מטעויות, אבל אנחנו נמשיך אחרי המחזור הזה גם להוביל את הטבלה. פברואר באירופה כבר הבטחנו וברור שגם אני מעדיף לשחק בליגת האלופות מאשר באירופאית.

חוץ מזה ניסוח מצוין. בוא נקווה שנצליח לשרוד עכשיו ושנוכל לצאת בשקט לפגרה. בסה"כ זה הפסד אחד, אבל כמו תמיד אצלנו הוא מגיע בזמן לא טוב...

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@AJAX1900
    אתה מעייף בצורה רצינית, ולא מהיום הזה. הפסדנו משחק ליגה בודד. וואלה, הלכה האליפות...

כבר חודשים שאתה יורד בצורה שיטתית על טן האח. ולמה? התוצאות מצוינות. כן, עד למשחק הזה. עכשיו צריך להכנס לפאניקה?

לא, ליסנדרו מרטינז לא פרנקי דה יונג. וואלה. אני רק אומר שטן האח הצליח מעל למצופה. הוא מצא פתרונות לעזיבת דה ליכט ופרנקי דה יונג. הקבוצה כבר כבשה כמעט חמישים שערים ועדיין אין פגרת חורף! לפני שנה התפרקנו באיינדהובן ובדה קויפ. אם אתה רוצה או לא, אייאקס כמעט הגיע לגמר האלופות ולקחה דאבל מקומי. וזה עם מאמן שאין לו מושג. הכדורגל גם נורא, נכון?

הנטלאר וסים דה יונג ליצנים? למה? כי הם תרמו רבות לאייאקס בעבר? אני לא מגן עליהם, אומר לך שבינואר טן האח ואוברמרס יצטרכו להגיע להחלטה אמיתית לגבי הצמד, אבל השניים שיחקו היום בגלל שיש לנו פציעות.

אני יכול להמם אותך, אבל אני לא נכנס לפאניקה. אתה יורה לכל הכיוונים ואין לי באמת מושג למה. הפסדנו משחק ליגה אחד. לא קרה אסון.

Ajacied, AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

הפסדים שקורים ואני מקבל אותו בהבנה כי לא היינו טובים היום (וגם 3 שחקני אגף נפצעו באהלן אהלן). אני כן מסכים שטן האח חייב לדעת להשתמש באלברז ומרין כמו שעומר ציין.

אייאקס הוכיחה לי העונה וגם עונה שעברה שמהפסדים הם יודעים לצאת. משחק חשוב בשלישי. מקווה שנעשה את העבודה וגם אם לא הקבוצה הזאת עושה בשנה וחצי האחרונות מעל ומעבר.

AFCA ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה משפט אחרון דרור. אפילו אם נפסיד נגד ולנסיה זה יהיה מאד מתסכל, אבל בכל מקרה נמשיך בפברואר באירופה. העונה הזאת לא נגמרה היום. בסך הכל יש דברים שצריך לתקן, אבל ראינו העונה גם כבר משחקים נהדרים. לא צריך להיות חזירים, באיינדהובן ורוטרדם רק מקנאים בנו עכשיו...

יש לנו עוד 4 משחקים לשחק עד לפגרת החורף. ולנסיה, א.ז אלקמאר, טלסטאר בגביע (בחוץ), אדו (בבית). עוד טיפת מאמץ וקצת חופש...בסיבוב השני הכל עוד פתוח, לטוב או לרע.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

א.ז אלקמאר צמצמה את הפער לשלוש נקודות. ניצחו בקלות בחוץ את פק זוולה, 3-0. פ.ס.וו התאוששה בבית עם 5-0 על פורטונה סיטארד.

בשבוע הבא מארחת א.ז ככל הנראה את אייאקס באלקמאר עם או בלי קהל. פ.ס.וו יוצאת לרוטרדם בשביל להתמודד עם פיינורד.

7. Andrei Kanchelskis Member

קצת מצחיק שכרגע אלקמאר היא היחידה שבאמת מסכנת את אייאקס, מעניין אם יהיו להם את הכוחות לכרות תיגר עד הסוף...

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, העתיד כבר יספר לנו...מבחינתי שם המשחק הוא בעיקר פציעות. פ.ס.וו התחילו להתמוטט ברגע שהחוד שלהם היה פצוע. אייאקס מפסידה לאחר שגם היא התחילה לסבול מפציעות. א.ז כבר איבדה לכל העונה את הבלם היווני שלה חצידיאקוס, אם תאבד למספר משחקים איש או שניים מההתקפה גם היא תאבד גובה...

לדעתי גם הפסד אפשרי של אייאקס בשבוע הבא לא יהיה קריטי. מרוץ האליפות יפתח אז לגמרי מחדש, אבל יהיה אז עוד סיבוב שלם לקחת אליפות. בהולנד דיברו בשבועות האחרונים יותר מדי על זה שהצלחת כבר הגיעה לאמסטרדם וזה היה שטויות. יש עוד 19 משחקים לשחק. זה המון וזה כולל חודש שבו חלון ההעברות פתוח. לדעתי אפילו פ.ס.וו עדיין יכולה לקחת אליפות, אבל ברור שהיא תצטרך אז קודם כל לנצח בדה קויפ.

אגב כאוהד אייאקס אולי טוב שהפסדנו ביום שישי. זה הלך קל מדי לשחקנים בליגה. כבר היו מספר משחקים בהם הראש היה באירופה, אבל בסוף ניצחנו. אני בעיקר מדבר על ר.ק.ס וטוונטה בחוץ. גם ביום שישי ההרגשה בחצי הראשון כבר היתה של "יהיה בסדר". אז בסוף "לא היה בסדר". לא כזה ביג דיל אם השחקנים יבינו שאי אפשר יותר לזלזל בליגה בטח אם יש יותר מדי פציעות.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיות לא מפסיקות לבוא. עכשיו יש סימן שאלה לגבי אוננה. הוא סובל מבעיה בשריר הירך האחורי. לא בטוח שישחק מול ולנסיה. תודה לאל שלאמפרו כבר לא באייאקס....

10. AJAX1900 Guest

11. AJAX1900 Guest

עדכונים לקראת המשחק החשוב מול ולנסיה.

אוננה כשיר וישחק מחר, לעומתו פרומס יעדר.

כמו תמיד אני לא אוהב לדבר בדיעבד אז לדעתי בגלל הפציעות ההרכב אמור להיראות ככה.

אוננה, מזראווי,בלינד, ולטמן ניקו, מרטינז, מארין, דוני, זייך, טאדיץ, לאנג.

זייך חייב לחזור לעמדה שהוא שיחק בה כל שנה שעברה.

מארין עדיף בקישור על אלבארס וחראבנברח.

המכסיקני הוא שחקן שהיצירתיות היא ממנו והלאה

וחרבנברח הוא אולי השחקן הכי מוכשר מבין השלושה, אבל יש לי הרגשה שהוא יעשה קצת במכנסיים מגודל המעמד.

12. Go Ajax Guest

לדעתי ההרכב צריך להיות
    אוננה
    ניקו בלינד שורס ולטמן

מרטינז דוני אלבארז

לאנג טאדיץ' זייך

אלבארז יתן יותר חופש לדוני לעלות ולאיים על השער.
    במקרה שזה לא ילך הייתי רוצה לראות את אקלנקמפ בקישור , לא מבין למה הוא לא בקבוצה הראשונה.

13. AJAX1900 Guest

אהבתי את הציוות בהגנה ....

בקישור השלישיה של מרטיז אלבארס ודוני בכל המשחקים ששיחקו ביחד היתה פחות יצירתית.

עם הקישור הזה היה קשה לאייאקס לעבור מהגנה להתקפה.

טן האח אמר שהוא שקל מול וילם להעביר את דסט לכנף.

יכול להיות רעיון טוב להשאיר את זייך בקישור עם דוני ומרטינז

ומקדימה דסט טאדיץ ולאנג.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לשמחתי אוננה כשיר. זה לא רק היכולת שלו אלא המנהיגות. וארלה לא ליצן, אבל שחקני ההגנה יודעים שאם אנדריי יעמוד בשער יש מישהו עליו אפשר לסמוך. לדעתי זה מאד קריטי להגנה הלא תמיד יציבה שלנו.

זה שפרומס ייעדר היה די צפוי. יהיה בכל מקרה משחק קשה. ההערכה היא שנראה את ההרכב הבא:
    אוננה, מאזראווי (דסט), פלטמן, בלינד, ניקו, אלברז (מארין), ואן דה בייק, מרטינז, זייך, טאדיץ', לנג.

15. AJAX1900 Guest

זה לא להאמין אני חושב בשביל טן האח על ההרכב הכי טוב להערב.

אז ישנה אפשרות נוספת.

אוננה

מזראווי בלינד ולטמן ניקו

מרטינז דוני

זייך טאדיץ לאנג

טראורה

שימו לב טאדיץ בעמדה שמאחורי החלוץ

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 5)

1. Ajax Amsterdam