הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. AJAX1900 Guest

מה שהכי הדהים אותי במשחק הגביע היום שגם נגד יריבה כזאת שמאז שהונטלאר נכנס היינו ממש חלשים.
    בכל מקרה לקראת משחק הליגה נגד חרונינגן ופציעתו של זייך טן האח צריך לחשוב טוב טוב.
    קארל אייטינג הוא לא שחקן לרמה של אייאקס(לא לתת למשחק גביע כזה לבלבל אותכם).
    גם בתחילת שנה שעברה שקיבל הזדמנות בהרכב לא הרשים יותר מידי.
    שי, זה בשבילך.
    ההרכב שלי למשחק הליגה הבא:
    אוננה

ניקו מרטינז אלבארס דסט/נוס/ולטמן

דוני חראבנברח

טאדיץ

באבל טראורה פרומס

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@AJAX1900
    אייטינג נמצא בזמן קריטי, אל תשכח שהיה הרבה זמן פצוע. כרגע אין ויכוח בינינו, אבל היום כשקיבל שטח פעולה הוא נתן אחלה כדורים. לא יודע, כרגע אני מאמין שהוא לא בתכניות של טן האח, אבל אנחנו נמצאים בפתח כמה שבועות מאד קשים. לא אופתע אם יקבל דקות.

מבחינתי שאלה נוספת היא איפה פרומס ישחק? האם בקישור או בכנף? האם באבל לא מתאים יותר לשחק באמצע? טראורה נותן דקות טובות. האם זה שכנע את המאמן?

יש הרבה מאד שאלות. אגב, לא משוכנע שאלברס ישאר בהרכב ליד מרטינז. ההרגשה שלי שמקומו של ניקו מובטח. באמצע מאחור נראה את ליסנדרו ופלטמן. בצד ימין את דסט או מאזראווי. אגב האחרון תמיד אופציה בקישור, אבל לדעתי זה מתכון לאסון...

ביום ראשון נדע יותר. משחק לא פשוט נגד קבוצה שתרצה נקמה על מה שקרה בסיבוב הראשון. ההרחקה המוזרה אם כולם זוכרים (צהוב שני לוורברדאם שהתמהמה בזריקת חוץ). הפער כרגע שש נקודות, אבל לא אופתע אם תוך שלושת המחזורים הקרובים א.ז אלקמאר שוב תהיה צמודה אלינו.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה מעניינת על הבוקר. ה'טלחראף' מפרסם שיש סיכוי שאייאקס תנסה בשבוע הקרוב לצרף עוד קשר. יש דאגה ממצב הבריאות של זייך ולדעתי הקבוצה כבר רוצה להתכונן ליום ללא המרוקאי. בנוער יש מספר צעירים מוכשרים, אבל לדעתי אין שם כרגע מישהו שיכול למלא את הנעליים של חאקים.

4. AJAX1900 Guest

שי , נגיד אני ואתה עיתונאים.
    אז אתה עיתונאי מסקר ואני עיתונאי שנותן דעה ומעביר ביקורת שצריך.
    אני לא שואל את השאלות של מה טן האח יבחר לעשות . אני פשוט יודע מה הוא צריך לעשות.
    באבל לא יכול לשחק חלוץ מהסיבה שטאדיץ לא יכול לשחק באגף.
    אני לא זוכר משחק אחד שהסרבי היה באגף ונתן משחק טוב.
    באבל באגף הוא פעלתן ודינמי, והכי חשוב חושב לעומק ומנסה לעשות פעולות כאלו.
    בגלל זה במשחק הליגה הקרוב באבל באגף טראורה חלוץ ופרומס בצד השני.
    טאדיץ במקום זייך כמספר 10מאחורי טראורה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מושפלת כשהיא מפסידה 2-0 בחוץ לנאק מהליגה השנייה. במצב שער חובה אחד הקבוצה מאיינדהובן נשארת עם עשרה שחקנים כשבאומגרטל מורחק.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רבע גמר גביע:
    גו אהד איגלס - אוטרכט
    ויטסה - אייאקס
    היירנביין - פורטונה סיטארד/פיינורד *
    א.ז אלקמאר - נאק ברדה

* המשחק בין פורטונה לפינורד יושלם ביום ג' הבא. הוא יושלם אחרי שערפל כבד כיסה את המגרש. יחדשו אותו מהדקה ה-63 במצב של 1-1.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב רנסנברינק הלך לעולמו. היה בן 72 במותו. "האיש והקורה בדקה התשעים". ככה תמיד אזכור אותו...
    כוכב העבר רובי רנסנברינק הלך לעולמו

בנתיים כבר שיחקו בליגה בסוף השבוע. א.ז מנצחת בחוץ את היירנביין 2-1. פיינורד גם לוקחת את הנקודות באלמלו מול הראקלס, 3-2.

בצהריים אייאקס בכרונינגן ופ.ס.וו בבית מול טוונטה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוג'ניו פיצוטו המקסיקני הצעיר היה אמור במרס להגיע לאמסטרדם כדי לעבור סדרה של מבחנים. הארוע התבטל בגלל פציעה מחרידה שהנער עבר בסוף השבוע. מי שרוצה לראות את התמונות יכול ללכת ליוטיוב (eugenio pizzuto). פציעה קשה ביותר.

9. AJAX1900 Guest

המאמן של אייאקס דפוק עם דיפלומה.
    סיאם דה יונג????
    כולה נתן 3 שערים נגד קבוצת חובבים שרמתה שווה אולי לקבוצה בליגה א הישראלית.
    ההחלטות המוזרות של המאמן עשויות לעלות היום באובדן נקודות.
    מקווה שידע להתעשת בזמן ולשנות נכון כשיראה שזה לא עובד.
    טן האח הביתה ומהר!!!

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגנה, לא התקפה, שום דבר. מרטינז על הפנים, וארלה מציל שער אחד, אבל סופג בצורה חובבנית. חראפנברח עושה במכנסיים. טאדיץ', פרומס, ודוני נשארו באמסטרדם. באבל מחטיא ממטר. להמשיך? כן, סים דה יונג בהרכב זו בדיחה, אבל כרגע שום אייאקסיד משחק ברמה נורמלית.

תיקו כבר יספק אותי...

ידיעה מכיוון איינדהובן:
    ברחוויין בדרך החוצה. הולך קרוב לוודאי לטוטנהאם.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבוע הבא לפרק את העצבים על המסכנים מאיינדהובן. אמרתי כבר משהו על מרטינז. 2-0 אומלל. הקבוצה זלזלה מנטלית ביריבה שלה. תוך חמש דקות מההפסקה מאבד ואן דה בייק כדור פשוט וטאדיץ לא מצליח להרים כדור רגיל. אז ברור שנספוג עוד שער אומלל. חבל שנפסיד לחבורה בינונית מלאת שחקנים בינוניים שגדלו אצלנו.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד מיותר. לכולם מגיע היום ציון נכשל. מהמאמן עד לאלה שפתחו בהרכב. בצורה הזאת אולי עדיף שיעופו גם מאירופה. ברצינות, היה ברור שכרונינגן תתן 110 אחוז לא? בעוד שבועיים נקבל אותו דבר באוטרכט. קבוצות קטנות שחיות על שנאה. ברגע שאנחנו לא מוכנים להחזיר קרב אז זו התוצאה.

האליפות לא בכיס של אף אחד, בטח לא אם עולים לדשא עם כזו מנטליות. אותה מנטליות מלפני שבוע. החבר'ה לא מוכנים לתת מאה אחוז מול קבוצות כאלו, רק באירופה. אז מול ספרטה הכתובת כבר היתה על הקיר והיום אכלנו אותה. לא צריך להכנס לפאניקה, אבל טן האח צריך להפסיק עם סים דה יונג. לצערי יש יותר בעיות. ההגנה חלשה מדי בשביל משחקים מסוג אלה. מרטינז לא בלם, הוא נמוך מדי. אם זה לא מספיק אז פלטמן משחק לידו. מבחינת גובה זו חובבנות ישראלית בשיאה..

הצעירים מוכשרים, אבל חראפנברח עשה היום במכנסיים. כשלידו ואן דה בייק החלש וסים דה יונג הפנסיונר אז הקישור מבוטל. ההתקפה גם לא עבדה היום. איפה טאדיץ' מתחבא? פרומס? באבל? אני כבר מתגעגע לנואה לנג...

אנשים צריכים להזיז את התחת, ומהר. בשבוע הבא פ.ס.וו בארינה. רק ניצחון מקובל עליי, כי בעוד שבועיים שוב נהיה צמודים לא.ז...אוטרכט כבר מוכנה למשחק העונה שלה. אולי הגיע הזמן שפעם גם אנחנו נכניס אותם לחורים שלהם?

נחיה ונראה...

14. AJAX1900 Guest

שימו לב להודעה שלי על איבוד נקודות היום בשעה 15:09 21 דקות לפני תחילת המשחק.
    אני לא צריך לחכות למשחק כדי לדעת שנאבד נקודות או לא. לא רושם דברים בדיעבד.
    אני רואה את ההרכב וכבר יודע.
    זאת תעודת עניות לטן האח שהוא עם השחקנים כל יום אמור להכיר אותם הכי טוב
    ואני מכאן כבר יודע שהרכב כזה לא יכול לעבוד.
    המאמן של אייאקס אשם השנה ב 95אחוז מאיבודי הנקודת של אייאקס , עם החלטות הזויות שאי אפשר להסביר.
    נכון יש לנו שחקנים מובילים שהם קצת רחוקים מהכושר הרגיל שלהם. אבל אין מה לעשות יותר מדי לגבי זה.
    אין לנו שחקנים אחרים יותר טובים שיכולים להחליף אותם.
    כמה משחקים טן האח צריך להפסיד כדי להבין שסיאם דה יונג והונטלאר כבר לא יכולים לעזור לו?????
    לדעתי המאמן של אייאקס מפחד מסיאם דה יונג והונטלאר.
    לא מסוגל להגיד להם: תודה על מה שתרמתם עד היום לאייאקס אבל כרגע אתם לא בתוכניות שלי להמשך העונה"
    אני מוכן לחתום עכשיו שבסיום העונה פיטר בוס יחליף את טן האח.
    בוס עושה מה שנראה לו ולא מפחד מאף אחד.לא עושה כל מיני חישובים וחשבונות לא מקצועיים.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, אתה ממשיך לנגן על המנטליות אבל זו פשוט קבוצה לא טובה עם שחקנים לא טובים. מנטליות רפה זאת בעיה אבל במקרה של היום יש 4-5 שחקנים שאם היית שם אותם בכרונינגן לא היינו מתפלאים שהם משחקים שם. חראפנברח? פלטמן? באבל? מרטינז? וכמובן סים דה יונג. מה הם עדיפים על שחקנים בכרונינגן?
    טאדיץ ופרומס היו חלשים אבל זה רק מראה כמה היצרתיות שלנו תלויה המון בזייח. לא הגענו ליותר מדי מצבים היום.

זו לא קבוצה טובה. בושה שקבוצה עם כל כך הרבה כסף משחררת כל כך הרבה שחקנים, כולל אחד שהבקיע ובישל אתמול לאלקמאר ולא מביאה שום תחליף למעט באבל. וגם הוא, עם הכסף שיש אפשר היה להוציא קצת ולהביא חלוץ נורמלי.

ההתנהלות של טן האח ואוברמארס היא בושה.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

AFCA אוהב/ת את זה.