הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. alexshw Member

כן אפשר להכריח. יש חוזים חביבי.

אל תשרתו את אופ"א וגם אל תשחקו במפעלים אירופיים.

2. סמואל אטו Member

פשוט אופ"א התייעצו עם טובי המומחים בתחום כדי להגיע למסקנות, כן?

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האולימפיאדה נדחתה? נזק כלכלי? ברור. וימבלדון לא יתקיים. נזק כלכלי. הטור דה פראנס ככל הנראה לא יתקיים. נזק כלכלי. כל עולם הספורט מבטלת אירועים גדולים, רק אופ"א ממשיכה בשלה ועוד מאיימת כמו רודן אמיתי.

בשלושים ביוני נגמר מבחינה מעשית העונה. אתה מדבר על חוזים. לדעתי אי אפשר ככה סתם להאריך את העונה. קבוצות יאבדו שחקנים. זייך בראשון ליולי שחקן צ'לסי, אבל עונת 19/20 עוד לא תגמר לפני זה. וזו רק דוגמא אחת. כן, אופ"א תשנה ככה את מועד ההעברות. כן, וקבוצות יצטרכו לאבד שחקנים בגלל זה. שיילכו קיבינמט אופ"א. אי אפשר כל כך קלות לשנות דברים מבחינה משפטית.

יש אווירת משבר קשה באירופה, לא חושב שבצפון איטליה חושבים עכשיו על כדורגל....אגב חלק מהשחקנים עזבו את אירופה. לא צריך בידוד כשהם חוזרים?

כל כך הרבה בעיות אלכס. עוד מעט אופ"א תדרוש לשחק כדורגל כשהמדינה עצמה תאסור על קיום משחקים. ודבר אחרון, האיצטדיונים לא יהיו מלאים. אופ"א תשלם לקבוצות על איבוד הכנסות?

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/20
  4. alexshw Member

נדחו אירועים שמתקיימים בתאריכים ספציפיים.
    אם שיחקו כדורגל בזמן מלחמה, אפשר גם עכשיו. עזוב אותי ממילים יפות. כדורגל מעלה מורל.
    ההיפך כולם צריכים לרצות שיחזור הכי מהר שאפשר.

5. Ajax Amsterdam Member

בנוסף למה שאייאקס תשחק בלי זייח ביוני? כלומר יש פה חוסר הגינות, הדבר הטוב היחיד שיצא מאופ"א זה היורו

6. alexshw Member

מי אמר? מן הסתם החוזים יוארכו עד תום העונה בפועל. אופ"א פועלת בעניין.

7. Raulito Madridista

אני לא מעודכן לגבי הקטסטרופה בבלגיה אבל אם באיטליה וספרד לא מיהרו להכריז על סיום הליגה - אז מה בער להם? היינו כולה ב-2 באפריל (אתמול), חכו עוד חודש או משהו. אני חושב שאופ"א פועלת נכון עם האיום שלה לגבי השתתפות של הבלגיות באירופה, הרי זו בינתיים "רק" בלגיה, מה יקרה אם תיווצר תגובת שרשרת, הולנד, ואז גם ספרד והבונדסליגה ואנגליה? אולי צריך לנסות לשחק בעיר נייטראלית במתכונת מונדיאל כמו שרצו באנגליה, לא יודע, לא מתפקידי לחשוב או לספק פתרונות. לגבי תביעות וכסף - מניח שזה יקרה אבל אותי מעניין איך הליגה תסתיים ופחות הפן הכלכלי.

8. סמואל אטו Member

בבלגיה מבינים שזה מגוחך לרדוף אחרי 10 משחקים של עונה אחת בזמן שיש אסון ואף אחד לא יודע מתי יהיה אפשר לחזור לקיים משחקי כדורגל.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://www.vi.nl/.imaging/mte/vinl-website-theme/526/dam/articles/2020/04/06/whatsapp-image-2020-04-06-at-160252.Xxx/jcr:content/whatsapp-image-2020-04-06-at-160252.Xxx

האחים מולדר חתמו לשנה באדו עם אופציה לעוד שנתיים. לא מכיר את הצמד, אבל הבנתי שיש להם אימא ישראלית. אחד האחים שיחק במכבי פ"ת. שיהיה להם בהצלחה. הגרעין הקשה של אדו לבטח יתלה עכשיו דגלי ישראל ביציע */aaarofl

10. Ajax Amsterdam Member

יהיה להם נחמד במשחקים נגד דן בוש בליגה השנייה

11. alexshw Member

נאמר שהם שישחקו בקבוצת מילואים בשלב ראשון. איזו ליגה זו?

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת לא ברור לי עם איזו קבוצה הם ישחקו. יש את אדו הצעירה שמשחקת בליגה הרביעית בהולנד. לדעתי יש גם ליגת מילואים. אני לא מתעניין בה כי אייאקס לא משתתפת בה. היא משתתפת עם הצעירים בליגה השנייה. פיינורד בזמנו יכלו גם להצטרף לליגה השנייה אבל ויתרו. לפ.ס.וו, אוטרכט, א.ז יש גם קבוצות ברמה מתחת לארהדיביסי. הם לא יכולות לעלות ליגה!

@Ajax Amsterdam
    דרור, עוד לא בטוח שהם כבר ירדו. בנתיים יש מחר התכנסות של הקבוצות ונדע אולי יותר.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהיה צפוי, ההתאחדות הולנדית רוצה לסיים את העונה. מצחיק שאת העונות בליגות החובבניות סיימו, אבל בליגה הבכירה לא. ברור שאופ"א מאיימת מלמעלה וברור שאחרי ה-30 ביוני אין ערך ספורטיבי להמשך הליגות. קבוצות כמו ר.ק.ס ואדו משחקות עם מלא מושאלים, הם יאבדו את השחקנים האלה. לא בעיה של אופ"א או ההתאחדות ההולנדית, העיקר להמשיך עם השטויות האלו. אגב, כבר ציינו שקרוב לוודאי המשחקים יתקיימו גם ללא קהל. יהיה מצחיק לראות את אייאקס משחקת באוטרכט ודה קויפ מול כסאות ריקים. אין לי בעיה עם זה...

בכל מקרה בהולנד אין שום אפשרות לשחק כדורגל עד הראשון ביוני (ולהתאמן).

14. Ajax Amsterdam Member

כבר ראיתי כל מיני דעות שאומרות שאפילו כדאי לאייאקס לפרוש לבונדסליגה. אני מסכים איתך בכל מילה שי.
    גם מועדנים יכולים לקרוס ללא הקהל, בסוף עוד ישארו רק 10 מועדונים בליגה הראשונה

15. alexshw Member

נו אז פיפ"א תטפל בעניין החוזים שיוארכו בהתאם. לאף אחד לא יעלמו השחקנים בגלל שהחוזים נגמרו.
    די לבכיינות. התאחדות כדורגל צריכה לחשוב על איך לשחק ולא על איך לא לשחק.