הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמועות אחרונות. ואן דה בייק ליונייטד? מאלן לנאפולי?

לפי הדיווחים היונייטד נכנסו לתמונה בשביל דוני בגלל שריאל לא מוכנה לשלם חמישים מיליון אירו לאייאקס. כרגע קראתי שהיונייטד ככל הנראה מוכנה לשלם רק ארבעים מיליון אירו. לדעתי אייאקס והקבוצות האחרות בהולנד צריכות להזהר. יש משבר, אבל כל עוד המחירים של שחקנים מובילים ביבשת לא יורדים אנחנו לא צריכים למכור שחקנים בפחות כסף. תמיד אפשר להמשיך עם אותו הסגל ולתת יותר הזדמנויות לנוער. אסור לשכוח שמשבר הקורונה הוא מציאות חדשה לגמרי. אנחנו צריכים לחכות לראות איך הקבוצות העשירות באירופה יתחילו להתנהג כשחלון ההעברות תפתח.

לגבי מאלן זה בכלל סיפור אחר. הבחור עבר פציעה קשה ואם אני הייתי הסוכן שלו הייתי ממליץ לו להשאר בפ.ס.וו ולחזור לכושר. העניין הוא שראיולה הוא האיש מאחורי השחקן כולנו מכירים את סוכן השחקנים. אני לא יודע אם המחיר של ארבעים מיליון אירו נכון, אבל אם פ.ס.וו באמת תקבל את הסכום הזה של נאפולי דווקא הקבוצה אולי תרצה לעשות דיל. כמו עם ואן דה בייק, צריכים לחכות מה יקרה בשבועות הקרובים.

2. Ajax Amsterdam Member

מה עם איזה מיירון בואדו ככה לחוד שלנו.? אחרי כל השחקנים שיעזבו אותנו?

3. alexshw Member

יונייטד באמת בתמונה של ואן דה ביק, או שזה ספינים להלחיץ את ריאל?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דיווחים.
    1) פיינורד עומדת להחתים את הקשר/חלוץ מרק דימרס שמשחק בפורטונה סיטארד. השחקן כבר היה בדרך לכרונינגן, אבל עשה תנועת פרסה לכיוון רוטרדם. את האמת, זה "החתמת קורונה". לא שחקן סופרסטאר. כבר בן 26.
    2) דיווחים שאייאקס בודקת את האפשרות להחזיר את דייבי קלאסן לקבוצה. ואן דה בייק בדרך החוצה, אבל כרגע סוכנו של קלאסן אומר שהכל פתוח.

5. Ajax Amsterdam Member

אני לא רואה עם כל האהבה לקלאסן מה הוא יכול לתרום לנו

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    לא יודע, לליגה קלאסן לבטח יספיק, אבל אני מבין את הספק שיש גם לאוהדים אחרים. מה שכן וחשוב לציין את זה, אפילו אם מדובר בתפקיד דומה אף שחקן העתק משחקן אחר. זייך עומד לעזוב אוטוטו את הקבוצה וטן האח יצטרך לבנות מחדש מערך שיצליח. לא יודע, אני נותן לזה צ'אנס. בכל מקרה אין שום וודאות שיגיע.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

אני לא רואה את המשחקים של ורדר ברמן, אבל זה נראה שמי שהביסו אותנו 3-0 ב2007 בדרך להתחרות עונה הבאה עם המבורג על העלייה

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארטן סטקלנבורח בן ה-37 רוצה לחזור לליגה הבכירה. לפי הדיווחים הוא מועמד להצטרף לספרטה. את האמת, לא ידעתי שהוא כבר בן 37...

9. DRORIKO Member

כמה שנים לא שמעתי את השם הזה. הגיע לרומא בכל תרועה רמה אבל היה כשלון מהדהד. אם ספרטה באמת מתעניינים בו אז כנראה שהם כבר לא יחזירו את הרוש.

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/20
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חולצת החוץ החדשה של אייאקס. ראיין חראפנברח האריך חוזה עד 2023.

11. Ajax Amsterdam Member

מקווה שהסט השחור יהיה ראוי לרכישה

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רון פלאר חתם לעוד שנה בא.ז אלקמאר. הבלם בן ה-35 מרגיש טוב והחליט לחזור בעונה הבאה.

פק זוולה הודיעה שהקבוצה תחזור בעונה החדשה לדשא אמיתי. זו הקבוצה השלישית בארהדיביסיי שמשנה את המשטח אחרי ו.ו.ו וונלו ואדו דן האח.

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/20
    Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

רון פלאר זה כזה שם של שחקן פורנו, לפי השם של הקבוצה לא מפתיע שהוא משחק שם.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה. הנטלאר בן ה-36 נשאר עוד שנה באייאקס. השחקן יודע שלא יקבל הרבה דקות, אבל הוא מרגיש טוב באמסטרדם. בחודשים הקרובים הצדדים ידברו גם על תפקיד עתידי במועדון. ה"צייד" מוערך מאד בקבוצה, גם בחדר ההלבשה. ברור שבעונה הקרובה הוא יצטרך לעזור לטראורה וברובי. יהיה מעניין לראות אם הראשון באמת מסוגל לעשות צעדים קדימה כי לא היה לנו בעונה האחרונה מספר תשע רציני בכושר.

@DRORIKO
    אתה מוזמן להסביר למה "שחקן הפורנו" רון פלאר וקבוצת א.ז אלקמאר הם שידוך טוב מבחינת השם. :p

AFCA אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האולטראס של אייאקס נגד סניידר: בגדת בנו

הידיעה הזאת גם הגיעה אליכם? :p
    האף סייד צודקים, אבל הטון? כל כך מלא אלימות מילולית. סניידר עצמו גם כבר הגיב וצילם את עצמו נוסע ליד היוהאן קרויף ארינה ושר על אוטרכט...זה אומר הרבה על השחקן לשעבר. כולנו יודעים שגרעין קשה, של כל קבוצה, לא בדיוק מלא אנשים חכמים שיודעים להתנהג. עצוב שסניידר מחזיר והוא כנראה עושה את זה כי יש לו חברים שגם לא בדיוק ילדים טובים.

לנושא עצמו. היו שנים שציפיתי שיחזור אלינו, וזה לא קרה. זכותו, אבל ברגע שאתה הולך לתכנן משחק פרידה באוטרכט ולא באמסטרדם אתה יודע שהאף סייד יגיבו. את האמת שגמרתי עם סניידר כבר לפני הרבה זמן, שיעשו מה שבא להם.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/20
    AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 57)

1. ofir