הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין מחכים להחלטה הסופית לגבי א.ז. הם פנו כאמור לבוררות בינלאומית כדי לקבל את הכרטיס שיכול להקנות להם מקום אוטומטי לשלב הבתים בליגת האלופות. בכל מקרה הציפייה היא ששום דבר ישתנה ואייאקס תקבל את הכרטיס. בנתיים אני לא יודע אם אנחנו כבר אוטומטי בשלב הבתים. נצטרך לחכות לראות מי יזכה באלופות שעדיין כאמור לא נגמר העונה...כן נקבע שהאלופה הבאה תעפיל אוטומטי לשלב הבתים של עונת 21/22.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://www.rkcwaalwijk.nl/fileadmin/_processed_/0/b/csm_DSC_0048_70d284eb0b.Xxx

ניקו אולסק עם המנהל הכללי של ר.ק.ס, פרנק ואן מוסלפלד. הקשר חתם לעונה בקבוצה הקטנה בהולנד. זו עבודתו של מוחמד אלאך שחתם לאחרונה בקבוצה כמנג'ר טכני.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

AZ ויתרו על ההליכה לבוררות. הם ייפגשו בסוף אוגוסט באלקמאר את ויקטוריה פלזן. אין גומלין ולא יהיה קהל נוכח בהתמודדות.

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  4. Ajacied Member

רק אם ליון יזכו באלופות, לא נהיה אוטומטית בשלב הבתים.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליון לא תזכה בגביע. היא קודם צריכה להשאיר מאחור את הסיטי, אחרי זה היא תשחק מול המנצחת של ברסה וביירן. לדעתי זה יותר מדי. בסופו של דבר פנדל מפוקפק באיטליה גרם להם לעלות (גם יובה קיבלו פנדל במתנה, אבל בגלל שזה היה משחק ביתי של הגברת הזקנה הנזק למעשה כבר נעשה). לא מזלזל בדפאיי וחבריהם, אבל המשימה שלהם לדעתי קשה מדי.

שמועה קצת פחות משמחת. צ'לסי שוקלת כנראה לרכוש את אוננה וניקו. הם לא בעדיפות ראשונה, אבל בגלל מחירם הזול יחסית הם יכולים להפוך למטרה של אברמוביץ'. אובלק אמור לעלות מעל למאה מיליון, בן צילוול קרוב לתשעים מיליון אירו...אלה השמות המועדפים של למפארד בשביל חיזוק הקבוצה. אייאקס רוצה לראות ארבעים מיליון אירו בשביל אוננה ורק 25 מיליון בשביל ניקו...

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/20
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

השמועות מתחילות להגיע. הליגות הגדולות סיימו את הליגה, עוד מעט גם נקבל אלופת ליגת האלופות ועכשיו אוהדי אייאקס צריכים להתחיל לחשוש. אוננה וניקו לצ'לסי? דסט ליובנטוס? פרומס לארסנל? הבעיה היא שעם מספר שחקנים יש לנו הסכם שהקבוצה תשחרר את השחקן אם מגיע סכום מכובד לשולחן של אוברמרס. הכל טוב ויפה, אבל אם אנחנו צריכים לחשוש שבתחילת אוקטובר נאבד שחקני הרכב יש לנו בעיה מאד לא פשוטה. לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שמתי שחלון ההעברות נסגר יש לנו סגל שונה מאשר היום.

7. Ajax Amsterdam Member

ורטהונגן חתם בבנפיקה, יצא אפס גדול ללא ספק.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת 5-1 את אוטרכט במשחק אימון מספר שתיים. המשחק למעשה נגמר כבר בחצי הראשון. תוך כדורגל נהדר כובש לאביאד שלושער, ומוסיפים ניקו ולנג כל אחד שער.

נקודות חיוביות:
    - לאביאד ולנג גרמו לטן האח כאב ראש. באמת שיחקו מצוין. בהחלט יכולים לתרום בעונה ארוכה.
    - אנתוני. לא ממש הצטיין היום, אבל נתן כמה כדורים מבריקים. הוא לא זייך עם המסירות שלו, אבל לברזילאי יש אכויות.
    - משחק אימון שני, חמישייה לרשת אוטרכט...

נקודות שליליות:
    - ההגנה. הצמד סחורס את בלינד איטי מדי בשביל משחקי צמרת. לדעתי סחורס כן משתפר, אבל הוא פשוט לא מהיר.
    - למרות משחק התקפה טוב עדיין חסר לי מישהו כמו זייך. ברגע שנצטרך לפצח בונקרים אני מרגיש שיש אפשרות שנגיע למשחקים ללא אפשרויות להגיע למצבים.

9. ארז כהן Piet van Reenen

עם מאמן כמו טן האח אייאקס לא תגיע רחוק.
    מאמן חלש, מקובע-ממשיך להתעקש על דברים שכבר ראה אינספור פעמים שזה לא עובד.
    במשחקים הקובעים באירופה המאמן הגרוע הזה יקרוס,אין לו מושג איך להגיב טקטית ליריב.
    בקיצור מאמן אפס.
    אני לא מסונוור מניצחונות במשחקי הכנה.
    בלי שום קשר אייאקס חייבת לרכוש בלם.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@ארז כהן
    נכון, עם טן האח לא נגיע רחוק. מי הוביל אותנו לדאבל אחרון עם הופעה מרשימה בליגת האלופות? כן, זה היה קלופ....

לא הולך לשכנע אותך שאתה טועה, אבל תביא לפחות דיעות אמיתיות. סתם למרוח פה דברים כולם יודעים
    והדבר לחלוטין מאוס. אני חוזר ואומר, יש עוד חשש רציני שנאבד שחקנים. זה השלב שכל מאמן מנסה דברים. אתמול טאדיץ' למשל לא היה ממש כשיר, כנ"ל לגבי הנטלאר. לאבייאד פתח כחלוץ והחזיר עם שלושער ראשון בקריירה שלו. הוא אמר אחרי המשחק שבעבר הוא שיחק מדי פעם כמספר תשע. נו, אז מה הבעיה? אולי טן האח מצא משהו לעת צרה הרי זאכרייה באמת לא יהיה שחקן הרכב. כנ"ל לגבי נואה לנג שאתמול הראה דקות טובות מאד.

מילה לגבי הנטלאר. טראורה ובראיין ברובי טענו השבוע שהצייד מאד עוזר להם, הם לומדים ממנו הרבה. ברור לכולם שהחלוץ בן ה-37 לא יהיה שחקן הרכב, אבל ברגע שאין חלוצים כמו בעונה שעברה אז בטח בליגה קלאס יאן הוא עוד אופצייה.

אני רק יכול לקוות שנמשיך ככה. יש עוד הרבה עבודה, אבל העונה תפתח רק בעוד חודש. שיחקנו עכשיו בשבוע האחרון שני משחקים מול יריבות מהליגה הבכירה (בהכנה נורמלית אלה היו משחקים מול קבוצות חובבניות). ראיתי דברים יפים בהתקפה. ההגנה לא הצטיינה, אבל בוא נחכה עם לפטר את טן האח...

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

אני אשמח לקלוט את טן האח במקום סולשאר :)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידיעה שפורסמה ממש הרגע. דנילו, החלוץ/שחקן כנף שפתח בגומלין מול חטאפה (וכבש את השער הראשון לזכותינו במשחק) עובר לשנת השאלה לטוונטה. הקבוצה מצפון מזרח הולנד גם השאילה כבר לעונה הקרובה את הבלם, קיק פירי.

13. Ajax Amsterdam Member

חשבתי שהשתפ"פ הרשמי שלנו הוא עם ספרטה, אבל טוונטה לפי דעתי מקום טוב להשאלת שחקנים. כמובן שהבעיה היא בהגנה אני מניח שגם עושים הכל כדי לחזק אותה.
    לבנתיים ההתקפה כמו ששי אומר נראת טוב, אנטוני מראה דברים שאני אוהב.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות משחקי אימון:
    פיינורד וטוונטה סיימו בצהריים בתיקו משעמם משחק ללא שערים. אתמול פ.ס.וו גם לא מצליחה לנצח בביתה את ויטסה (1-1). א.ז אלקמאר מפסידה 2-0 למונאקו...

מצבנו עוד הכי טוב...ברור שזה באמת לא אומר דבר לגבי ההמשך, אבל תמיד נחמד לתת את ההרגשה שהיריבות די מקרטעות.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, הידיעות הגיעו גם כבר לארץ. אייאקס מעוניינת להחזיר את סוארס. אני באמת לא יודע מה להגיד על זה. מצד אחד ברור שזה יהיה ענק אם יצליח, מצד שני ההגנה כרגע הרבה יותר מדאיגה אותי. בכל זאת לפנטז על חוד עם טאדיץ', לואיס באמצע ואנתוני בצד ימין (או נרס) זה סיוט בשביל המון קבוצות.

נראה מה יהיה.