הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אונופאר, צ'רלס טיילור הקשרים ושחקן ההגנה דיוויין רנס נמצאים עם הבוגרת במחנה האימון. בעוד שעה יתקיים משחק אימון בין הבוגרים לוולפסבורגר. המגן אניס סלאח אדין והחלוץ ברובי גם לא שיחקו. בסך הכל מדובר פה בחמישה שחקני הרכב. החלוץ/קיצוני סונתייה האנסן שגם כבר הצטרף לאימוני הבוגרים כן הוחזר לצעירים.

@Clock End Stand
    לפני שנתיים שלוש כולם היו פה בהולנד במצב רוח נוראי. הנבחרת הבוגרת היתה על הפנים ובאופק לא ראינו שום שמש. השינוי לטובה הגיע די מהר. שחקנים כמו ויינאלדום ווירג'יל ואן דייק עשו כמה צעדים משמעותיים קדימה. גם סטפן דה פריי באינטר הוא עכשיו מעמודי התווך של ההצלחה הנוכחית בסן סירו. פרנקי דה יונג ומתהייס דה ליכט הראו שאת הנוער עדיין לא צריך להספיד.

באייאקס יש שוב דור צעיר מאד מוכשר, אבל מה שטוב בצעירים לא תמיד מיד הולך בבוגרים. צריך לתת להם עוד שנה שנתיים כדי באמת להגיד אם הם שווים משהו. באייאקס זה יכול ללכת מהר, אבל לא צריך להגזים. ראיתי בשבוע האחרון את נאסי אונופאר נותן דקות טובות במדי הבוגרים במשחקי האימון מול ר.ק.ס וואלווייק ואוטרכט, שתי קבוצות מהליגה הבכירה פה, אבל זה היה כבר בגרבז' טיים. כישרון יש לו, אבל הוא די נמוך קומה. זה אתגר נוסף בשבילו, אבל נראה מה יהיה.

אני רוצה להוסיף שמתחת לרדאר יש גם כמה צעירים מוכשרים באלקמאר, כרונינגן ואוטרכט. אני בהחלט חושב שבשנים הבאות נראה שוב את הולנד בטורניר גדול בקביעות, אבל קשה לנבא עכשיו כמה טובים נהיה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת 2-0 את וולפסבורגר ללא וייסמן אבל כן עם אליאל פרץ (שסתם כיסח במשחק אימון). פרומס וחראפנברח כבשו. מוחמד קודוס היה פעיל בחצי השני ובהחלט נראה כשחקן שיכול להוסיף לנו. אלברז ומארין זה לא זה, בעיקר האחרון נראה לחלוטין ללא ביטחון עצמי.

בסך הכל משחק לא רע. ההתקפה נכנסת לאט לאט לכושר והיום גם ההגנה השתפרה. מבין כל קבוצות הצמרת אייאקס נראית הכי מוכנה.

הנה התקציר:

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/20
    הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאמור גם הצעירים הצליחו יפה כשניצחו ברבע הגמר ה-Youth League את מיטציילנד הדנית 3-1. לא פחות משישה שחקנים אחרים הופיעו בהרכב מהמשחק האחרון בשמינית מול אתלטיקו, אבל זה לא הפריע לאייאקס U-19 להעפיל בפעם הראשונה בטורניר לחצי גמר. ביום שבת זה יהיה מאד קשה, בנפיקה היא היריבה.

ידיעה אחרת. מחנה סוארס כבר הכחיש שלואיס יעבור לאייאקס. ככל הנראה האקס יישאר בברצלונה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הייתה את העונה עם קלאסן ופישר , שניצחנו את ליברפול וברצלונה, ובגמר הפסדנו לאינטר בפנדלים.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אה אוקיי, זה פשוט היה שם אחר.

אחלה רבע גמר וחצי גמר היה לנו שם ..
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200819/0e1f0b30f735775f34ffa2ed5a93a059.Xxx

Sent from my MI 8 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

לילה טוב חברים, זה עדיין לא מובן מאליו שאנחנו בליגת האלופות שנה -3 ברצף. ללא ספק היה לנו יותר מידי שנים שחונות בלי המפעל הזה ב-15 שנים האחרונות, וכרגע היציבות שלנו בזה שאנחנו משתתפים במפעל נותנת לנו יתרון עוד יותר גדול על הליגה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואפילו בלי התקפי לב ומוקדמות. יופי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

AFCA, de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

עכשיו בשביל הדירוג אני מקווה שאלקמאר לא יעשו פדיחות. יש להם קבוצה מספיק מוכשרת לפי דעתי כדי לעשות שלב בתים

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הכי חשוב, אנחנו מקבלים גם מענק פתיחה. אנחנו עדיין לא הביירן של גרמניה, אבל מבחינתי שרק נמשיך ככה. אני מעריך שבשבועות הקרובים עוד יקרה משהו בשוק ההעברות ואנחנו נאבד עוד שחקן אחד או שניים. כן חשוב להגיד שיש לנו נזק כלכלי בגלל הקורונה, אייאקס לא תבזבז עכשיו כסף על ימין ושמאל...

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

אני לא חושב שאי פעם אייאקס בזבזה על ימין ועל שמאל, המכירות האינסופיות של הכוכבים שלה בסכומים גבוהים תמיד מחפות על הקניות שהיא עושה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Andrei Kanchelskis
    אתה צודק. בסך הכל אייאקס תמיד מנסה לשמור על איזון כלכלי, בטח בעשור האחרון. אני כן מרגיש שהרבה אוהדים שוכחים את זה. כבר קראתי אתמול: "העפלנו לשלב הבתים בליגת האלופות, אוברמרס, תקנה עכשיו כמה תותחים". זה בדיוק לא יקרה, בטח לא השנה כשיש את משבר הקורונה. אני משוכנע שהכסף שנקבל מהקמפיין האירופאי יכול אחלה לכסות על ההפסדים. לך תדע כמה משחקים נשחק ללא קהל או מעט מאד אוהדים...

אני לא מצפה שסוארס יצטרף לקבוצה. אולי אם קומאן לא ירצה אותו, אבל לדעתי לואיס עדיין יכול לתרום לברסה. בכל מקרה אני כן מצפה לרכש אם שחקנים יעזבו. ואן דה בייק, ניקו ואוננה עדיין רוצים לעזוב. אני מקווה שזה לא יקרה, אבל קומאן כבר פלירטט עם ואן דה בייק בתקשורת. "יש באייאקס שחקן שאני מאד אוהב". עיתונאים כבר אמרו שאותו שחקן הוא ואן דה בייק.

חלון ההעברות פתוח עד תחילת אוקטובר. דברים עוד ישתנו...

ידיעה אחרת:
    אוטרכט צירפה את אלג'רו אלייה שחוזר לשחק בהולנד.

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

מסכים איתך, אין ספק שהכדורגל ההולנדי חוזר לעצמו, ועדיין החלק הקדמי, זה שתמיד היה סימן ההיכר של הולנד, לוקה בחסר.

Ajacied, de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    כרגע העמדות הכי טובות שלנו הן שני הבלמים (ואן דייק, דה ליכט, דה פריי), ושני הקשרים בדמות ויינאלדום ופרנקי דה יונג. בהתקפה זה בעיקר ממפיס דפאיי. האחרון לא הייתי שם בטופ הכי גבוה, אבל שאר השמות כן. צריך לראות איך אקיי יתפתח בסיטי. אם יצליח שם אז יש לנו עוד שחקן ברמה הכי גבוהה. דיילי בלינד ביום טוב גם יכול לתרום הרבה.

בסך הכל החלק ההתקפי עדיין לא ברמה מספיקה. כולי תקווה ששחקנים כמו איחטארן ומאלן (פ.ס.וו), סטנגס ובואדו (א.ז אלקמאר) יעשו כמה צעדים קדימה. אם זה יקרה הולנד באמת יכולה ביום נתון להקשות על כל נבחרת בעולם. אייאקס מנסה בימים אלה לטפח דור צעיר נוסף מוכשר ונראה מה יקרה עם החבר'ה שהוזכרו בתגובות האחרונות.

בנתיים הוחלט שדווייט לודווייחס יהיה המאמן הזמני של הנבחרת. העוזר של קומאן איש ותיק במקצוע למרות שלא נחשב למאמן בכיר בהולנד. ההתאחדות הודיעה שהיא מתחילה לחפש מחליף לקומאן. יש מספיק שמות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

אייאקס בדרג 2 בעקבות הזכייה של סביליה בליגה האירופית