הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער ידידי, עוד לא. אם בנפיקה תצליח לעבור שני סיבובים במוקדמות אנחנו בדרג 3 :p

נ.ב - לוק דה יונג אלוף הליגה האירופאית, נמנייה גודלייה אלוף הליגה האירופאית....ימים מוזרים, הא? :rolleyes:

הרצליה עד המוות, AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

הבנתי שאו או.. טוב

3. DRORIKO Member

גם אבר באנגה, מול הקבוצה שנחתך ממנה אחרי שנה. שלא לדבר על לופטגי שעד לא מזמן היה הבדיחה של אירופה. כל מה שקשור לקבוצה הזאת הוא מוזר אבל עם קבלות אי אפשר להתווכח. הליגה האירופית זה המפעל שלהם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

רק מוכיח שוב שלא צריך להסיק מסקנות לפי המפעל הזה.
    אין בסביליה אף שחקן מעניין לטופ פרט אולי לרגיליון.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. AS R Member

קונדה, דייגו קרלוס, וייתכן וגם ואוקאמפוס. כל אחד מהם נתן עונה מדהימה והם לא מבוגרים. אם אני סיטי אני מביא את דייגו קרלוס במקום קוליבאלי.

6. DRORIKO Member

אוקאמפוס היה פלופ גדול במילאן. הבנתי שגם בליגה הצרפתית לא הרשים במיוחד. סביליה זה פשוט מועדון כזה שיש שחקנים(ומנהלים מקצועיים) מסויימים שיכולים להצליח רק בו.

7. alexshw Member

טוב אולי גם קונדה. דייגו קרלוס מרבה לטעות.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מסיימת את מחנה האימון שלה באוסטריה עם 4-1 יפה על האלופה זלצבורג.

פ.ס.וו מפסידה 2-1 לפרנקפורט. הקבוצה מאיינדהובן סיימה אתמול בתיקו אחת עם ווילם טווחי.

פיינורד מרשימה כשמנצחת היום 3-1 את דורטמונד ואח"כ 2-1 את דואיסבורג.

AZ לא מצליחה אתמול לנצח את טלסטאר. 1-1. משחק אחרון לפני המפגש באירופה מול פלזן.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראזבן מארין בדרך לקאליארי. לפי הדיווחים תקבל אייאקס סכום שקרוב למחיר שהיא בעצמה שילמה (12.5 מיליון אירו).

במשחק ידידות מול הולסטיין קיל מהליגה השנייה בגרמניה, המחליפים מנצחים 5-2. צמדים לטראורה, אקלנקמפ, ושער נוסף של דיוויין רנש. בשמונה שעון ישראל ההרכב הראשון מול הרטה ברלין.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/20
    Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מנצחת 1-0 (לאבייאד) את הרטה ברלין. נקודה חיובית, פר סחורס. משחק אדיר שלו. האם הכשרון שלו מצליח עכשיו לצאת החוצה? נקודה חיובית. לא קל לספר לכם, אבל בחצי השני בלינד שוב ירד לדשא. הוא מיד הוחלף. כרגע אין שום חדשות מה קרה, אבל בוא נקווה שזה לא חמור.

הרצליה עד המוות ו-AFCA אוהבים את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדכון לגבי מצבו של דיילי. טן האח אישר שקוצב הלב שנמצא בגופו של השחקן נתן אזהרה. בלינד מרגיש עכשיו בסדר גמור, אבל ברור שעכשיו הולכים לבדוק מה קרה? אני לא רופא ויש לסיפור הזה שני צדדים. מצד אחד אולי באמת לא קרה הרבה, מצד שני דיילי אולי התאמץ יותר מדי. נצטרך סבלנות וצריך לקוות שהבעיה לא חמורה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד כמה מלים על המשחק. כבר ציינתי שסחורס נתן את משחקן הטוב אצלנו. הוא היה חומה אמיתי, הזכיר בהחלט את יכולתו של דה ליכט. לא צריך להגזים והיום זה היה בסך הכל משחק אימון נגד היריבה הכי חזקה שלנו עד כה, אבל הבלם נראה מצוין.

שחקן אחר שנתן דקות טובות היה מוחמד קודוס. כמו שחקן גנאי ממוצע, הבחור הזה חזק בצורה בלתי רגילה. לדעתי הוא יהיה באירופה מאד חשוב. על אנתוני כבר אמרתי דברים טובים. לא נתן היום משחק מבריק, אבל הוא עוד יתן הרבה רגעי הנאה.

מי שהיום פחות בלטו היו טאדיץ' ולאביאד. הראשון משחק עכשיו על הקו והוא צריך למצוא את עצמו מחדש שם. אני לא פוסל את האפשרות שיחזור בהקדם לעמדת החלוץ. לאביאד בהחלט נותן הכל, אבל הוא לא יהיה שחקן הרכב. גם לא טראורה שכבש היום צמד במשחק המוקדם. על הנטלאר אני בעצם כבר לא מדבר. הוא שיחק היום כעשרים דקות, אבל חוץ ממרפק מגעיל שנתן ליריב בעת תפיסת מקום(עם ואר זה היה אדום) אני מתקשה לראות איך הוא עוד יתרום לנו.

ענייני העברות:
    אוברמרס אמר היום בראיון לטלויזיה שיש בשחקן אחד המון התעניינות. המנהל הטכני לא רצה להגיד מי זה, אבל אישר שמדובר בואן דה בייק, טאלייפיקו או אוננה. לצערי אני מרגיש שנאבד עוד שחקנים. כרגע אין תכניות לצרף שחקן, אבל ברור שאם מישהו יעזוב דברים יכולים להשתנות. לגבי סוארס אוברמרס היה מאד ברור. האקס קיבל הצעה, אבל אין הרבה סיכוי שיחזור. די ברור גם למה, יש שמועות שאם יעזוב את ברצלונה קבוצות הרבה יותר עשירות באירופה יפנו אליו.

במשחק אימון אחר סיימה פיינורד עם בילפלד ללא שערים. פ.ס.וו השאילה שוער מרד בול זלצבורג. הוא יהיה ככל הנראה השוער הראשון. זוט גם ככה רוצה לעזוב.

Ajacied אוהב/ת את זה.
  13. Ajax Amsterdam Member

@de Middenweg שי האם אי פעם היה טירוף כמו הטירוף על החולצה השלישית של אייאקס?

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

AZ צריכה 94 דקות בשביל למתוח את כולם, להשוות בפנדל (שוער צ'כי אידיוט מציל אותם) ואז לגמור יפה עניין בהארכה. 3-1 וממשיכים הלאה. פלזן בעטו בעצמם בדלי. לא בעיה שלי, אבל לאקי AZ ניצחה היום. הקבוצה מאלקמאר הבטיחה כדורגל אירופאי לפחות עד סוף השנה האזרחית. טוב בשבילה, וטוב בשביל הכדורגל ההולנדי.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

- דוני ואן דה בייק לא נכלל בסגל שיתמודד עוד מעט מול פרנקפורט. לפי הטלחרף הקשר עומד לעבור לקבוצה אחרת!
    במקרה של עזיבה אייאקס תתחזק. כנ"ל אם ניקו יעזוב. אוננה יעמוד הערב שוב בשער.
    - קארל אייטינג ככל הנראה בדרך החוצה.