הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מריו גצה בפ.ס.וו.

וואו.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

הוא יכול לשחק לצד זהבי או שהם ידרכו אחד על השני? לא עקבתי אחרי גוצה יותר מדי, אבל לפי מה שהתרשמתי הוא מעין 10 אבל שמחפש את השער הרבה. השאלה אם זה יכול לעבוד לצד זהבי שהוא לא בדיוק פיבוט קלאסי.

@VAR @Lebron בטח ידעו לענות על השאלה הזאת.

3. Jefecito Member

אז זהבי כבר לא המשתכר הבכיר?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו עסוקים ביומיים האחרונים. קודם הם משאילים בפעם ה"מיליון" את מרקו ואן חינקל (כבר לא שיחק איזה שנתיים...), היום משאילים מביירן את אדריאן פיין (קשר/בלם) ועכשיו משום מקום מנחיתים את גצה. נו, יש מאמן גרמני, זה פותח אפשרויות חדשות....

אגב גצה היה ללא קבוצה דבר שכמובן הקל מאד על פ.ס.וו.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  5. Ajax Amsterdam Member

אם לסכם את החלון אנתוני, קודס עם רכש חשוב והם טובים, אבל לא התחזקנו איפה שצריך שזה בעמדת הבלם והחלוץ. חלון קצת חסר אמביציה.

פ.ס.וו עם חלון מלא אמביציה ועם קבוצה שתהיה רעבה ומסוכנת מאוד.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מתחזקת בצורה לא מסורתית. בן כמה גצה? מעל לשלושים לא? זהבי בן 33. היא מוסיפה שחקן שאולי גמור (ואן חינקל) ומשאילה שחקן שלא מתחרה בביירן על ההרכב. ויש עוד קשר מחוף השנהב.

פ.ס.וו רכשה שחקנים, אבל לא תתעשר מהם. אחד הכשרונות שאמורים להביא להרבה כסף מיובש עכשיו ע"י המאמן. צריך לקרות איך איחטארן יצליח להתמודד עם המצב החדש כי בנתיים שמידט שם אותו בצד. אם הרכש יביא למשל אליפות אז הכל יהיה בסדר, אבל לדעתי הניהול הוא די הרפתקני. אם לא יצליח להביא את הקבוצה ישירות לבתים של האלופות אני חושב שכלכלית הקבוצה עלולה להפסיד. והרבה.

לגבינו. לי יש סבלנות. נכון, אחרי ההפסד המיותר בכרונינגן המצב הפך לחבית נפץ קטנה, אבל בוא לא נגזים. יש בצדק עכשיו הרבה לחץ על טן האח, אבל יש לנו סגל לא פחות טוב מפ.ס.וו. מה שכן, טראורה לא מצליח לעשות צעדים קדימה. זו בעיה. נראה מה יהיה.

7. Ajax Amsterdam Member

@de Middenweg אני קצת חסר סבלנות זה נכון גם יכול להיות שנעלה על דרך המלך שטן האח ימצא את ההרכב הנכון.
    אבל יכלנו להשאיר אבק לליגה עם בלם וחלוץ, אבק.

8. VAR Member

@DRORIKO גצה הוא גופה. אולי בליגה פחות אינטנסיבית הגוף המתפרק שלו עוד יוכל לתת דקות טובות פה ושם אבל לא נראה לי שזהבי צריך לחשוש למעמדו. הוא איבד בערך הכל מהאיכויות הוירטואוזיות שהיו לו כשהיה צעיר.

חוץ מזה זהבי הפך במהלך הקריירה שלו ממס' 10 לחלוץ 9 קלאסי, עם גצה ניסו לעשות את אותה ההסבה וזה נכשל בגדול. הוא הצליח רק תחת קלופ ב4-2-3-1 כשהוא הפליימייקר מתחת לחלוץ אבל גם זה היה לפני כמעט עשור. מאז הוא חי מפציעה לפציעה וכיום כבר נראה כמו פנסיונר (הייתה לו גם בעיה מוזרה במטאבוליזם שהשביתה אותו לאיזה חצי שנה, מאז שחזר הוא נראה כמו חבית).

@de Middenweg עד כמה עצוב שזה נשמע, גצה בן 28 סך הכל. אבל הוא נראה ומשחק כמו בן 48.

תחשוב שהוא צעיר מקווין דה ברוינה בשנה, ולפני 8 שנים הוא הוליך את דורטמונד לדאבל על הראש של באיירן מינכן בזמן שדה ברוינה שיחק עם אליניב ברדה בגנק. תראה איך שגלגל מסתובב לו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/20
    Lebron, EuropeGuy, AS R ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר במחזור הרביעי להשאיר את כולם מיילים מאחור...לגבי בלם אני בהחלט מסכים איתך, שם יכולנו להתחזק, אבל טימבר הוא הכשרון התורן שיקבל דקות. בסך הכל אם טן האח יעשה שינוי או שניים בהרכב אנחנו יכולים גם להשאיר את פ.ס.וו מאחורינו.

@VAR
    לתגובה כזאת ציפיתי. פ.ס.וו לוקחת סיכון עם שחקן בעל שם מרשים, אבל גם שחקן שבכל ספרינט יכול להפצע. לא במקרה שהוא היה ללא קבוצה. מדהים שהוא רק בן 28. ברור לי שיש סיכוי מאד לא קטן שהוא יפספס משחקים.

10. VAR Member

ספרינט? אני מקווה בשבילו שהוא מסוגל בכלל ללכת. לא חושב שבכל 7 הליגות הבכירות יש שחקן יותר איטי ממנו.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@VAR
    הרבה אוהדי פ.ס.וו חושבים שהם זכו בלוטו...אני בכיף אחזור אליך אם הדיל הזה יסתיים בכלום.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני שחקנים ותיקים ומוכרים חוזרים לליגה. א.ז מחתימה את ברונו מרטינס אינדי, אולה ג'ון חוזר אחרי שמונה שנים לר.ק.ס. הקבוצה מוואלווייק כבר שמה את ידיה על צמד ותיק אחר. ורנון אניטה וגרגורי ואן דר ויל.

בהחלט רכש מעניין לא.ז שמתחזקת בבלם ותיק ומנוסה.

13. k_700 Member

אני רואה את גצה ממשיך להיות כשיר שבוע ולא כשיר שלושה שבועות בקצב כזה, אבל אם כבר דורך למישהו על המקום הוא לא קצת דורך למוחמד אחטארין קצת על העמדה?

אני מבין שהוא משחק הרבה בימין אבל מהאיכויות שלו ומהנבחרות הצעירות אני יודע שהוא יותר נהנה לשחק מאחורי החלוץ ולשם מצפים שהוא יתפתח בעתיד.
    אשמח לשמוע ממי שרואה קבוע עוד קצת על ההרכב סביב הילד הזה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700
    איחטארן קשר התקפי עם המון פוטנציאל, אבל כרגע שמידט משאיר אותו מחוץ להרכב. לפי התקשורת הבעיות הן בעיקר של השחקן. הוא לא בכושר, סובל מבעיות התנהגות ועודף משקל. הוא היה אמור להיות באנקר בהרכב. האיש בקישור שמחלק שוקולדים לזהבי ומאלן, אבל כרגע הוא אפילו לא מקבל דקות. צריך לזכור שהוא רק בן 18, אבל הסיפור הזה עלול עוד להתפוצץ בטח אם הקבוצה לא תנצח מספר משחקים.

אני לא יודע, אבל כמו שכבר אמרתי אתמול פ ס.וו לוקחת סיכון כלכלי אדיר. מאלן, איחטארן, מאדואקה וצעירים אחרים הם אלה שיכניסו לקופת המועדון הרבה כסף. זהבי וגצה לא. בעידן הקורונה פ.ס.וו משחקת לדעתי רולטה רוסית אמיתית, אבל זו כבר בעיה שלה.

15. Ajax Amsterdam Member

גצה גם דיי תופס את העמדה של איחטארן לא?