הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

AZ בעיניי כן צריכה להיות יותר קרובה לצמרת. ויטסה זאת בנתיים הפתעה. קרב האליפות תלך בסוף שוב בין אייאקס לפ.ס.וו.

לחזור לרגע לא.ז, אני חושב שחלק מהשחקנים הבולטים שם לא מתקדמים העונה. אני בעיקר מדבר על סטנגס ובואדו. ויינדל וקופמיינרס עושים הכי טוב שהם יודעים, אבל לדעתי גם מנטלית יש להם בעיה. מנצחים את פ.ס.ו ופיינורד בחוץ, מפסידים עכשיו בבית לאוטרכט. גם עם ארנה סלוט הקבוצה איבדה יותר מדי נקודות מול קטנות. איבדו נקודות חשובות מול פורטונה למשל או ספרטה. ברוטרדם אולי סיימו את המשחק עם עשרה שחקנים, אבל כמדומני כבר הובילו שם 3-0.

מילה אחרונה על קופמיינרס. הוא הודה שיש לו שבר קטן ביד. זה מגביל אותו בתנועה, הוא סובל מכאבים, אבל הוא רוצה להמשיך לשחק. לא יודע אם זה חכם...

2. Ajax Amsterdam Member

כרגע פ.ס.וו הולכים להתמודד עם רצף משחקים מטורפים, אני מקווה שהם ימעדו שם

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין אותך, אבל בוא נתרכז בעצמנו. נתחיל הערב עם ניצחון...

משהו אחר.
    לפי דיווחים ספרטק מוסקבה מעוניינת לצרף את קווינסי פרומס בשביל 10 מיליון אירו. אייאקס רוצה מינימום 15 מיליון. מבחינתי לא צריך לשחרר אותו. זה לא בגלל שהוא בכושר מצוין אלא בגלל שאין לנו כרגע מחליף. פרומס יכול לשחק בכנף ובמספר עשר (לא שזו הצלחה מסחררת, אבל בסדר). אם יעזוב מי יחליף אותו? אל תשכחו שנרס גם עדיין לא בדיוק בכושר. אסור לדלל את הסגל עוד. אין כרגע שחקן צעיר שיכול להשכיח את פרומס.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

@de Middenweg אנחנו תמיד צריכים להתרכז בעצמנו אבל כולנו מביטים בלוחות המשחקים מידי פעם :)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. ארז כהן Piet van Reenen

איפה כל אלה שחשבו שחלוץ יפתור את כל הבעיות???
    מול הקבוצה הכי חלשה בליגה בבית ,אנחנו בכלל לא מגיעים למצבים עם החלוץ הזה שכל כך התלהבתם שהגיע(צדקתי שהוא לא רחוק מסאנוגו)
    כמו שאמרתי תמיד, הקבוצה זקוקה לקישור יצירתי.
    עם שחקנים מוגבלים בקישור כמו אלווארז וקלאסן לא תגיע רחוק.
    ובעיקר עם טן מאמן כמו טן האח שמסרב להבין שבקישור של אייאקס חובה לשים את השחקנים הכי יצירתיים שלך.
    טן האח הביתה ומהר ושעה אחת קודם.
    הורס כל חלקה טובה בקבוצה.
    בגללו שחקן נפלא כמו מרטינז לא ישאר באייאקס.
    מאמן דפוק שמעדיף מוגבלים כמו אקלנקאמפ קלאסן אלבארז לאביאד על פני כישרונות כמו לאנג ומרטינז.
    נ.ב אל תדאגו תיכף הקירח יעלה את אקלנקאמפ/לאביאד במקום פרומס.
    יחליף מוגבל במוגבל.
    למזלנו אנחנו משחקים נגד נמושה אז יש סיכוי שאיכשהו נצליח לנצח.
    אבל אי אפשר להמשיך ככה.
    למרות שאני בטוח שחברי הפורום פה יחגגו ניצחון דחוק עם יכולת דלה ביותר על הנמושה הזאת שנקראת וילם.
    רק בפורום הזה לא מסתכלים מילמיטר קדימה.
    טן האח הביתה ומהר

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/21
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הולך לישון עם בראיין ברובי בלב.
    וואו, איזה עשר דקות הוא נתן.

נראינו רע כמו נגד פורטונה אבל בטירוף המשחקים שהולך פה העיקר שגירדנו ניצחון.

עוד 72 שעות אלקמאר בחוץ. אין זמן לנשום.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Ajax Amsterdam ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסך הכל ניצחון מוצדק, מספיק הזדמנויות בשביל לכבוש, אבל השער השני היה די מתנה. נייהאוס היה ה-VAR ובהולנד כולם יודעים שהוא אוהב "כדורגל גברי", אבל האלר דחף שם שחקן יריב. מאמן ווילם טוויי אמר אחרי המשחק שהוא חושב שהיתה עבירה, אבל הוסיף שהקבוצה גם לא עמדה טוב מתי שברובי כבש. תגובה יפה ומכובדת.

לא סתם הדגשתי את המשפט שאין זמן לנשום. עם הסגל הנוכחי קשה לשחק גם טוב וגם לנצח. לא בכל משחק. אייאקס ופ.ס.וו פשוט שורדות עכשיו וביום ראשון כבר מצפה לנו שוב קרב קשה. ווילם טוויי שיחקה היום טוב בשביל קבוצת תחתית, אבל הנקודות שלנו.

המצטיין לדעתי היה אלברז. משפחתו בהולנד ואולי זה יעזור לו בהמשך הדרך. בחצי הראשון הוא חילץ כמה כדורים יפהפיים וגם תרם מעט להתקפה. למרות שלא כבש ולא ממש הצטיין אנחנו רואים בפירוש את הנוכחות של האלר. בליגה ההולנדית הוא פשוט מנצח כמעט כל קרב אוויר.

לסיכום. קרב קשה עם ניצחון מוצדק, אבל אם לא נייהאוס בדקה ה-82 אולי לא היינו מנצחים היום. צריך לגמור את העונה הזאת עם טן האח, אבל בצורה הזאת הוא לדעתי יאמן בעונה הבאה בקבוצה אחרת. מבקריו יכולים להגיד כל מה שרוצים, אבל אחרי סדרה לא פשוטה בינואר מצבנו לא כזה רע. אני כן אומר שוב, אין לנו סגל מספיק גדול בשביל להצליח ביותר מחזית אחת. אני חש עייפות בקבוצה, אולי גם מנטלית. לפחות מספק אותי שכרגע רק פ.ס.וו מאיימת עלינו בטבלה.

יום א' שתי קרבות רציניות...

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו אחר.
    לא בטוח עדיין מה הולך לקרות עם בראיין ברובי. הוא עוד לא האריך חוזה. היות שראיולה הוא הסוכן אני לא פוסל שהחלוץ הצעיר יעזוב ללא תמורה בקיץ. בסך הכל אני לא רואה שום סיבה לעזוב. בראיין יכול בשקט להיות מעכשיו חלוץ שני. שייתן פייט להאלר. כל כך מכעיס שראיולה שוב מסבך את הכל.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיר הלחץ בדרום רוטרדם עומד להתפוצץ. בנתיים אין פיצוץ סופי בין אדבוקאט לשחקנים, אבל יש מתיחות קשה בין הצדדים. המאמן לא היה בתקופה האחרונה מרוצה, התבטא על כך בתקשורת, אבל השחקנים כועסים על כך. היתה היום שיחה בין אדבוקאט לברחהאוס שהוא הקפטן. בנתיים הוחלט שאין שינוי.

מה שכן משתנה בפיינורד הוא בעמדת עוזר המאמן. ז'ליקו פטרוביץ שישב לצידו של אדבוקאט עובר למשרת המאמן הראשי בטילבורח. "פטרו" יחליף בווילם טוויי את אדרי קוסטר שפוטר לאחרונה.

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

- עדיין לא ברור מה הולך לקרות עם פרומס. ה"טלחרף" אומר שהשחקן דיבר מאחורי הגב של אייאקס עם ספרטק מוסקבה. בנתיים מדברים על מועמדותו של הקיצוני קמלדין סולמאנה שמשחק בנורצלנד הדנית. הגנאי בן ה-18 מבוקש ככל הנראה גם בלברקוזן.

- המתח בין AZ לפיינורד עולה. עוזר המאמן מרינו פושיץ' מצטרף בקיץ לפיינורד. כנראה שבדרום רוטרדם גם רוצים לצרף את סוונסון שיגמור בקרוב חוזה.

11. Jefecito Member

לא היה משהו של פרומס לכלא? מה נסגר עם זה?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרומס עדיין חשוד שהוא דקר ברגל בן משפחה. התיק עדיין לא הגיע לפרקליטות ולפי מה שאני יודע המשטרה עדיין חוקרת. כבר דיווחו שככל הנראה אין בעיה שפרומס יעזוב לרוסיה. אפילו אם יורשע סביר להניח שזה לא יסתיים בעונש רציני עם שהייה ממושכת בכלא. אל תשכח שמדובר גם במישהו מפורסם.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויטסה מאבדת גובה. יום לפני "סופר סאנדיי" היא מסיימת בבית בתיקו עם ר.ק.ס. שער מקרי של באזור לא הספיק (רצה להרים, אבל כבש), כי האורחת כובשת גם שער יפה.

יאקומאקיס שוב כובש. קבוצתו מפסידה, אבל היווני שוב מצליח למצוא את הרשת. מצדי שימשיך ככה. בחור צנוע ונחמד.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה לחובבי ציון. עכשיו תורנו להפוך את המחזור הזה לסופר מוצלח. לא יהיה קל, אבל אני מקווה שהשחקנים חושבים עכשיו על שבע נקודות יתרון...

15. Ajax Amsterdam Member

@de Middenweg זו תמיד צריכה להיות המחשבה