הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

מבאס שנכנסים לסגר בהולנד

2. alexshw Member

בהולנד עוד רודפים אחרי הזנב של עצמם.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. DRORIKO Member

המצחיק הוא שבתחילת הקורונה זאת היתה אחת הכי מתירניות. ממש היו מלגלגים על הסגרים במדינות אחרות.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערב יש פה מסיבת עיתונאים של ראש הממשלה היוצא (שגם יהיה בקרוב הנכנס אחרי שירכיב את הממשלה הבאה שתהיה בדיוק אותה אחת כמו שהיה לנו. קרקס הולנדי...). הסגר יהיה מאד סמלי. הם פשוט רוצים לתת אוויר לנשימה לבתי החולים, זה הכל. אם רוצים להוריד את ההדבקות למינימום אז צריכים אולי לכלוא את כולם בבתים לזמן מה...זה לא יקרה. יתחילו בקרוב לתת גם חיסון שלישי לקבוצות הכי פגיעות.

מבחינת הכדורגל כבר הוחלט שלא תהיה קהל. ביום שלישי האיצטדיון יהיה ריק במשחק מול נורבגיה. ממה שהבנתי זה יהיה גם בליגה וגם במשחקי הקבוצות באירופה. הערב אני אדע יותר.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  5. Ajax Amsterdam Member

הבוסטר בארץ לפי דעתי עזר לעבור את הגל הרביע בהצלחה. חבל שבהולנד חושבים על זה רק עכשיו

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שהיה צפוי, בשלושת השבועות הקרובים אין קהל במשחקים.

@Ajax Amsterdam
    בסך הכל המשבר הוא עולמי. החל מהשבוע הבא יתחילו לתת בוסטר לאוכלוסייה הכי רגישה. אני מעריך שיגיעו בהמשך עוד כמה חיסונים. הוירוס עובר מוטציות והוא לא ייעלם יותר. אין לי מושג איזו מדינה מתמודדת הכי טוב עם המצב. אני רק יכול להגיד שאנחנו פה בדרך לויכוח ציבורי מאד קשה כי החיים של מחוסנים יהיה שונה מאשר אלה שלא רוצים לקבל זריקה. אני החלטתי לקבל שתי זריקות של פייזר, אבל יש למחנה ה"אנטי" גם טיעונים טובים. מבחינתי אין פה "טוב" ו"רע", אבל באירופה אנחנו מקבלים לאט לאט שתי חברות מקבילות וזה ממש לא רצוי.

נו טוב, זה אולי לא לדיון פה...

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניצחון ויש מונדיאל.
    בהצלחה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נבחרת מעייפת, מתישה.

Sent from my SM-A025F using Tapatalk

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יאמן. כמה בינוניים.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

AFCA ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  10. Ajax Amsterdam Member

ובינונית ואז ההגדרה הזאת מושלמת

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהדקה הראשונה עמדנו על המגרש. יהירות בלתי נסבלת. דיילי בלינד הופך באינטרנט להיות השעיר העזעזאל, אבל לחלוטין נמאס מהגישה של כל הנבחרת. אפילו אחרי השער הראשון של המארחת השחקנים פשוט עמדו על הדשא. השיוויון היה צודק.

תיקו מעלה אותנו למונדיאל, אני דורש עכשיו ניצחון. גישה של חובבנות. אולי פרנק דה בור לא כזה אשם....

12. Raulito Madridista

- אני חושב שקצת עושים דרמה בהולנד, הסיכוי שהיא תפספס את המונדיאל נמוך, היא לא תנצח את נורבגיה ועוד בלי ארלינג הולאנד ובמשחק בית? מה שכן, העצבים אחרי השמטת יתרון מבטיח - מוצדקים. איך היה ארנו דנג'ומה חבר'נו מוויאריאל? בכל משחק במדי הצוללת היה תענוג לראות אותו השנה. והאם החילופים של ואן חאל שוויתר על דה יונג ו-ווינאלדום במעין שאננות - מזכירים קצת את דיק אדבוקאט ורובן ביורו או שהגזמתי?
    - המספרים מראים שממפיס דפאי השתווה לאריאן רובן עם 37 שערים במדי נבחרת הולנד וכמובן שזה אחלה Opta אבל האמת שמאוד-מאוד חורה לי, אפילו הפוסט של ערוץ הספורט בפייסבוק - ומצאתי את עצמי מגיב מה שקורה מעט מאוד. דפאי שחקן נחמד, באמת, הוא עושה מהלכים מפתיעים וכובש הרבה מאז שקומאן מונה אז למאמן - אבל הוא עוד שחקן טוב. רובן אגדת כדורגל ואחד הגדולים שהיו בהולנד - אוי הפציעות, אוי הפציעות. ב-24 משחקים בטורניר גדול רובן היה מעורב ב-19 שערים וזה המון!

13. DRORIKO Member

תקנו אותי אם אני טועה אבל הגול הראשון של ממפיס היה כשרובן בישל לו במונדיאל לא?

הרצליה עד המוות אוהב/ת את זה.
  14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נכון, השער השני נגד צ'ילה ב0-2 במונדיאל 2014.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    ביום שלישי נדע אם השחקנים יצליחו להתאושש מהביזיון הזה או שמה אנחנו בכלל נשאר בבית. גם האופציה הזאת עדיין אפשרית. כרגע התסריט אומר שתיקו מעלה אותנו למונדיאל, אבל כשאתה סופג שני שערים ממקדוניה תוך ארבע דקות בסוף המשחק אז גם משחק ביתי ללא קהל מול נורבגיה ללא האלאנד יכול להפוך לסיוט.

אני עדיין מאד כועס כי החל מהדקה הראשונה הנבחרת שיחקה כאילו שזה משחק אימון. יותר מזה, אחרי השער השני המארחת למעשה ויתרה על המשחק. מעט הקהל המקומי שתק ושחקני נבחרת הולנד התחילו להעביר את הזמן עם מסירות רוחב. ואן חאל התחיל להוציא כמה שחקנים מובילים כי לא ציפה להתמוטטות שכזאת.

הם חזרו למשחק משום מקום, אבל אחרי השער מיד ראו את הפאניקה אצלנו. שום שחקן תפקד יותר. היה מביך לראות שחקן כמו וירג'יל ואן דייק ממשיך לעמוד במגרש ולמסור כדורים לרוחב. וויינאלדום ופרנקי דה יונג כבר היו בחוץ והקישור פשוט היה בפאניקה (המחליפים חראפנברח וקויפמינרס היו נוראיים). ברחווין עשה טובה לרדת אחורה (איפה היה דומפריס????) כדי לעשות כאילו הגנה. השחקן המקדוני הרים בניחותא ומה שדיילי בלינד עשה אחרי זה כבר אי אפשר לתאר. הגנה זה לא המילה הנכונה.

ביום שלישי הכל יהיה הרבה תלוי בקטע המנטלי. אם שחקני הולנד לא מוכנים לתת את הנשמה אנחנו עלולים לסיים במקום השלישי. אולי לא רע כי אז הבלרינות יכולות בשנה הבאה בחורף לנוח מתי שבקטאר ישחקו על הגביע העולמי.

הנה התקציר:

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 222)

1. crazyjoedevola
  2. avdz7