הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. Ajax Amsterdam Member

לפי מה שהבנתי טאגליאפיקו שחקן אייאקס

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן, הארגנטינאי בדרך להולנד.
    משהו אחר, דיק אדבוקאט מאמן את ספרטה. האיש המנוסה החליט לנסות למנוע מהקבוצה לרדת ליגה. בנתיים השאילה הקבוצה הישנה בהולנד את דוס סנטוס מ-AZ.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ניג'יל דה יונג חוזר לאייאקס.

מגן בן 25 וקשר זקן - משהו קרה למדיניות הרכש של אייאקס. אולי ההוצאה של ברגקאמפ ושות' גרמה לשינוי כיוון בכל הנוגע לרכש?

אגב. מתי עולים בהרכב עם סים, פרנקי ונייג'?ל - שוקולד מנטה מסטיק דה יונג.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

הלוואי כי יש לנו את המשאבים בשביל רכש נורמלי וגם בשביל להמשיך ליצר כשרונות רבים

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנא חכו עם הידיעה הזאת. כרגע זו שמועה בלבד. בטורקיה דיברו שדה יונג עוזב לאייאקס, אבל לא הייתי ממהר להאמין לידיעה הזאת. יש לנו כרגע קישור מלא בשחקנים ואני לא רואה את נייג'ל מקבל חולצת הרכב. מאמין שטן האח יחזור לשחק עם ארבע שחקני הגנה כך שאפילו לפרנקי דה יונג כבר לא מובטח דבר.

אני חושב שנייג'ל דה יונג בדרך לקטאר או משהו כזה. סניידר כבר נחת במדינה התומכת בחמאס ויגמור את הקריירה שלו שם.

6. ארז כהן Piet van Reenen

נייג'ל דה יונג לא חוזר לקבוצת נעוריו, הוא חתם הערב רשמית במיינץ הגרמנית.
    ניקולס טאגליפיקו המגן השמאלי מארגנטינה חתם רשמית באייאקס.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי לחכות עם עניין דה יונג. הוא אכן חתם במיינץ. קלייברט ג'וניור נמצא במשא ומתן כדי להאריך את חוזהו.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דולברג נפצע בכף הרגל וייעדר חודשיים...זמן טוב לצייד וקאסיירה להראות מה הם יודעים.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואן פרסי יחתום בקרוב על חוזה בפיינורד. החלוץ יחזור אחרי 14 שנים הביתה. סניידר חתם בקטאר...יחי ההבדל הקטן...אגב, מה שלא אומר שואן פרסי יהפוך מיד את פיינורד למועמדת לאליפות. בטח לא בעונה הזאת. השאלה היא אם החלוץ יכול להיות מעין קויט? אני בספק.

10. Andrei Kanchelskis Member

גם אם הם מצליחים וגם אם לא(כי בכל זאת הם כבר על טיפות הדלק האחרונות) זה בהחלט יפה לראות שחקנים הולנדים אגדיים שלא שוכחים היכן הם גדלו והם באים לסיים את הקריירה בקבוצה שבה הם התחילו הכל. ואן ברונקהוסט וקויט ועכשיו גם ואן פרסי בהחלט ראויים לציון לשבח על הסולידריות שהם מגלים בשובם לפיינורד רגע לפני שהקריירה שלהם נגמרת, מה שאי אפשר להגיד על שחקני העבר של אייאקס שלמעט אדגר דווידס שום שחקן עבר אגדי שגדל במועדון לא בא לסיים בה את הקריירה. הונטלאר לא ממש נחשב כי הוא לא צמח במחלקת הנוער של אייאקס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק לגמרי. בהחלט מרגיז אותי שסניידר ורפאל ו.ד וארט לא לא חזרו אלינו. אני מאד מעריך את ואן פרסי שהוא עומד לסיים את הקריירה בקבוצת נעוריו. ברור שאני מקווה שהשידוך לא יצליח, אבל יש לו ביצים והוא נאמן. לסניידר יותר חשוב הכסף בקטאר...

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס מחתימה בשביל שני מיליון אירו את הכשרון הגרמני ניקולאס קוהן. הקיצוני בן ה-18 משחק בלייפציג. הנה כמה תמונות שלו: (מזכיר בגובהו את יונס)

13. Andrei Kanchelskis Member

רק סניידר ו-ואן דר וארט? מה עם קלייברט,רייזיחר,סיידורף,ברגקהאמפ,האחים דה בור ו-ואן דר סאר? אף אחד מהם לא בא לסיים את הקריירה באייאקס למרות שהם בהחלט יכלו לעשות זאת.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. ארז כהן Piet van Reenen

שחקן מעניין הגרמני הצעיר. יש לו מהירות, דריבל. אין ספק שלבחור יש כישרון.( מזכיר בסגנון המשחק את יונס). באתרים של אייאקס מפרסמים שאוברמרס רוצה גם להביא את זכריה לביאד מאוטרכט. אני מאוד מקווה שהוא לא יגיע אלינו. לדעתי הוא לא שחקן שמתאים לרמה של אייאקס. זה כישלון ידוע מראש. הוא יהיה קנדי בקירצ'וגלו 2.

Ajacied אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Andrei Kanchelskis
    שמע, הרשימה הזאת לא משקרת. הכסף בחו"ל והפחד להכשל בקאמבק כנראה ניצחו. לפחות נהנתי לראות את ליטמאנן חוזר לקדנצייה שנייה. בשבילי האייאקסיד מספר אחד. האחים דה בור עזבו בצורה כה גועלית שזה למעשה לא הפתעה שהם לא חזרו השחקן. מבחינתי כבר נס שפרנק עוד היה מאמן אצלנו.

יש פשוט חבר'ה שתמיד יישארו כסמלים נצחיים. רייקארד, ליטמאנן למשל. לפחות כך אני חושב. סניידר ורפאל ואן דר וארט לא ממש אהובים אצל כולם. סניידר למשל מפלרטט תמיד עם אוטרכט. אוקיי, הוא נולד שם, אבל הרבה אוהדים עוד זוכרים לו שהוא שמח בגלוי שהם ניצחו אותנו כשאחיו הצעיר שיחק שם. אני לא מופתע שהוא לא חזר אלינו. הוא גם נישא לאישה נוראית ומזוייפת. לא נראה לי שהיא רוצה לחזור לגור באמסטרדם. זה לא מתאים לסטטוס שלה.

מה אני אגיד, גם ואן ניסטלרוי לא חזר לשחק בהולנד. מעריך שגם רובן לא יחזור לפ.ס.וו. רק חבל שהרשימה אצלנו יותר ארוכה.