הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום ה' דיברו פה בטלוויזיה על העונה הבאה באירופה. לא ראיתי את כל הדיון, אבל הבנתי שיהיה לנו עוד יותר קשה להעפיל דרך המוקדמות לשלב הבתים של ליגת האלופות. הכדורגל ההולנדי איבד בשנים האחרונות המון נקודות. לכן אני גם חושב שדרך הליגה האירופאית אפשר לנסות לחזור לקדמת הבמה.

חשוב לציין שבשלב המוקדמות שום קבוצה גיבשה סגל סופי. ראית מה קרה בעונה האחרונה. דאבינסון עוד שיחק איתנו מול ניס ואז טוטנהאם נכנסה לעניינים. אנחנו נשארנו ללא שחקן ההגנה הכי טוב והסוף ידוע...אין לי כרגע מושג אם פ.ס.וו גם תחולק לחלק הקשה בהגרלה, אבל אם כן אז למעשה גם הם לא הרוויחו דבר מהאליפות (הקרבה) שלהם. איבדנו כזכור את הכרטיס שמקנה מקום אוטומטי לאלופה בשלב הבתים בליגת האלופות...

לכן אני אומר, כולנו צריכים להתמקד בליגה האירופאית, להחזיר לפחות כרטיס אוטומטי אחד לשלב הבתים ולאט לאט להחזיר טיפה מהעבודה האבוד שלנו. באמת הדרדרנו אחורה, לא רק הקבוצות אלא גם הנבחרת...אני נשאר אופטימי לעתיד יותר טוב, אבל בשיטה הנוכחית שום קבוצה הולנדית תזכה יותר בליגת האלופות.

2. גלץ Member

הליגה האירופית מפעל מכובד מאוד. עדיף להצליח שם מאשר להילחם על מקום שלישי בשלב הבתים באלופות, אני הייתי מעדיף ככה אם הייתי אוהד אייאקס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. c_web Member

הפסד עגום אמש ל-PSV.
    כולם מדברים על זה שאנחנו לא מסוגלים לנצח את קבוצות ה ''טופ 3'' בשנים האחרונות וזה באמת נהפך להיות מן מחסום פסיכולוגי. אז למה שזה יקרה דווקא בגמר הגביע בעוד שבועיים?

קווין כלום , השופט המעצבן , קונה את כל הבכי וההצגות של לוק דה יונג שחושב שכל כדור גבוה שהוא לא לקוח זה עבירה.
    ה"פנדל" שנשרק לטובתו היה מביך, האדום לרון ולאר לא היה ולא נברא (אין כל מגע עם הרגליים בינו לבין לוזאנו) והשער שואן ריין כבש היה חוקי ממה שהספקתי לראות בהילוך החוזר היחיד והבודד שהציגו בטלוויזיה.

אין להאשים שופט כשאתה מוביל 0:2 על קבוצה כלשהי, במשחק בית, בשלהי המחצית השנייה. אבל כן הוא גרם לזה להיות יותר מתסכל.
    אם ווילם II הלמה בהם 0:5 ולא הלכה אחורה ביתרון כפול, למה אנחנו צריכים להיראות כמו טוונטה ביום טוב שלה ופשוט לסגת?

בכל מקרה הבטחנו היום את הכרטיס למוקדמות הליגה האירופית עם התיקו של אוטרכט מול דאן האח (3:3 משוגע).
    כעת נותר לדעת אם נסיים במקום השלישי (כנראה שכן, שמונה הפרש כשנותרו שתיים עשרה נקודות בקופה) והאם נסתפק במוקדמות הליגה האירופית או בכרטיס הישיר לשלב הבתים עם זכייה בגביע.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@c_web
    בכוונה לא הסתכלתי על התקציר. כבר הבנתי שבלום עזר לאלופה שבדרך. את האמת שאותו אפס עם משרוקית נותן לפני כמה מחזורים שני פנדלים הזויים לווילם טוויי מול אותה פ.ס.וו. אז זה נגמר 5-0 והשופט בסוף די התחמק מויכוחים מיותרים. לדעתי הוא כנראה רצה להחזיר להם מתנה.. מה שכן, הובלתם 2-0 וההתמוטטות כבר באה לפני זה. נדמה לי שלפני גמר הגביע אתם עוד מבקרים ביוהאן קרויף ארינה...

משהו אחר.
    ההתאחדות פישלה בגדול. אייאקס הצעירה שיתפה כלא כחוק מול נק ניימייכן ביום שישי את שחקנה ביילפלד. הבחור היה מוצהב, אבל אייאקס לא קיבלה מההתאחדות את האישור להרחקה. ניצחנו 2-0 במשחק ומה קורה עכשיו? המשחק מבוטל והוא שוב יתקיים...ניימייכן נמצאת בקרב מרתק עם פורטונה סיטארד על עלייה לליגה הבכירה. אנחנו תקועים באמצע כי אין באפשרותנו לעלות ליגה. בסה"כ ההתאחדות מפשלת ועכשיו יש משחק חוזר...

5. c_web Member

למה משחק חוזר ולא ניצחון טכני?

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שזה ממש רגיש. א - זה לא אשמת אייאקס פרופר (יש אשמה), היא לא שיתפה שחקן ביודיען. ההתאחדות שאמונה על העברת המידע מי לא יכול לשחק מבחינת חוקית (צהובים\אדומים) פשוט שחכה לרשום את השחקן הזה. זה נכון שאייאקס יכלה לעשות יותר, אבל במקרה הזה יש הרבה אשמה להתאחדות.

וניצחון טכני יפגע קריטית בפורטונה ויכול לחרוץ את העלייה לניימכן. לא הדרך הכי טובה להכריע מי תעלה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר גרוע חבר'ה. אייאקס עוד שלחה פקס כדי לברר את העניין, אבל קיבלה אור ירוק לשתף את ביילפלד. ההתאחדות מענישה עכשיו למעשה את אייאקס הצעירה וגם את פורטונה סיטארד. לשמחתי אנחנו לא יכולים לעלות ליגה, אבל אחרי התגובות שקיבלנו מניימייכן אני מקווה שלא רק ננצח אלא נשפיל אותם. הם קיבלו מתנה מהשמיים ובמקום להצטנע הם אמרו בין היתר שלא מעניין אותם איך שחקני אייאקס מרגישים ושיהיה כיף לראות אותם ביום ב' מתוסכלים. נו, מה אפשר לצפות מערס מטומטם בשם אצ'באר שנכשל בפיינורד?

8. c_web Member

loll
    :sm_toothy12:

במשחק שפתח את המחזור הקבוצה שלי מנצחת באלמלו 0:3 את הראקלס, משחק מאוד קל.
    או שהליגה וקבוצות הביניים ומטה נחלשו העונה בצורה מחרידה או ש- AZ משחקת פשוט כדורגל מדהים. תחליטו אתם...
    טוונטה הפסידה בשבת בדן האח והיא בדרך הבטוחה לליגת המשנה.

תכף משחק האליפות של PSV, אני מהמר שאייאקס לא תפסיד שם. 2:2 נראה לי הגיוני כזה...

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. Ajax Amsterdam Member

סך הכל לראות את האווריה בפיליפס סטדיון עושה רע,4 שנים בלי אליפות,לא סתם נכשלים במשך 4 שנים.
    פשוט שאני חושב שהגענו לתחתית אני תמיד יודע שיש לאן לרדת

10. Ajax Amsterdam Member

כל הארגון הזה שנקרא אייאקס אמסטרדם צריך רה אורגניזציה מ2005.
    מרגיש שהמועדון הזה מבליח פעם ב4 שנים,פשוט נמאס כבר הכל מקרי במועדון הזה.
    ממועדון שהיה השליט הבלעדי אנחנו מעדיפים למכור את השחקנים שלנו ולא לקחת אליפות העיקר שכסף יזרום למושחתים שם.
    תודה ושלום אוברמארס וואן דר סאר

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי למה לא כדאי לראות את המשחק...זה פשוט מתסכל מדי. לפ.ס.וו מגיעה הצלחת, אבל זה מאד כואב שהם יחגגו דווקא מולנו. בכלל, הם עולים לי על העצבים. קודם הם משפילים אותנו עם אליפות על חודו של שער בודד אחד. אחרי זה אנחנו נחנקים מול דה חראפשחאפ והיום משחק אליפות מולנו. הגיע הזמן שיתחילו להזיז את התחת בארינה. ומהר!

Ajacied ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  12. Ajax Amsterdam Member

מזזים את התחת בארנה שהכסף נכנס,אני לא יודע מה עושים איתו אבל לחזק את הקבוצה בהיגיון ובצורה ראויה בטוח לא,נמאס לי מכל הארגון הזה אפילו מכבי חיפה מתנהלת יותר טוב

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/18
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אייאקס עדיין לא נלחמת בתחתית כך שהניהול שלנו עדיין יותר טוב :D

אני באמת מרגיש שעל הנייר יש לנו קבוצה יותר טובה מפ.ס.וו, אבל המציאות אומרת דברים אחרים. ברור שבקיץ שוב נראה עזיבה המונית ושוב נקבל הרבה כסף. השאלה היא מה נעשה בזה? האם אולי טן האח כן יוחלף? ומה יקרה עם אנשי ה"לב הטכני"? כבר 4 שנים ללא אליפות זה יותר מדי, בטח במצב הזה. יש לנו בסיס כלכלי טוב. לצערי רק לא נוכל להחזיק שחקנים בכח דרור. אם דה ליכט רוצה לעזוב וקבוצה מוכנה לשים איזה 58 מיליון אירו על השולחן הבחור עוזב. אתמול דיווחו שזה הסכום עליו אייאקס חושבת. ביירן, ארסנל ומנצ'סטר סיטי ככל הנראה מעוניינות בבלם הצעיר.

בנתיים כבר 3-0...לא אופתע אם טן האח יפוטר. אולי אם נקבל עוד איזה שער חובה משהו יקרה בארינה...

14. Ajax Amsterdam Member

שי אני מכיר במציאות,פשוט הכסף צריך להיות מושקע ברכש ולא רק בנוער.
    אני מרגיש שאייאקס היא לא קבוצה אלה חנות ללא יצר תחרותי.
    כמו כן בכדורגל של היום אייאקס צריכה לשכוח מהפילוסופיה הקרויפית.
    בקיצור כולם הביתה במיוחד ההננלה

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, קרויף ז"ל מרחף עדיין בכל שנייה מעל הארינה. אני גם לא ממש מאמין במהפכה שלו, אבל לא נראה לי שזה מציאותי לחשוב שפתאום נחשוב בצורה אחרת. אנחנו נחיה ונמות על השיטה הזאת...

לא רק הפסדנו היום, פשוט הושפלנו. לקבל בראש 3-0 ולסיים את המשחק עם תשעה שחקנים זה ממש יותר מדי. ההערכה שלי היא שואן דר סאר עוזב. טן האח? האוהדים רותחים עליו ורוצים שהוא יילך. לא יודע אם זה יקרה.

פתחנו את העונה בדרמה וסיימנו אותה ככה. אם אייאקס תצליח להפיק לקחים מההתמוטטות של נורי והעונה הנוראית הזאת אז אשמח לאכול עכשיו את השמחה לאיד. ברור שיהיה הרבה רעש אצלנו, אבל מתי לא? אני צריך הערב לעשות כל מאמץ בשביל לא לראות בטלוויזיה את חגיגות השמחה באיינדהובן. זה כואב, משפיל, ומרתיח אבל זה מה יש.

צריך לקוות לימים יותר טובים.