הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. DRORIKO Member

שאלה מצויינת. תראה ליון עצמו זה מועדון גדול, לדעתי בדרג ב' של אירופה, הוא לא יכול להשתוות לפסז' או לזכות בליגת האלופות אבל בינינו כמה מועדונים באירופה כן- אולי 4-5. מה שכן הוא משחק בליגה שקטנה למידותיו ואם הוא מחפש אתגר+שכר יותר גבוה הוא ימצא אותו בליגות אחרות. אבל בשביל להגיע לשם הוא יצטרך מאד מאד להרשים את כל הארסנליות למיניהן, כי אולס, הבעלים של ליון, זה אחד שצריך לשלם לו הרבה כדי להוציא ממנו שחקנים. אפשר להגיד שהוא האיזי שירצקי של צרפת. כל מה שאני כותב תקף גם לאקס איאקס טראורה.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  2. גלץ Member

מה דעתך בקשר ל0:0 של הולנד עד 21 נגד אנגליה אתמול? הולנד כרגע במקום השני עם נקודה יותר מסקוטלנד ו5 נקודות פחות מאנגליה.
    עד עכשיו ממה שהספקתי לעקוב אחריהם הם לא מרשימים כל כך במוקדמות (הפסד 2:0 לסקוטלנד, ניצחון 1:0 בקושי על אנדורה ו1:1 לא משקף נגד אוקראינה).
    יש עתיד או שאתה לא עוקב אחריהם? :)

de Middenweg ו-Drama2 אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@גלץ
    הולנד הצעירה הנבחרת הכי פחות מעניינת מכולם. תסתכל על השמות הבאים: פרנקי דה יונג, מתהייס דה ליכט, ג'סטין קלייברט. שלישייה שיכלה לשחק אתמול בנוריץ', אבל החבר'ה האלה שיחקו עם הבוגרת...אילולא פציעה גם סטיבן ברחוויין (פ.ס.וו) היה משחק אתמול.

הנבחרת הצעירה בעיקר טובה לצעירים שאולי בעתיד עוד יהיו שחקן הבוגרת. אלה שכבר טובים מגיל 18 מצטרפים מיד לבוגרת. אם אתה מדבר על העתיד אז דה ליכט (19, שיחק אתמול תשעים דקות במשחק הידידות מול פרו) ופרנקי דה יונג (נכנס בהפסקה, נתן אסיסט והיה מהמצטיינים בחצי השני) אמורים להוביל בשנים הקרובות את אוראנייה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולנד מפסידה 2-1 בצרפת, אבל היו דקות שהרגשתי שיש עתיד לנבחרת שלי. ההפסד היה צפוי, אבל לאור הפרשי הכשרון בין הקבוצות אני חושב שהצגנו התקדמות. לא נעים להפסיד, אבל רב המדינות בעולם לא ייעצרו את המכונה הצרפתית.

הרצליה עד המוות ו-לירן אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו מטיילת בדן האח. 7-0 בחוץ מול אדו...בשפה פשוטה קוראים לזו פתיחת רגליים. מקווה שברצלונה תשים את הארורים האלה במקום. עוד מעט אייאקס מול כרונינגן. מקווה גם שהאורחת לא תתאמץ יותר מדי...

6. ארז כהן Piet van Reenen

שי, אל תצחק על איינדהובן שהם כנראה הולכים לחטוף ביום שלישי בברצלונה.
    אתה יודע מה אומרים צוחק מי שצוחק אחרון.
    אל תשכח שאחרי אתונה אייאקס מגיעה לאליאנז ארנה וגם המועדון שלנו יחטוף תבוסה קשה ביותר

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צוחק על פ.ס.וו, יותר מפריע לי איך אדו שיחקו. אייאקס מנצחת עכשיו 3-0 הארינה את כרונינגן. האורחת אפילו לא רצתה לשחק כשכבר היה ברור שהם יפסידו. זכותם, אבל אדו דן האח יכולים מצדי לרדת ליגה.

לגבי אירופה. אני מסתכל אך ורק על המחזור הראשון. א.א.ק אתונה קבוצה טובה שגם יכולה לנצח באמסטרדם. שוב, אני מקווה שפ.ס.וו תחטוף בקטלוניה בגלל שבעוד שבוע אנחנו נשחק מול הארורים בבית שלהם...ברור גם שביירן תנצח אותנו.

8. ארז כהן Piet van Reenen

שי אני מבקש לדייק באיירן לא תנצח אותנו אלא תשפיל אותנו

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

להשפיל זו מילה גסה. יכול להיות שזה יקרה, אבל זה יהיה גם תלוי הרבה בכושר של שתי הקבוצות. בסה"כ רובנו ציפו שלא נגיע לשלב הבתים אז פרה פרה. קודם תתרכז בא.א.ק ופ.ס.וו, אחר כך כבר נראה.

10. Ajax Amsterdam Member

אדו זה בושה וחרפה מועדון כזה מגעיל מזמן הם לא ירדו ליגה,מעדיף שדן בוש או ספרטה רוטרדם יהיו במקומם בליגה.
    הדבר הנחמד היחיד שם זה המוזיאון של אשר והפנורמה מזדאח(עם אחלה עוגת תפוחים).

מקווה מאוד שפ.ס.וו יגיעו זחוחים למפגש נגדנו,הגיע הזמן להראות לשוברי רגליים המקסיקנים מה זה!!

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באלקמאר נפרדו AZ המקומית עם פיינורד ללא הכרעה. 1-1 בסיום. לא מרבה לראות משחקים שלמים של קבוצות אחרות, אבל היום ראיתי תשעים דקות שמאד מאפיינות את הכדורגל ההולנדי של השנים האחרונות. אחת הבעיות מיד התגלו: הגנות חלשות. בחצי הראשון זה היה ממש נורא. זה היה נראה ממש כמו הליגה הישראלית. בעיקר אצל המארחת ראיתי טעויות קשות שבנס לא נגמרו בשערי חובה.

בחצי השני AZ עוד ניסתה בהתחלה, אבל אחרי כשעה של כדורגל גם ותרה על הניצחון. בסוף היום אני אומר שפ.ס.וו ואיאקס לא צריכות לדאוג יותר מדי. בליגה של 34 משחקים יש גם ימים לא טובים. הצמד בהחלט יכולה לאבד נקודות מול השתיים ששיחקו היום מוקדם בצהריים, אבל לאורך זמן אני לא חושב שנראה מרוץ לאליפות עם יותר משתי קבוצות.

דבר אחרון. ברגע נוראי נפצע בואדו החלוץ הצעיר של AZ . הוא הורד באלונקה ויש חשש להעדרות ממשוכת.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הידיעה אושרה. בואדו שבר את הקרסול...

13. c_web Member

כן ראו את זה כבר בשידור הישיר אך הקרסול שלו מדלדלת כמו ענף ברוח. עצוב, עונה שעברה התחלנו עם קלבין סטנגס ככישרון עולה וגם הוא גמר את העונה במחזור הראשון. עכשיו זה קורה עם מלך השערים שלנו (כן כן) כבר במחזור החמישי...

היינו עדיפים אתמול על פיינורד אבל זה לא הספיק בשביל ניצחון. אבל לפחות עצרנו את רצף ההפסדים לשלושת הגדולות בהולנד... גם זה משהו.

14. Ajax Amsterdam Member

יודע שיש משחק נגד אתונה מחר אבל כמה אהודי פ.ס.וו חכמים בדיבורים,מקווה שהם ירגישו כמו דן האח מחר ושלוזאנו ירגיש כמו לוק שואו

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@c_web
    לדעתי הקבוצה שלך פחדה בסוף ללכת קדימה. יש לה עדיין את "טראומת הטופ3". בחצי הראשון ראיתי בהחלט התקפות יפות, גם השער הגיע אחרי מהלך קבוצתי מאד נאה. הקטע הוא שיש לכם הגנה נוראית. בעיקר עד להפסקה קיבלה פיינורד מספיק הזדמנויות בשביל לכבוש עוד. היווני שלכם היה ממש גרוע.

בסופו של דבר נראה שזה היה קרב על מקום שלוש בליגה. שוב, התקפית ראיתי מ-AZ דברים יפים, אבל אייאקס ופ.ס.וו היו מבקיעות אתמול לפחות חמישייה לרשת המארחת...

@Ajax Amsterdam
    דרור, הרבה יהיה תלוי כמובן בברצלונה. נראה מה יהיה. אשמח שהם יקבלו בראש, אבל ואן בומל לבטח יכין תכנית הגנתית. על הנייר יש לנו משחק יותר קל, אבל גם אנחנו לא צריכים להיות יהירים. אא"ק לא קבוצה פראיירית.

משהו אחר.
    קספר דולברג היה אמור לפתוח היום במשחק הליגה של אייאקס הצעירה, אבל הדני הצעיר שוב לא היה כשיר. הפעם אובחן בעיה בברך...באמת אין לי מושג מה יהיה, אבל לאט לאט אני מרגיש שקספר פצוע כרוני.

צ'רני שגם היה שנה בחוץ כן חזר לשחק הערב. הוא לא ממש בלט ונראה בבירור פוגע בצורה קשה ביריב. השופט החמיץ את הארוע שדינה היה כרטיס אדום. השחקן הקרבן הוחלף אחרי זה כשפשוט ראו את הנזק על רגלו. אם הצ'כי הצעיר לא יושעה אני מקווה שאייאקס תעשה את זה. זה היה ניסיון ברוטאלי לפגוע בשחקן יריב.

הלינק של העבירה הקשה פה.
    Bijna zijn tegenstander het ziekenhuis in schoppen

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/18