הליגה ההולנדית 22/23 - פיינורד זוכה באליפות, פ.ס.וו בגביע. אייאקס מאכזבת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י de Middenweg, ‏8/8/15.

1. c_web Member

אין לנו הגנה שי, כבר כמה שנים טובות. סטיין ווייטנס שהוא עוד הנורמלי אצלנו בעמדת הבלם פצוע ולא פתח את העונה ואז אני צריך לקבל את היווני\רון ולאר\ ואן ריין שהם רעים מאוד (לא משנה מי מהם פותח). מה שכן מרקו ביזוט הוא שוער מעולה לטעמי, הוא מציל אותנו לא מעט בשנה האחרונה.

אצל פיינורד הכול מתחיל ונגמר בסטיבן ברחהאוס. אני חושב שבלעדיו הם קבוצה די מוגבלת...
    הליגה השנה נחלשה עוד יותר לדעתי, תראה כמה קבוצות "קטנות" יש לנו העונה: דה חראפשחאפ, נאק ברדה, פורטונה סיטרד, אמן, VVV. קבוצות שעד לפני כמה שנים היו באופן קבוע בליגת המשנה או לפחות מתנדנדות. תוסיף להן את אקסלסיור + ווילם שתמיד נאבקות בתחתית ותקבל יותר מדי קבוצות תחתית מאשר צמרת. אנחנו בהחלט יכולים לסיים שוב העונה במקום השלישי ונקווה שהפצועים (סטנגס וווייטנס) יחזרו במהרה וישתלבו טוב ומהר. יש לנו קבוצה צעירה עם הרבה פוטנציאל אבל בלי הגנה, מתאים לליגה ההולנדית לא? ;)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

כמה שחקנים אתם מכירים עם קריירה של הופעה אחת ושני שערים בצ'מפיונס? טריק אולידה הוא כזה.

de Middenweg ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול מאוד להיות שנשלם את המחיר שלא הבאנו חלוץ באי ההעפלה לנוק אאוט בצ'מפיונס. היה ברור שדולברג לא כשיר ולא השכילו להביא מישהו. הכל תלוי בצייד וזה לא טוב.

4. ארז כהן Piet van Reenen

בתחרות הזאת בין אייאקס לאיינדהובן לפחות באלופות האלופה ההולנדית תנצח.
    ההסבר פשוט מאוד במועדון מאיינדהובן יודעים איך משחקים באירופה בטח במשחקי חוץ כאלה כמו בקאמפ נואו.
    אייאקס, ואני אומר את זה בכאב לב ,תושפל השנה באירופה . אנחנו בתור אוהדי אייאקס עוד נצטער על זה שהגענו למפעל.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@c_web
    העונה רק בהתחלתה לכן קשה לנבא מי תסיים שלישי, אבל כמו שאמרתי, בחצי הראשון היו דקות שהראתם אחלה משחק בהתקפה. אין לי מושג מתי סטנגס יחזור, אבל השאלה היותר בוערת היא איך ג'ונסון ישתלב? עם בואדו היה לכם חלוץ מהיר. ביורן ג'ונסון הרבה פחות מהיר ולדעתי יצטרכו עכשיו זמן מה בשביל להסתגל אליו.

יכול להיות שאתה צודק עם ברחהאוס, אבל בעיניי חסרונו של אל אחמאדי גם מאד מורגש. קלאסי לא מתקרב לרמה הרצויה. בחוד יורגנסן שוב נפצע אתמול במשחק אימון דבר שלבטח לא יעזור להם. די מדהים לראות שלקבוצות הטופ3 יש חלוץ שמסרב להחלים. דולברג, יורגנסן ורומרו שנקנה בכסף לא קטן, אבל אף איש אפילו יודע איך הבחור נראה...

@ארז כהן
    בוא נחכה טיפה עם התחזיות. אני מסתכל על העניין אחרת, אבל מעדיף פשוט לראות איך הבתים יתפתחו. הערב נראה איך פ.ס.וו תתמודד עם ברצלונה. מחר אנחנו מול היוונים. אחרי זה נדע מעט יותר.

6. ארז כהן Piet van Reenen

אייאקס קבוצה חלשה מאוד.
    מחצית ראשונה שמזכירה את התקופה של דה בור.
    הרבה רוחב ואחורה מעט תכלס.
    אאק אתונה סתם בועטים כדורים קדימה וההגנה העילגת שלנו לא מצליחה להתמודד עם זה
    כל כדור ארוך שלהם חצי גול.
    אייטינג , שיונה הונטלאר , בלינד לא שייכים לרמה.
    לא להאמין ששילמנו על בלינד 16 מיליון יורו
    שחקן גרוע ביותר כל קרב על הכדור הוא מפסיד . 16 ביסקוויטים לא הייתי נותן עליו.
    אפס!!

7. c_web Member

ניצחון יפה של אייאקס, הייתה טובה משמעותית מהקבוצה היוונית. ראיתי בעיקר את המחצית השנייה ומשחק ההתקפה של אייאקס פשוט שוטף כמו שצריך... ההגנה תתקשה לעמוד מול יריבות חזקות אבל התקפה כזאת יכולה לכבוש בכל מגרש בעולם.

הרצליה עד המוות ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארז כהן, קצת נרגעת ידידי :lol:
    לא, מבין את התסכול שלך. חצי ראשון חלש, אבל היוונים גם הגנו בצורה קיצונית. השער המהיר היה מאד נחוץ לקבוצה ואחרי זה כבר טיילנו לניצחון.

שחקן מנצ'סטר יונייטד לא משוחרר בכמה מיליונים לא בעידן שניימאר שווה 222 מיליון אירו ואמבפה 180 מיליון. אני בהחלט חושב שדיילי נראה לפעמים מאד גרוע, אבל שמת לב ששוב שמרנו על רשת נקייה? נכון אאק לא קבוצה התקפית טובה, אבל יש לי הרגשה שהבן של כן חשוב לקבוצה.

איש המשחק הוא כמובן ניקו, אבל גם נהנתי מטאדיץ. זייך היה כרגיל טוב מאד ואפילו שיונה נראה בסדר גמור.

עכשיו נראה מה קורה הצייד. אם הוא לא יכול לשחק ביום א' אז אולי כדאי לשים את דוני כחלוץ. גם כשהיה טיפה בנבדל הוא סיים את המהלך עם הכדור ברשת.

ועכשיו להנות מהירה :sm_cool:

הרצליה עד המוות ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  9. ארז כהן Piet van Reenen

אני רואה עכשיו את באיירן נגד בנפיקה בליסבון .
    0-2 לבווארים דקה 60 והיה צריך להיות הרבה יותר.
    באיירן מינכן מכונה משומנת.
    מסכנה אייאקס מה מצפה לה במינכן במחזור הבא.
    הימור 0-6 קל לבאיירן במחזור הבא לגרמנים על אייאקס

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

6-0 מוגזם לדעתי, אבל ברור שלא ניקח נקודות בגרמניה. חשוב לציין שהניצחון של אתמול נתן לקבוצה פוש רציני לגבי הבטחת המקום השלישי. בעיניי זה מאד חשוב כי כל דבר מעבר למקום הזה הוא בונוס!

11. Andrei Kanchelskis Member

de Middenweg פוש למקום 3? הגזמת ידידי! אייאקס הנוכחית בהחלט יכולה ומסוגלת לסיים את הבית במקום השני!

אני דווקא חושב שבמשחק במינכן טאן האח יציב מערך הגנתי מבוקר שיוכל יהיה למרר את חייהם של הבווארים. יכול להיות שזה יעבוד ויכול להיות שלא אבל אין לי ספק בכך שטאן האח הוא לא פרנק דה בור ההרפתקאן שהיה עולה עם מערכים התקפיים בברנבאו ובקאמפ נואו שאיתם היה ברור מראש שזה ייגמר במפלות קשות.

12. גלץ Member

בנפיקה לא בלתי עצירה. יש לאייאקס הזדמנות פז להעפיל לשמינית אלופות.
    אאק אתונה איכזבה.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

14. Ajax Amsterdam Member

מה הלך הרוחות לקראת המשחק מחר @de Middenweg ?, למיטב הבנתי ברשתות האיכרים חושבים שהם יביסו אותנו.
    הגיע הזמן שצאקי לוזנו והמאמן הכסחן שלו ילמדו להגיד AZDB

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Ajax Amsterdam
    את האמת דרור ואן בומל החמיא לנו. הוא נראה יותר רגוע כמאמן. אני פשוט מחכה לחדשות על דה ליכט והנטלאר. בכל זאת אני חייב להדגיש, אפילו הפסד לא אמור להכריע מי תהיה האלופה הבאה. אנחנו רק במחזור 6. עדיף לי כבר להחזיר להם בגומלין :p
    לא ברצינות, המשחק מחר בעיקר יהיה יוקרתי. בשביל שהאוהדים יכולים להגיד מי הכי טוב. חוץ מזה באמת מוקדם מדי בשביל כל מיני חגיגות. הפסד לא יהיה נעים, אבל לא סוף העולם.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.